Цветна и пъстра 146-та пролетна гобленарска тема.

  • 52 783
  • 760
# 120
И от мен скромно етапче.
Виж целия пост
# 121
И аз се включвам с моя прогрес. Мъничко, ама от сърце.

Преди:


Сега:
Виж целия пост
# 122
Етапче и от мен

Скрит текст:
Teddy много нежно, но съм забравила какво трябва да стане!
PinKie доста си пошила за една
седмица не е никак малко!
Мибобо влюбена съм в зеленото селце, сигурно е голямо удоволствие да се шие! Някой ден....
Оленка и Цвете, момичета със сериозни проекти, вас чакам, някое ново детайлче има ли?
Оххх да ревна да си излея душата! Мразя и никога повече унгарска лигава Аида! Мразя я! Но ще изкарам семплера няма как. Но ако реша да правя и зимния семплер задължително съвет от вас каква подходяща панама да му взема..Измъчих се! Ужас такъв! Толкова едри дупки...
Виж целия пост
# 123
Ето ме, тука съм.
Преди:


След:


Страхотни сте! Много ме радвате! Heart
Виж целия пост
# 124
Най-после цяло коте

Преди 2 седмици:

Над котето имам зелен килим с 6-7 цвята зелено, но е лесно и отхвърля. Държа си го за десерт.
Пипи да не ме мислиш:kissing_smiling_eyes:
Цвете мое, напредваш.
Виж целия пост
# 125
Добър вечер.
Разкошни неща показвате. Мисля, че харесах всичко.
Чудих  се дали да се появявам тази седмица, но .... Уж за стимул. Не съм шила кой знае колко. Ето до къде съм.
Скрит текст:
Лека вечер.
Виж целия пост
# 126
малко.... много... няма значение, важното е да е било забавно.
аз не съм шила. използвах си времето за плетене. а то не се получи Sad
Виж целия пост
# 127
Добра вечер на всички! Както винаги, страхотни неща видях и харесах за следващите 10 години проекти:joy:
Не съм напреднала много с тиквите, но за толкова мога да открадна временце! Хубава вечер на всички!
Виж целия пост
# 128
Аз да се оплача, че последната седмица нищо не съм шила от парижкото ми гобленче Sad. Не че нямам време, просто схемата ми е на телефона и много мразя така, защото се разсейвам. А уж необходимото време за изработка е само 16 часа. Дано ми се върне вдъхновението.
Виж целия пост
# 129
Здравейте!
И аз да споделя моя прогрес, въпреки че нямам много време за шиене покрай лекциите Grinning
Виж целия пост
# 130
Peppa P. ако позволиш съвет - не ший така по квадратчета, получава се стягане и накрая ще стоят едни черти дори и след изпиране и изглаждане.

Браво на всички за етапите - страхотни са рапаните, котките, тиквите...ще пропусна някого
Цвете за теб поздравления за търпението ти и упоритостта, чудна ще стане феята.
Виж целия пост
# 131
Оленка над котето има килим обаче нещо в дясно се заформя над котето, я подскажи какво е?
Редактирах се! Извини ме!Когато пиша през телефона често се променя автоматично текста..
Виж целия пост
# 132
Олекна над котето има килим обаче нещо в дясно се заформя над котето, я подскажи какво е?
Пипи, добре е да "Олекна" имам голяма нужда. В дясно има един наръч цепеници. от другата страна на котето е единия крак на масата с прословутия пресен лук. Няма да стане обаче тази пролет.Simple SmileFlowers Cherry Blossom
Виж целия пост
# 133
По повод женският месец показвам две мои любими красоти по картини на гениалния Климт, комплектовки на Риолис с вълнени конци.
Виж целия пост
# 134
в темата имаше момиичета, които шиха "целувката" Simple Smile май и ламе имаше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия