Любители на кучета - 114

  • 26 133
  • 715
# 210
Слатинското сладурче е дошло в комплект с кокер и женски пойнтеер. До тук с "породистите кучета" и идеалният им живот. И те са били нечие марково поколение. За да са в този приют, са млади животни, вероятно около и под 1 година като възраст.
Виж целия пост
# 211
Angeli888Голям сладурко е с тези черни очета Simple Smile
Хибискус Красиви кучета са ваймаранерите, грациозни, има един в нашия квартал ... Радвам се, че ще види хубавото в тоя живот с вас.
Виж целия пост
# 212
Angeli888, голям сладур си имате Heart  Аз не знаех, че има и черни немски овчарки, но аз и не разбирам много от породи Simple Smile
Хибискус, имам чувството, че козинката на Кая е като кадифе, много ми се иска да я намачкам Heart

На много места съм чела, не не е хубаво кучетата да спят при стопаните, но на нас ни е много приятно и въобще не смятаме да се отказваме от това Simple Smile Само откакто взехме Бела залепихме още едно малко легло до спалнята ни, уж да спят там, но само Бела понякога прекарва известно време там през нощта, преди да се премести в нечия свивка на краката или под нечия завивка. Някой скоро беше постнал много яка карикатура по темата - семейна двойка в спалнята и кучетата отгоре жената, мъжът нещо се оплакваше да му прехвърли едно куче, че му е студено ...та и при нас май така Simple Smile
Виж целия пост
# 213
Рекс през деня спи при мен,нали съм си постоянно у дома на обяд лягам за около час и той се лепва до дупето ми.Вечер се опитва да спи под едно икейско кресло при ММ ама номера не минава и доброволно си отива на мястото в коридора.Само дето вече нямам какво да му постеля-изяде три кучешки легла,две възглавници и три одеала...Сега спи върху последното одеало,ама то скоро ще замине в коша и ще остане да спи на мокета(сложихме му мокет върху ламината да не му е студено). Единствено банята заключвам,защото се научи да влиза през нощта и да се гощава с неща от кошчето за боклук...
Виж целия пост
# 214
Ох, не мога да повярвам, че още има остарели и неадвкватни схващания за кастрацията. Не знам дали бих била толерантна, ако сме на различни мнения с моя мъж. За щастие той е доктор и не изповядва никакви предразсъдъци по темата.
Ние сега гледаме едно кастрирано и едно некастрирано куче. Ами какво да ви кажа - кастрираното и преди, и след кастрацията е по-активното, по-координираното, по-емоционалното, по-адекватното (всичко следи и знае) и в по-добра форма куче. Тя няма никакви за сега проблеми с храносмилане, усвояване, адекватно наддаване и т.н, докато за Нъки съм споделяла доста. Така че няма какво да добавя ...
Виж целия пост
# 215
mtz, страхотна снимка! Мокка е конкуренция на кулата в Пиза, а Нъки подпира отдолу.
Нещо Лори-ту ми се губи. Откак стана германка изчезна. Cry
bilqna_69, ми той Ози-ту много мил и благороден вид имал отблизо. Heart Пък ти все ни го снимаш от другата страна...
BANKS, твоето коте е заформило идеалната (кръгла) форма като дон Томазо. Всеки път на преглед ни обясняват колко е дебел. Поне 3 дни след това е депресиран от тия лоши хора, които го обиждат на "дебел". Animal Crying Cat Face
Тарталета, страхотни са твоите домашни. Аниме повлияни.

Моето след кастрацията стана някак по-магаре, преди на куче приличаше. Stuck Out Tongue Winking Eye Аз също бях против мъжкото топкорязане, но Саско нетърпим любовчия излезе. Видях разликата за седмица - вече не налита да се бие за женски, не квичи на умряло при мириса на неговата Айра,играе си с всички кучета. Но пък си остана темерут с хората, инат и своенравен.
Много ЗА кастрацията, особено на дизайнерските кучовци като Саско.
Виж целия пост
# 216
Много ми хареса Кая, страхотен цвят на козината, а срещу нея виждам още един сладур.
Виж целия пост
# 217
Да ви покажа играта от последните дни: "вържи-развържи". Играе се докато на мен и ММ ни омръзне да връзваме - на Буба май няма как да й писне Grinning
https://drive.google.com/file/d/1CjXHGP0FWx3Yx6nQeLnaFxnxFAYeDSK … /view?usp=sharing
Виж целия пост
# 218
Тази игра доста развива интелекта на кучето. Браво!
Да ви покажа и заека Нъки в действие:

Виж целия пост
# 219
Влизам само за да се оплача, че моят Макс е с температура.
Виж целия пост
# 220
Влизам само за да се оплача, че моят Макс е с температура.
Горкият кучо! И какво давате при температура?
Виж целия пост
# 221
Нямам идея, не съм питала. Имам доверие на вет. По спомен поне 4 игли му вкара.
Виж целия пост
# 222
Аз пък тъкмо да похваля Маги, че сагата с пишкането на леглото приключи (минаха около 20дни без инциденти)... И хоп, днес се прибирам и тя се изпикала на дивана (спалнята все още стои затворена като ме няма) 🤬
Не съм се карала, понеже не съм я хванала на местопрестъплението, ама пак се ядосах... До сега търках диван, натрих и с оцет - четох че обезмирисява, но кога ще изсъхне един Господ знае (доволно количество беше пишканото)...
За съжаление не мога да огранича достъпа до дивана, понеже хол-кухня-коридор са кажи речи едно помещение вкъщи...
Да знаете случайно протектор за диван има ли такова чудо?
Виж целия пост
# 223
Освен протектор за легло да слагаш, за друго не се сещам.
Виж целия пост
# 224
mariat, а защо има температура? Какво стана?
Стела, няма как да не се поядосаш. Но като се сетиш задлочестата история на прекрасницата и ще ти мине, сигурна съм. Нямам идея за протектори за дивани. Със сигурност може да постилаш нещо - промазано докато те няма. Защо го прави? Не издържа до разходка ли?
Аз на всички легла вкъщи имам непромокаеми протектори, доста мизерии съм спестила с тях. Купувам или Тед или Dilios. Дори до скоро ги постилах в колата на Саско.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия