👜Нови придобивки в гардероба - 61

  • 122 539
  • 709
# 270
Естествена кожа. Само дано се отпуснат. 38-ми номер ми бяха големи, а по принцип това е моят номер. 37-ми леко ме стягат хах, да видим накрая какво ще стане. Дано не съм сгрешила. Но стоят уау. Heart Eyes Grinning

Здравейте, може ли линк?Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 271
HM




Манго


Има и още неща от Манго, но не са налични вече.
Виж целия пост
# 272
Скрит текст:
Естествена кожа. Само дано се отпуснат. 38-ми номер ми бяха големи, а по принцип това е моят номер. 37-ми леко ме стягат хах, да видим накрая какво ще стане. Дано не съм сгрешила. Но стоят уау. Heart Eyes Grinning
Скрит текст:
Здравейте, може ли линк?Flowers Hibiscus
Разбира се Blush
https://bianki.com/%D0%B1%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B8-%D0%B4%D … %D0%BA%D0%B8-9365
Виж целия пост
# 273
Вчера пристигнаха.
по мой размер китката ми е 13.8-14 см.
Гривната е  от mysilver.
Колието от Виктория голд.
Мисля да си поръчам и колие с букви и малък циркон Simple Smile
Виж целия пост
# 274
Две блузи от Reservd



дънки от Страдивариус
Виж целия пост
# 275
От answear
Виж целия пост
# 276
Аз съм за първия Simple Smile

И аз чакам елек и спортен комплект от factcool.
Рокли не ми трябват на този етап явно Confused

Виж целия пост
# 277
От физически магазин в Пловдив.
Сега си търся къс модел, много ми харесаха.
Виж целия пост
# 278
И аз съм в издирване на грейка.
Да не е спам.
Днес поръчах тези неща, дано ми харесат.
Reebok Xeona
Колебая се дали да поръчам и тези Converse
Виж целия пост
# 279
От Stradivarius:
Скрит текст:



От Ремиск, чисто нови, с етикет за 20.70 лв. В Humanic същите модели/различна разцветка са 110 лв. Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:


Виж целия пост
# 280
АЗз туко -що родила на 25 (стил офис дама)
Яке - от h&m ветроустойчево оранжево за бягане намалено
Рокля- от h&m копринана смес шоколад,намалена
Виж целия пост
# 281
миналия ден се прибрах с тези

Виж целия пост
# 282
От Мохито
Взех го за рокля, пък то било туника риза?

И тази риза
Виж целия пост
# 283
Здравейте, момичета 🤗 От къде мога да си купя онлайн хубаво рокерско яке от изкуствена кожа? Поръчах от About You: на Онли и Веро Мода, но и двете ги върнах, защото са ми дълги ръкавите. Бихте ли ми препоръчали модел? И за да не е спам: дънки и тениска от Зара:

Виж целия пост
# 284
Зара
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия