👜Нови придобивки в гардероба - 61

  • 122 539
  • 709
# 255
Едни пролетни обувки от Паоло Ботичели:

Виж целия пост
# 256
от немския Амазон.
Виж целия пост
# 257
Виж целия пост
# 258
Имам плувна шапка с подобно лого, но е на Майкъл Фелпс Simple Smile
Виж целия пост
# 259
My protein  е това. Има същото бюстие в синьо! Много е хубаво! Честито!
Виж целия пост
# 260
Може ли линк към бюстието?
Виж целия пост
# 261




Виж целия пост
# 262
Mimozata-от къде е тази красота?
Виж целия пост
# 263
Принципно е несесер на KIKO, но става и за лятна чантичка /клъч Simple Smile
Виж целия пост
# 264
с една подробност, че ми е адски голям отвсякъде и ако шивачката ми каже,че не става за стесняване, ще го върна.
От тези горни потници съм много доволна, имам бял, шапманско и черно.
Виж целия пост
# 265
Скрит текст:
с една подробност, че ми е адски голям отвсякъде и ако шивачката ми каже,че не става за стесняване, ще го върна.
От тези горни потници съм много доволна, имам бял, шапманско и черно.
От къде са потниците?
Виж целия пост
# 266
Потниците са от Зара, подкрепям, че са ми супер удобни.
Виж целия пост
# 267
Естествена кожа. Само дано се отпуснат. 38-ми номер ми бяха големи, а по принцип това е моят номер. 37-ми леко ме стягат хах, да видим накрая какво ще стане. Дано не съм сгрешила. Но стоят уау. Heart Eyes Grinning
Виж целия пост
# 268
H&M - по-хубави спортни дрехи нямам. Това ми е ... 10 клин от тях.

Виж целия пост
# 269
H&M





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия