АВГУСТ-инчета 2020 ! тема 8

  • 19 727
  • 754
# 330
И аз съм като вас- без приложение не мога. Grinning
Lovely Wife, скучно и е навън. Тя обича да се върти на пода, да сяда сама (сега се учи и почти успява), да играе с едни кубчета и тн. Навън и е интересно само, ако има много хора около нас. Иначе е мрън. И никога не спи навън.
PeacockLove, от колко месечно пие от чашка със сламка?
Виж целия пост
# 331
Никакви приложение не ползвам аз, водя се по детето. Само гледам на обед да спинка поне 2 часа, 2 часа и половина, преди обед има дрямка 30,40 мин и между следобедния сън и вечерния има една дрямка пак 30,40 мин. Сигналите са, че става раздразнен, търка очички, ляга, търкаля се и отваря устенца, което означава, че иска да си лапне цицката и да си заспинка 😁
Виж целия пост
# 332
И на мен ми е голям помощник приложението. 😅
Виж целия пост
# 333
И аз съм като вас- без приложение не мога. Grinning
Lovely Wife, скучно и е навън. Тя обича да се върти на пода, да сяда сама (сега се учи и почти успява), да играе с едни кубчета и тн. Навън и е интересно само, ако има много хора около нас. Иначе е мрън. И никога не спи навън.
PeacockLove, от колко месечно пие от чашка със сламка?

И на нашата и е скучно навън освен ако някой не и приказва. Вече не спи навън.... а пък и още не мога да я вадя да играе, защото е малка. Затова и е по интересно вкъщи засега.
Виж целия пост
# 334
PeacockLove, от колко месечно пие от чашка със сламка?
Повече от месец му предлагам. Някъде от 5 месеца и половина то почнах. Давеше се много, но вече е перфектен
Виж целия пост
# 335
Аз какво да кажа като по часовник се буди на 33 минута и отказва да спи повече... 3 пъти по 33 мин - направо ми иде да се гръмна понякога. Имам време да се изпикая и да набода нещо за ядене на крак.  А хобито ми да готвя - освен да пасирам някое друго пюре - това са ми кулинарните постижения. Вечерта продължава да е кошмар - на 20 мин реве на сън. Не знам вече какво да я правя.
Виж целия пост
# 336
Розмари, аз си я слагам да спи, когато и мине времето за будуване за възрастта, но съм забелязала, че ако спи повече от 3 часа на ден, то започва да се буди по никое време нощем и иска да играе. Grinning , което според консултантите по сън значи, че детето не будува достатъчно. Явно и е достатъчно спането, щом не е кривичка. 🤷♀
Ето колко беше доволна, че се разхождаме навън, а не си играем вкъщи:

Скрит текст:
Joy Joy Joy
С Антононио са от една порода. И той днес ми беше сърдит, че го разхождам с количката, а не съм го пуснала да бесува.
Ами той денем не иска да спи дълго. Не иска и да заспива на 2ч-2,30мин.
Само сутрешната дрямка му е на втория час.
После се изнервя, че го карам да спи.
Има си друга работа човекът и аз само му преча с това спане.
Нощем поне си спи по 12часа и нямам грижи. Когато е спал повече през деня и той се буди нощем да будува. Дават, че трябва да имат 10ч. будни за тяхната възраст. Той има точно толкова.
Виж целия пост
# 337
И моето редовно или в начумерено или ревящо. Шегувам се , че ще го прекръстя на Лъчезар Wink
Виж целия пост
# 338
Нашият пък все усмихнат е по принцип.
Даже му се бяха напукали устенцата, че все се усмихва.
Не е на мен Joy
Виж целия пост
# 339
...И никога не спи навън.

Не мога да го изкарам навън без да е заспал Joy. Вечерта излязохме за малко с количката до супермаркета и на връщане вече беше заспал. Спа 30 Мин до към 6 и си викам, че ще ми разкаже играта пак с късно лягане, но към 7.30 вече буквално пищеше от умора и протягаше ръце да го взема и да го слагам да спи.
Преди имах проблем, че яде два пъти през ноща, но поне ставаше в 7-7.30, а сега се буди само веднъж , обаче пък става в 6!!! Човек не може да се наспи ни така ни иначе.
Виж целия пост
# 340
Лайка, най-добрият показател, че детето будува достатъчно е, ако спи добре през нощта. Явно на твоят човек му е супер този режим.
 Савова, имаш прекрасно спящо бебе. Grinning Дано с порастването да продължи да обича съня.
Peacocklove, ааа чашката за колко месечно е?  Гледах една чаша със сламка в Амазон за 6+, обаче тук в магазините има само за над 8 или 9 месеца, не си спомням точно. Thinking
Виж целия пост
# 341
ebk_kbe, провала ли си да удължиш времето на будуване? Защо не опиташ дори да пропуснеш една дрямка, за да видиш дали следващата и тя ще е 33 мин.
Виж целия пост
# 342
Peacocklove, ааа чашката за колко месечно е?  Гледах една чаша със сламка в Амазон за 6+, обаче тук в магазините има само за над 8 или 9 месеца, не си спомням точно. Thinking
Явно я дават за над година
"CANPOL Спортно шише със сламка и капаче 270 мл. РОЗОВ 56/109 на топ цена" https://www.hippoland.net/canpol-sportno-shishe-sas-slamka-i-kap … 0-ml-rozov-56-109
Виж целия пост
# 343
Аз какво да кажа като по часовник се буди на 33 минута и отказва да спи повече... 3 пъти по 33 мин - направо ми иде да се гръмна понякога. Имам време да се изпикая и да набода нещо за ядене на крак.  А хобито ми да готвя - освен да пасирам някое друго пюре - това са ми кулинарните постижения. Вечерта продължава да е кошмар - на 20 мин реве на сън. Не знам вече какво да я правя.

И ние бяхме така, но малко се пооправи положението. Пробвам да му дам вода, тупам дупето, шъткам нещо, за да удължа съня. След заспиване за вечерния сън също се буди на 30тата минута и му бутам да си допие млякото или вода. В 99% от случаите работи.


Аз изоставих приложението вече от мързел. Но имам навик като се събуди да видя колко е часа и да сметна кога пак трябва да спи. Също и като заспи поглеждам.
За храненето така или иначе той постоянно дъвче нещо.

Ако бутам количката и 3 часа ще спи през деня.. Това е от скоро Grinning нали много ви мрънках първите месеци, че беше страшна истерия в количката...
Виж целия пост
# 344
Марая, правя същото. По принцип той легне ли, лягам и аз и ако нещо се размрънка и виждам, че ще се събуди го тупам по дупето, шъткам му, или го целувам и така удължавам съня.

Ebk_kbe, защо не опиташ да легнеш с него и пробвай моя и на Марая номера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия