Цветна и пъстра 146-та пролетна гобленарска тема.

  • 52 785
  • 760
# 135
Страхотни сте всички!
Аз чак сега се включвам в новата тема. Благодаря, Добри!
От мен:


Виж целия пост
# 136
Бяло Цвете, много красиви цветове, страхотен гоблен !

mery 79, много изразителни и красиви гоблени. Ти ли си ги шила?

И по повод женския месец, не че съм закъсала откъм  камари с гобени и схеми, ама ей така за да се самовъзнаградя, си поръчах ей тази красотичка :

Виж целия пост
# 137
Зори, добре си се наградила. Честито!!!!! Много романтичен и хубав е този гоблен. Дай подробности.
Виж целия пост
# 138
в темата имаше момиичета, които шиха "целувката" Simple Smile май и ламе имаше.
Ламе в моите няма, но има перли.
Зори , да, аз съм ги шила и двата.
Виж целия пост
# 139
Зори, голяма красота! И аз ще помоля за повече информация.
Виж целия пост
# 140
Зори голяма красота е! На коя фирма е? Само схема или комплект се продава?
Виж целия пост
# 141
Радвам се, че ви харесва. Направо ми залепна окото от пръв поглед Heart Eyes.

На Luca-S е гоблена, абсолютно нов, чак пари, ето го тук :

https://www.luca-s.com/product-page/b2384-lake-annecy-cross-stit … Y56kqn20Xz--Gv-sY

При една дама във фейса съм го поръчала, само схема кой знае кога ще се появи. Искам да го започна веднага, след като свърша със зимния Дим.
Виж целия пост
# 142
Радвам се, че ви харесва. Направо ми залепна окото от пръв поглед Heart Eyes.

На Luca-S е гоблена, абсолютно нов, чак пари, ето го тук :

https://www.luca-s.com/product-page/b2384-lake-annecy-cross-stit … Y56kqn20Xz--Gv-sY

При една дама във фейса съм го поръчала, само схема кой знае кога ще се появи. Искам да го започна веднага, след като свърша със зимния Дим.
Аз още стискам, че много имам, но до 11. 03 може и да не устискам Simple Smile  Много е красив. Гледам и Лондон на същата фирма - ще ми трябват 9 живота да ушия всичко
Виж целия пост
# 143
did_tag и аз харесах и Лондон, и Парижките Heart Eyes. Добре че на последните има малко повече тъмни нюанси, отколкото ми ми допада на мен, та им намерих кусур да не изламтя и за тях Satisfied
Виж целия пост
# 144
Много малък напредък от мен, но имах по-динамичен уикенд и остана време само за толкова Confused
Виж целия пост
# 145
Още малко от мен:

Подробно за по-любопитните:
Скрит текст:
 
 
 
Много се надявам да се хареса на хората, за които и направено.
Приятно бродиране! Страхотни сте всички!
Виж целия пост
# 146
Бяло Цветя - разкош!
Умирам за такива нещица!
Страхотен подарък!
Виж целия пост
# 147
на тях не знам, не ги познавам, но на мен ми хареса много.
незабравки? да не се забравяте Wink
Виж целия пост
# 148
Вижте какво открих 😃
Виж целия пост
# 149
архивите са живи. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия