СТОЙНОСТИ НА ЧХГ- ТЕМА 13

  • 48 167
  • 743
# 570
Продължавам да не разбирам защо си вгорчавате най-хубавите моменти с тези пикливи тестове.
И то в случая при идеални стойности на ЧХГ.
Виж целия пост
# 571
Няма смисъл, особено ако си ставала през нощта до тоалетната. Аз имах един по-блед тест в денят, в който ми беше официалния кръвен. При стойност 3737 на 14 ден след трансфер чертата ми беше бледа.
Не се притеснявай, както да казали стойностите са хубави.
Понеже знам, че "не се притеснявай" не работи особено, аз бих пуснала тест, ако започна да се психясвам. Не защото има нужда заради проблем, а за психическо спокойствие.
Виж целия пост
# 572
Момичета тъкмо си виждам кръвния тест Total b-HCG   H    662.26 mIU/ml, как ви се струва? Закъснение 5ти ден, 2 бледи черти на тестовете. След 2 дни да пусна отново Чсх нали?
по приложение съм 4г.с и 5 дни
Виж целия пост
# 573
Честито!
При такава висока стойност, не виждам смисъл да повтаряш теста. Направо можеш да си записваш час за преглед за следващата седмица.
Виж целия пост
# 574
Леле момичета, тихичко, не смея да се зарадвам още. На 21-и ЧХГ 397.6 mIU/mL, днес е 1432.2mIU/mL (15-и ден). SmileyFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 575
Чхг 768, 13 ден от трансфер на 2 педневни ембриони.
Виж целия пост
# 576
Здравейте. Задължително ли е ЧХГ да се изследва на гладно и жадно?

Питам, защото пия много вода и не съм сигурна дали ще отчете правилно кръвният тест.
Виж целия пост
# 577
Здравейте. Задължително ли е ЧХГ да се изследва на гладно и жадно?

Питам, защото пия много вода и не съм сигурна дали ще отчете правилно кръвният тест.
Не, не е нужно.
Виж целия пост
# 578
Здравейте. Задължително ли е ЧХГ да се изследва на гладно и жадно?

Питам, защото пия много вода и не съм сигурна дали ще отчете правилно кръвният тест.

Можеш по всяко време на денонощието - яла, пила кафе, няма значение Simple Smile
Виж целия пост
# 579
Здравейте отново и благодаря за отговорите. Днес ми е 9-10 ден закъснение и ЧХГ ми излезе 4175. В понеделник (6-7 ден закъснение) бях на преглед и не се видя нищо. Според вас дали идния понеделник ще се види плодното сакче?

Благодаря на всички! 🌷
Виж целия пост
# 580
Здравейте отново и благодаря за отговорите. Днес ми е 9-10 ден закъснение и ЧХГ ми излезе 4175. В понеделник (6-7 ден закъснение) бях на преглед и не се видя нищо. Според вас дали идния понеделник ще се види плодното сакче?

Благодаря на всички! 🌷
Би трябвало да се види. Успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 581
Майка Зайка, да, в понеделник вече сигурно ще се види при близо 14 дена закъснение. Simple Smile
Удвоява ли се нормално ЧХГ?
Знам, че беше пускала и по-ранни резултати от изследването.
Виж целия пост
# 582
Майка Зайка, да, в понеделник вече сигурно ще се види при близо 14 дена закъснение. Simple Smile
Удвоява ли се нормално ЧХГ?
Знам, че беше пускала и по-ранни резултати от изследването.

Благодаря много!
Миналия понеделник (в деня на очаквана менструация) беше 80,3. След 48 часа беше 148 и после не съм пускала. Днес е 10 дни от първото изследване насам и се е удвоявало нормално, според мен, даже малко повече от удвояване. Може в събота пак да си пусна, но ще е в друга лаборатория и май няма смисъл.
Виж целия пост
# 583
По-добре недей да пускаш повече.
Стискам палци в понеделник да видите ембрионче, че и пулс даже. Simple Smile
Виж целия пост
# 584
Здравейте. Задължително ли е ЧХГ да се изследва на гладно и жадно?

Питам, защото пия много вода и не съм сигурна дали ще отчете правилно кръвният тест.
ТСХ задължително на гладно и без други течности, освен вода!!! Иначе дава лъжливи стойности. И също, ако пиете Еутирокс, сутринта преди изследването не го взимате!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия