Време е за ИКЕА! - Тема 33

  • 50 238
  • 732
# 480
Отиваш в офиса с артикулни номера и плащаш предварително. След два дни са при теб. Когато има данни за това къде се намират като рафт и стелаж също ги давам.

А колко излиза, като цена тази услуга?

Много ви благодаря за информацията! Нямах представа за тази опция, а е доста добра. За сега една позната ми обеща да ги вземе, но ако се случи нещо ще действам с Еконт.
Виж целия пост
# 481
https://www.econt.com/services/buy-by-courier  Simple Smile
Виж целия пост
# 482
Добре де, аз да попитам преди да пиша до Икеа.
Нямаше ли някаква оферта за ваучер за -10% отстъпка при следващо пазаруване, ако си купиш нещо за дневната и/или спалнята в периода 5.05  до 10.05.( за 10-ти не съм сигурна). Който ваучер можеше да се ползва до към 11.06.
Рових в сайта им, но не открих нищо Frowning1Thinking
П.П. преди офертата за Пакса
Виж целия пост
# 483
във фейса има.
от 5 до 11 май, при покупка на избрани мебели за дневна. 10% ваучер.
Виж целия пост
# 484
Харесах си едни бурканчета за подправки,които, естествено, ги няма в нашата Икеа,затова да попитам дали сте доволни от тях.
https://www.ikea.bg/products/cookware/food-storage-organising/sp … ampaign=AI_search
Виж целия пост
# 485
ползвам такива от години. доволна съм.
Харесах си едни бурканчета за подправки,които, естествено, ги няма в нашата Икеа,затова да попитам дали сте доволни от тях.
https://www.ikea.bg/products/cookware/food-storage-organising/sp … ampaign=AI_search
Виж целия пост
# 486
Благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 487
Имам ги тези бурканчета. Красиви са, но очаквах отвора да е по-голям, поне така изглеждаше на снимките. Исках да е като на тези https://www.ikea.bg/products/bathroom/bathroom-accessories/bathr … za-sapun/90322303, които случайно ми се превърнаха в любими и поразкарах специалните си красоти.
Предполагам, че заради формата им събират някак влага по стеснението и подправките ми се втвърдяват. Това се случва само в тези бурканчета. Заради тлъстите им тумбачета заемат повече място, отколкото ето тези http://bg.jingdubottles.com/uploads/201918376/glass-jar-with-bam … id55320089713.jpg, които са високи и прибрани.
Иначе имат и мелничка от същата серия, много я харесвам и си взех три - за сол, черен и шарен пипер.
Виж целия пост
# 488
Харесах си едни бурканчета за подправки,които, естествено, ги няма в нашата Икеа,затова да попитам дали сте доволни от тях.
https://www.ikea.bg/products/cookware/food-storage-organising/sp … ampaign=AI_search

И аз съм доволна, имам и мелничката, която става на бурканчетата.
Виж целия пост
# 489
papi6,показала си дозатор на течен сапун.
Аз имам едни други икейски,взимани преди 10г,стоят си нови.Да не ги издирвам,но пак са 4 бурканчета със сребристи капачки със широко гърло,при  великото пренасяне  ги открих.
 С черната капачка ми харесаха,защото мога да ръся направо от тях сушени подправки.
 Мелничката я видях изложена и много ми хареса.Благодаря и за нейния отзив!
 А,високите буркани са ми фаворит,точно такива ще взимам за различните варива.
Виж целия пост
# 490
Тези имам със сребристи капачки, два или три комплекта, да не ходя да ги броя, Simple Smile и тях си харесвам, удобни са ми.
Виж целия пост
# 491
Същите са Simple Smile
Благодаря,момичета!
Виж целия пост
# 492
За сапун са, ама гърлата им са перфектни, очаквах и на тези за подправки да са такива, ама не. При мен подправките стават влажни и се втвърдяват, не става да ръся от тях направо, първо отварям и ги разрохквам. Затова в тях сега държа сол и съвсем ситни подправки. А са на сухо място и с други бурканчета нямам никакви проблеми. Нищо де, красиви са.
Високите буркани ги има в малък формат и стават за подправки.
Виж целия пост
# 493
Харесах си едни бурканчета за подправки,които, естествено, ги няма в нашата Икеа,затова да попитам дали сте доволни от тях.
https://www.ikea.bg/products/cookware/food-storage-organising/sp … ampaign=AI_search
Моите са такива. Доволна съм, но имай предвид, че са подходящи само за ситно смлени подправки, ако ще ги ползваш като солнички. Иначе през другата дупка излиза всичко.
Виж целия пост
# 494
Точно такива бурканчета ползвам и аз от години. Но за да не се овлажняват подправките вътре не ръся директно над врящата манджа, а си сипвам в шепата и с нея в яденето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия