Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР - тема 18

  • 58 499
  • 744
# 195
Както вчера писах, чудеса се случват, но не на мен Disappointed Relieved Днес ЧХГ продължава да пада - 50, на 16-ти ден след трансфера. Спрях лекарствата и чакам М. И доктора се хвана за главата вече с моята дългогодишна сага и неуспехи.
Ако някой ми беше казал през 2013г., когато за пръв път стъпих в клиниката, след 3-години естествени опити преди това, че ще измина този дълъг път, щях да му се изсмея. Две лапароскопии, две хистероскопии, няколко имунологични биопсии, стотици изследвания на какво ли не, седем трансфера с мои Я и сегашния последен с ДЯ, мъки, сълзи,болка, надежди и очаквания, 70 000 лв. и накрая едно голямо нищо. Това е кратката версия на моята борба със съдбата да стана майка Weary
Виж целия пост
# 196
Бени, знам че сега не ти е до съвети. Обаче след като си починеш и се съвземеш, дай си още един опит, но в друга клиника. Помислите с мъжа ти за вариант чужбина. Аз натам съм се насочила след два месеца.
Виж целия пост
# 197
Бени голямо гуш
Виж целия пост
# 198
Както вчера писах, чудеса се случват, но не на мен Disappointed Relieved Днес ЧХГ продължава да пада - 50, на 16-ти ден след трансфера. Спрях лекарствата и чакам М. И доктора се хвана за главата вече с моята дългогодишна сага и неуспехи.
Ако някой ми беше казал през 2013г., когато за пръв път стъпих в клиниката, след 3-години естествени опити преди това, че ще измина този дълъг път, щях да му се изсмея. Две лапароскопии, две хистероскопии, няколко имунологични биопсии, стотици изследвания на какво ли не, седем трансфера с мои Я и сегашния последен с ДЯ, мъки, сълзи,болка, надежди и очаквания, 70 000 лв. и накрая едно голямо нищо. Това е кратката версия на моята борба със съдбата да стана майка Weary
Скъпо момиче,
когато свършат човешките възможности се проявява Божията сила, за да се отдаде слава единствено на Него.

Божията помощ идва когато човек е сринат и е най-слаб. Запомни, че няма Баща на Който детето му да поиска хляб и Той да му даде камък.

Разбира се, че Той има деца за теб, но Бог предценява най- доброто време за теб кога да ги даде, ние те познаваме от части, а той изцяло...
Вярвай Му, макар и да се бави, чакай го защото непременно ще дойде и детето няма да се забави, то ще дойде в точния момент.
Виж целия пост
# 199
Бени, силно гуш!

А за религиозни проповеди има други секции във форума. Тук се знаем и човек, който си има дете/деца да проповядва на хора с дългогодишни, десетилетни понякога борби, операции, процедури и какви ли не напразно изтърпени и заплатени мъки е малко... Демагогско.
Виж целия пост
# 200
Бени, силно гуш!

А за религиозни проповеди има други секции във форума. Тук се знаем и човек, който си има дете/деца да проповядва на хора с дългогодишни, десетилетни понякога борби, операции, процедури и какви ли не напразно изтърпени и заплатени мъки е малко... Демагогско.
Аз се извинявам, че ви звуча религиозно, така го почувствах така и говорих от опит... Какво като й кажа гуш... това ще и даде ли надежда да се изправи и да продължи живота си, ние ще гушкаме бебета а тя ще гледа, за нея болката от нас лицемерието.
Виж целия пост
# 201
Много ви моля, мили момичета, без спорове Flowers Hibiscus Да запазим добрия тон, аз съм изключително миролюбив човек и не искам да ставам обект на дразги. Знам, че всяка от нас е в тази тема "от зор" .
А относно Бог, какво да кажа, освен че губя вяра след всичко случващо се, но това е съвсем друга тема.
И с риск да стана досадна, отново благодаря на всички, които съпреживявате моята лична драма, точно защото и вие сте я преживели не един път Yellow HeartYellow HeartYellow Heart
Виж целия пост
# 202
Бени, много съжалявам, това е най-тежкото, минаваме през всичко това, неусетно животът ти е станал прегледи, пункции какво ли не още, след това чакане на следващите процедури и разрешаване на още толкова проблеми и през цялото време знаеш, че накрая няма гаранция. Отначало си позитивен, като започнат да текат годините става различно.
Виж целия пост
# 203
Бени, аз желая лично да ти се извиня...

Не желая аз да съм причината, Някой да ти бъде натрапен и така да бъде потъпкан авторитета Му, при непоискано добро.
 
Зле разбрах,  контекста на думата “чудо”, която ти употреби в поста си.

Относно вярата далеч съм от мисълта, да представям Някой,  който мога да си разигравам като вълшебната ми пръчица и да командвам положението, лично аз избирам респекта и уважението.
 
Най-чистосърдечно и спонтанно реагирах, на ситуацията и болката ти,  не само твоята и на другите в подобна ситуация, аз няма какво да деля тук с никой, освен успехите и неуспехите на всички тук.

Уверявам те, че не търся спора от безспорно търсещи мир.
Виж целия пост
# 204
Момичета имали ли сте трансвер на шести ден?
Аз утре ще разбера на петти или шести ден
Виж целия пост
# 205
Бени, прегръдки и от мен, много съжалявам, дори не мога да си представя колко изтощително е цялото преживяване. Четох за много добри резултати с ДЯ в Украйна, доста е скъпо, но може би си струва, ако се решиш на последен опит, да проучиш за там?
Виж целия пост
# 206
Момичета имали ли сте трансвер на шести ден?
Аз утре ще разбера на петти или шести ден

Аз знам за 3ти и 5ти ден. Ти сигурна ли си, че ти предлагат за 6ти?
Виж целия пост
# 207
Правят трансфер на 6ти ден. Може да е защото е се развива бавно или заради биопсия за имплантационен прозорец.
Виж целия пост
# 208
Аз на 4 ден съм имала трансфер.
Виж целия пост
# 209
Момичета имали ли сте трансвер на шести ден?
Аз утре ще разбера на петти или шести ден

Аз знам за 3ти и 5ти ден. Ти сигурна ли си, че ти предлагат за 6ти?

Не за първи път ще напиша, че моето момче е от ембрион замразен на 6 ден. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия