👜Нови придобивки в гардероба - 61

  • 122 527
  • 709
# 420
Виж целия пост
# 421
Раница от gomez.bg. За първи път поръчвам от този сайт и се надявам да са оригинални нещата.
Виж целия пост
# 422
Пристигна бюстието от MP! Подарък от синът ми за РД ми е! Gift Heart

Много е удобно! Със свалящи се подплънки на бюста.
Виж целия пост
# 423
Два броя слънчеви очила. Слънце, хайййде идвай вечееее 😓😓😓

🌞🌞🌞🌞🌞
Виж целия пост
# 424
От Зара, блузка:


Спортен топ :


Удължен клин-панталон с модерното затваряне с цип долу


Дънки с подобна кройка, удължени и разкроени долу, с незавършен ръб.


Скрит текст:


Клина се чудя още с какви обувки да го нося, май бели сникърси ще е най-добре)

Виж целия пост
# 425
tuali  дънките ти стоят страхотно !По-добре отколкото на манекенката.

от мен тая рокля,на която се чудя..никога не съм носила такива рокли !?!

https://www.twinset.com/en-bg/long-dress-with-tulle-and-lace-ins … ts-211TT2290.html

и още една,която на мен е 2 пръста по-дълга и по-добре стои като е по-дълга


и отблизо ,че има златничко
Скрит текст:

и пола
Виж целия пост
# 426
Много са хубави и двете рокли. Може ли линк към втората?
Виж целия пост
# 427
https://www.1ereavenue.com/en/joseph-ribkoff-dotted-dress-style-211031-p52645/

Да похваля едни евтини попадения
https://paolobotticelli.com/product/19924/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0% … B8/.3m-21032-nude



Но най-вече тия
https://paolobotticelli.com/product/19936/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0% … /.3m-21041-purple



супер удобни
Виж целия пост
# 428
Здравейте, идвам да похваля obuvki.bg. За пореден път поръчвам от тях обувки и съм доволна. Взех си един чифт сандали и един чифт обувки.

Сандали:
Скрит текст:

Обувки:
Скрит текст:


Обувките са много красиви на живо, много меки и удобни, но за съжаление са ми големи. Не искам да ги връщам. Имам някакъв спомен, че със силиконови подплънки нещата може да се коригират. Ако някой знае нещо по въпроса, ще съм благодарна за съветите.
Виж целия пост
# 429
Сандалите удобни ли са?
И може ли линк към сандалите?
Виж целия пост
# 430
Аз високите обувки си ги уплътнявам с на
 scholl силиконовите подложки за високи обувки и силиконовите пластири за пети  пак на тях. За да не "спамя", тези вчера пристигнаха за мм като подарък и е влюбен в тях.

 
Здравейте, идвам да похваля obuvki.bg. За пореден път поръчвам от тях обувки и съм доволна. Взех си един чифт сандали и един чифт обувки.

Сандали:
Скрит текст:

Обувки:
Скрит текст:


Обувките са много красиви на живо, много меки и удобни, но за съжаление са ми големи. Не искам да ги връщам. Имам някакъв спомен, че със силиконови подплънки нещата може да се коригират. Ако някой знае нещо по въпроса, ще съм благодарна за съветите.
Виж целия пост
# 431
От Answear.


Виж целия пост
# 432
Сандалите удобни ли са?
И може ли линк към сандалите?

Да, удобни са. Височината им е идеална.
https://www.obuvki.bg/sandali-jenny-fairy-ls5524-01-beige.html?g … EYASADEgLcB_D_BwE
Виж целия пост
# 433
About you



Скрит текст:
Виж целия пост
# 434
Genezis:

H&M:

Отново H&M (за онези няколко дни от месеца):
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия