Сполучливи имитации на маркови парфюми - 37

  • 104 105
  • 748
# 600
Имате ли мнение за 333 на Zag - Narciso Rodriguez for her /Eau de parfum/? Как се справя като трайност, наситен аромат ли е?
Оригиналът е мускусно-розов парфюм. По едно време го имах, в началото бях уау, но после бързо ми писна. На моята кожа този тип са доста трайни.
Виж целия пост
# 601
Здравейте, видях случайно списъка на Аристеа , пуснали са Ла Бел на JPG , но никъде не го откривам наличен ..🤔 някой засичал ли го е, някъде? 😆 хубава неделя! Черпя ви кафенце
Виж целия пост
# 602
Ако те устройва - в голямата аптека до 25 ДКЦ, в Младост 3. Не мога да се сетя как се казваше аптеката, верига бяха.
Виж целия пост
# 603
Прекрасни момичета, някоя може ми да ми покаже на коя макс мара точно е имитациятя на заг. Благодаря 🙏
Виж целия пост
# 604
Вчера взех TF Noir от Рефан, официално е мъжки иначе тотален унисекс за мен. Ароматът много, много ми харесва, но няма трайност, демек греда.
Магазинът на Le Parfum Isabella Milkova в Кауфланд Слатина е затворен, щандът в Кауфланд Тотлебен също ... От там съм купувал много трайни аромати пак в същия ценови клас ( около 15 лева за 50мл ) Ако знаете за все още съществуващ магазин в която и да е част на София, моля споделете.
Виж целия пост
# 605
Прекрасни момичета, някоя може ми да ми покаже на коя макс мара точно е имитациятя на заг. Благодаря 🙏
На тази - https://www.fragrantica.com/perfume/Max-Mara/Max-Mara-Gold-Touch-2452.html.
Виж целия пост
# 606
Здравейте. Взех си  Valentino Valentina оригинал втора ръка. Много ми допадна, но е ужасно нетраен и не бих си го купила пак като оригинален.  Стар аромат е и не знам дали го има още като имитация.  Ако някой може да ме насочи къде мога да го открия, ще съм благодарна?
Виж целия пост
# 607
Рефан имаха имитация на Валентино Валентина .Провери  още ли я правят защото това е стар парфюм и да не би да подновяват номера  но с някой друг а този да е спрян.
Виж целия пост
# 608
Прекрасни момичета, някоя може ми да ми покаже на коя макс мара точно е имитациятя на заг. Благодаря 🙏
На тази - https://www.fragrantica.com/perfume/Max-Mara/Max-Mara-Gold-Touch-2452.html.
Мирисала съм имитацията на Макс Мара на Заг и няма нищо общо с Gold touch, от който си пазя няколко ценни милилитра 😊 което не значи, че не са се опитали точно нея да имитират 😊
Виж целия пост
# 609
Прекрасни момичета, някоя може ми да ми покаже на коя макс мара точно е имитациятя на заг. Благодаря 🙏
На тази - https://www.fragrantica.com/perfume/Max-Mara/Max-Mara-Gold-Touch-2452.html.
https://www.fragrantica.com/perfume/Max-Mara/Max-Mara-204.html
Не е ли на този парфюм? В момента пръскам Макс Мара на Заг и според мен не е Gold touch.
Виж целия пост
# 610
Имитацията беше на Gold Touch, дори в името го пишеше преди години. Сега дали е променено нещо, нямам представа.
Виж целия пост
# 611
Здравейте, мили хора, обмислям да поръчам от Гиза Fucking Fabulous, Soleil Blanc, Erba Pura и Santal Royal. Моля, ако ги имате, да споделите как е трайността и развитието?! Благодаря ви 🌹
Виж целия пост
# 612
Последните 2 са много добре направени. Ерба Пура като трайност не мога да потвърдя как е, но с Гиза досега на нетраен не съм попадала. Сантала е мега! Две колежки зимата го носиха - едната маслото, другата пръскаше и откъдето минат остава диря. Великолепен е!
Виж целия пост
# 613
Здравейте, мили хора, обмислям да поръчам от Гиза Fucking Fabulous, Soleil Blanc, Erba Pura и Santal Royal. Моля, ако ги имате, да споделите как е трайността и развитието?! Благодаря ви 🌹
Soleil Blanc и  Erba Pura са добре направени и трайни, другите два не съм пробвала.
Виж целия пост
# 614
Скрит текст:
Вчера взех TF Noir от Рефан, официално е мъжки иначе тотален унисекс за мен. Ароматът много, много ми харесва, но няма трайност, демек греда.
Магазинът на Le Parfum Isabella Milkova в Кауфланд Слатина е затворен, щандът в Кауфланд Тотлебен също ... От там съм купувал много трайни аромати пак в същия ценови клас ( около 15 лева за 50мл ) Ако знаете за все още съществуващ магазин в която и да е част на София, моля споделете.
https://goo.gl/maps/ZwX9oUuSujfWQtgV6
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия