Дългото чакане след трансфер-тема 89

  • 46 921
  • 739
# 465
Успех!Нова клиника-нов късмет.При мен се получи от втория ми опит при новия доктор.Все си мисля,че ако свежия ми бе на ден 5,а не на 4 ,и той можеше да е успешен,но поне сега стана...
Метни малко късмет, че и при мен да се случи така Simple Smile

Така стана и при мен. Нова клиника и хоп днес вече имам час за след месец за БХС. И все още ми е едно такова странно, в предвид, че всеки път имаше лоши новини 🤐  Иначе момичета, 1то върви както трябвааа, но другото нямаше късмет. Предполагам това ми детенце, ще е като за 2те 😄😄😄 така си се успокоявам 😄😄😄
Виж целия пост
# 466
Шейкче,важното е,че с едното всичко е наред и така ще е докрай.Ти в коя клиника си била и къде се премести?За новата ти май е моята предишната,но не знаех ,че също си минала през смяна на докторите.
Виж целия пост
# 467
Шейкче,важното е,че с едното всичко е наред и така ще е докрай.Ти в коя клиника си била и къде се премести?За новата ти май е моята предишната,но не знаех ,че също си минала през смяна на докторите.

Охххх, най - голямия ми кошмар беше Щерев. Но ще запазя благоприличие и коментар за тях. Иначе сега съм при Владимиров, да. Преориентирах се към Надежда иначе. За сега съм много доволна. Ходя си и при едните и другите засега. И така смятам докъм 3тия месец може би и след това да си остана в Надежда и там да си родя 😊😊😊😊😊
Виж целия пост
# 468
Момичета  от кой ден, след трансфера може да отчете наличие на инплантиране? Денят на трансфера не се брои разбрах, а следващия за първи ден. Та на кой ден най-рано и какъв? Кръвен, уринарен?
Към мамите в темата: Каква е пътеката след положителен тест и преглед при доктора? Как се процедира и при кое АГ?
Виж целия пост
# 469
Зависи дали е тридневно или петднедно ембрионче. При мен на тридневно отчете уринен тест на трансфер+8, тестът беше със чувствителност 10miu/ml.
При петдневните ми отчета по същото време на Трансфер+ 6, и двата пъти със сутрешна урина и чертичките бяха бледи разбира се. Тестът втория път беше същия като първия път.
Виж целия пост
# 470
Зависи дали е тридневно или петднедно ембрионче. При мен на тридневно отчете уринен тест на трансфер+8, тестът беше със чувствителност 10miu/ml.
При петдневните ми отчета по същото време на Трансфер+ 6, и двата пъти със сутрешна урина и чертичките бяха бледи разбира се. Тестът втория път беше същия като първия път.

Да, не уточних. За 5-дневни питам. А кой е точно теста, с такава чувствителност? Аз съм ползвала Престо. С него става ли?
Виж целия пост
# 471
Не съм използвала никога Престо, но от тук във форума знам, че не подходящ за ранно тестване. Дава много фалшиви черти.
Аз си взимам най—обикновени лентички от дрогерията. Понеже са без свякакви пластмасови обвивки мога да ги огледам от свякъде. Но и двата пъти ми показаха втора чертичка. На следващия опит пак така мисля да тествам. Във пакетите със тестове за овулация от Амазон също има такива обикновени лентички със ниска чувствителност, и показват много добре.
Виж целия пост
# 472
Не съм използвала никога Престо, но от тук във форума знам, че не подходящ за ранно тестване. Дава много фалшиви черти.
Аз си взимам най—обикновени лентички от дрогерията. Понеже са без свякакви пластмасови обвивки мога да ги огледам от свякъде. Но и двата пъти ми показаха втора чертичка. На следващия опит пак така мисля да тествам. Във пакетите със тестове за овулация от Амазон също има такива обикновени лентички със ниска чувствителност, и показват много добре.

Явно много съм изостанала:joy:Не съм и чувала за такива лентички по дрогериите? Може ли да ми кажеш марка или снимка, ако имаш? Трябва да влизам в крак с инфото, а и да взема от тях да пробвам. Аз не случайно цитира марката на теста, защото съм чела и +и - за него. Благодаря ти много предварително!
Виж целия пост
# 473
Сегашната ми бременност я засякох с Престо на 8 ден след трансфер на 1 бластоцист.Беше бледа втора черта,но излезе почти веднага.И отидох веднага да дам кръв.След + тест се обадих на лекаря си ,той ми каза кога да пусна още един (аз правих общо 4 кръвни,че първия път не се удвои на 48,а на 91 часа).Първият ми преглед бе на 22.02, трансфера на 1.02.
Виж целия пост
# 474
Сегашната ми бременност я засякох с Престо на 8 ден след трансфер на 1 бластоцист.Беше бледа втора черта,но излезе почти веднага.И отидох веднага да дам кръв.След + тест се обадих на лекаря си ,той ми каза кога да пусна още един (аз правих общо 4 кръвни,че първия път не се удвои на 48,а на 91 часа).Първият ми преглед бе на 22.02, трансфера на 1.02.

На мен ми е казано да направя кръвен на 14тия ден, след трансфер и да се обадя по телефона с резултата и толкова.
Какво се случва после? Колко прегледа има при репрудуктивния и после..? Може ли да споделиш при теб как беше?
Виж целия пост
# 475
В различните клиники вероятно е различно. Но при + резултат трябва да запишеш час след поне 10 дни, за да има какво да се види.
Виж целия пост
# 476
Подкрепям Манди.Или иначе казано чхг трябва да е над 1000,за да се види нещо на прегледа.При репродуктивния ще ходя до 13 г.с.,после той ще ми каже къде.
Виж целия пост
# 477
В различните клиники вероятно е различно. Но при + резултат трябва да запишеш час след поне 10 дни, за да има какво да се види.

Благодаря:confused:
Подкрепям Манди.Или иначе казано чхг трябва да е над 1000,за да се види нещо на прегледа.При репродуктивния ще ходя до 13 г.с.,после той ще ми каже къде.

А, ако се наложи болничен през тези седмици, той ли го дава? Не съм наясно, а не ми беше удобно да попитам лекарката.
Виж целия пост
# 478
Не съм използвала никога Престо, но от тук във форума знам, че не подходящ за ранно тестване. Дава много фалшиви черти.
Аз си взимам най—обикновени лентички от дрогерията. Понеже са без свякакви пластмасови обвивки мога да ги огледам от свякъде. Но и двата пъти ми показаха втора чертичка. На следващия опит пак така мисля да тествам. Във пакетите със тестове за овулация от Амазон също има такива обикновени лентички със ниска чувствителност, и показват много добре.

Явно много съм изостанала:joy:Не съм и чувала за такива лентички по дрогериите? Може ли да ми кажеш марка или снимка, ако имаш? Трябва да влизам в крак с инфото, а и да взема от тях да пробвам. Аз не случайно цитира марката на теста, защото съм чела и +и - за него. Благодаря ти много предварително!

Аз не уточних, че не живея във България. Тук в Германия има тестове за бременност във всяка дрогерия ДМ, както и във останалите от този вид.
Общо взето едни и същи тестове са навсякъде, затова предположих, че във българския ДМ също предлагат тестове. Клиърблу например, освен дигитални имат и ранни тестове със чувствителност 10.
Тук много рядко има къде да се направи кръвен тест, та затова си карам със домашните, но пък досега не са ме подвеждали никога.Grinning
Виж целия пост
# 479
За болничните не знам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия