Лакове за нокти - 148

  • 36 602
  • 734
# 390
Честита Баба Марта, момичета ♥ Бъдете здрави и румени ♥
Аз, подтикната от информацията на Долчето за Флормари на промо в Емаг, съгреших Grinning Току що дойдоха и сега се чудя кой по - напред да пробвам довечера Grinning

Скрит текст:
Виж целия пост
# 391
преди имах бои на маестро Пан и някакви китайчета, а сега с бебето не мога да обикалям толкова и съм си взела от Кауфланд, имат 1 вид поне в нашия филиал
Виж целия пост
# 392
Ел, къде стоят- при ученическите неща ли? Сякаш при нас не съм виждала подобни...
Георгиева, много ми се иска да видя четвъртия с металическия ефект Simple Smile Първият, ако е Le Rouge, ми пристигна и на мен Heart Май само единствения Флормар Фул калър (24) е крем, всички други са от перлената серия! Grinning
Виж целия пост
# 393
Честита Баба Марта, момичета ♥ Бъдете здрави и румени ♥
Аз, подтикната от информацията на Долчето за Флормари на промо в Емаг, съгреших Grinning Току що дойдоха и сега се чудя кой по - напред да пробвам довечера Grinning

Скрит текст:
Оххх, този кръглия ми е любиииим. 😍
Виж целия пост
# 394
Честита баба Марта! Бъдете здрави и щастливи!
Георгиева, точно се оглеждам за лак цвят фуксия и същия цвят червило. Лаковете са страхотни! Честити!
Виж целия пост
# 395
да, dolce, там ... има и други бои, моливи, химикали
Виж целия пост
# 396
Мерси, но не и в нашия Кауфланд... Confused Видях вече. При нас щандът с ученическите неща е само около метър и половина широк сигурно... Flushed
От време на време пускат в Лидъл някакви бои в тубички- но дали са акрилни или темперни- не знам...Те дали стават за рисуване на нокти (ако се сещаш)?
Виж целия пост
# 397
Честита Баба Марта. Живи и здрави да сте момичета Heart
На промоция в Лили Grinning
Виж целия пост
# 398
Е, как не ги е срам така да подстрекават... Stuck Out Tongue Winking Eye Има ли ограничение на бройката 1+1? Laughing На тази цена едва ли ще си тръгна само с 2 лака оттам (стига да имат хубави цветове в наличност)... Joy
Виж целия пост
# 399
Те глитърите не са голяма серия, мисля, че само за тях е 1+1. Редактирам се, за флормарите било, не е лесна твоята 😉
Виж целия пост
# 400
Честита Баба Марта! Чудесно отбелязвате празника момичета. Дори в чужда държава и затворена вкъщи усещам 1 мартенското настроение.
Георгиева,честито! Мен ми се иска да видя този лак в средата как стои на ноктите ти. Гледам в Истаграм е хит в Турция.
Виж целия пост
# 401
Олгарита, и аз, и аз него искам да видя на нокти Grinning
Амини, само ме дразнят Stuck Out Tongue Winking Eye Добре, че в момента не са заредили с много интересни цветове в близкото Лили,но все ще забърша нещо "за 8-ми март"... Grinning
Виж целия пост
# 402
Честита Баба Марта, прекрасни цветни момичета. ❣️🍀

Виж целия пост
# 403
Честита Баба Марта, момичета! Бъдете здрави и много щастливи!
Георгиева, страхотни цветове 😉
Добре, че нямам Лили в близост, че...
Аз в последно време не съм си купувала лакове, просто имаю всичко, което ми харесва, а в същото време много искам да си купя нещо ново....
Ивче, много хубави нокти 🙂
Виж целия пост
# 404
Да, и аз едно време имах всичко което харесвам... Laughing Сега е колкото повече- толкова повече Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия