Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Приятели ~ тема 132

  • 34 960
  • 742
# 450
Джули, ако искаш да ги виждаш от лаптопа...трябва да отидеш в профила си и кликнеш на настройки...после на  Изглед на форум...в  квадратите за аватарите и подписите не трябва да има отметка за скриване. След което запазваш промените. Можеш да ги променяш, когато си искаш.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 451
Благодаря ти Васе Hug

Отбор Санджар или отбор Гедиз Stuck Out Tongue Winking Eye

https://twitter.com/NovelaLounge/status/1372303968861184002?s=20

#TeamGediz Smirk



Heart
Виж целия пост
# 452
Джули, нашата страна е винаги ясна Heart Eyes



70 милиона гледания на халайчето на Нихито Heart Eyes



https://www.youtube.com/watch?v=ccwgaUEniIk&t=35s
Виж целия пост
# 453
Здравейте дружки Heart Eyes
Аз пък харесвам Берак - е , ще използвам на Еви думата за Ясемин Алън - малко е като гренадир , но поне е натурална красавица , не е силиконова кукла . Но ако Ураз я харесва , предлагам да приемем булката Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж за Чачо още не ми го побира ума - сори , но това момиче Дуйгу ми е с малко перверзна физиономия , а може и така да я възприемам ,защото я гледам в Малки убийства и ролята и е на мръсница ..А и самият Чаатай много се е запуснал визуално , дано се стегне ,защото и външният вид на актьора е от значение . Да взима пример от Кадир ( НО изключвам летния му образ на Робинзон Крузо Joy , който е ужасен )
Виж целия пост
# 454
Добро утро! Grinning



Фили Joy, Чачо има други приоритети. Държи да се докаже като можещ, външният вид не го вълнува... За последния си филм можеше да позаслабне повече, например. А колкото до севгилито му - добра актриса се оказа, но не ми е симпатична. За разлика от Беррак.
Виж целия пост
# 455
Добро утро и от мен Two Hearts



На мен и двете са ми симпатични... а Дуйгу на моменти ми прилича на Мария Илиева Grinning
Виж целия пост
# 456
Добро утро момичета!
Рени, ма то ролите са най- важни за един актьор. Дали изглежда като манекен или не, не е от съществено значение.
Сещам се за Ал Пачино например, който едва ли може да се нарече красавец, но за сметка на това професионалната му биография е повече от забележителна.
Обичам хората, които експериментират и често са извън клишето, независимо в коя сфера се изявяват Hands V




Един мъж, който повярва и разбра болката на една жена, въпреки че я познава само от няколко дни Heart
Не му беше нужно да прекоси света в търсене на доказателства Sunglasses

Виж целия пост
# 457
Здравейте, момичета Hug



Джули, сега Санджар е новия Гедиз Stuck Out Tongue Winking Eye

Ех, като се сетя, как някои плюеха Гедиз за това...
Двоен стандарт, няма какво да се прави Smirk
Виж целия пост
# 458
Еви Grinning, феновете на Санджар възприеха Гедиз като предател, защото си позволи да обича, помага и защитава Наре- собствеността на Санджо Grinning
Техният пристрастен поглед, никога няма да види или признае грешки в тълкуването на историята.
За всички неадекватни и често агресивни действия на Санджо се намери оправдание, но благородните постъпки на Гедиз са определени като лицемерие Grinning
Най- смешни са ми изказвания от сорта, че Гидьо завиждал на Санджо, за всичко което имал Joy, за това се опитвал да му го отнеме Joy. Удобно се пренебрегна факта, че благодарение на Гедиз справедливостта, която беше отнета на семейството на Санджар, възтържествува.

"Гедиз Ъшъклъ, премина през този свят"- думи на Санджар на гроба на своя приятел. И добре, че премина Grinning, защото предвид това което чета сега относно преобразяването на Санджо, изглежда че мисията на Гедиз е била да научи приятеля си да бъде мъж, а не леке Sunglasses

Чета снощи при рускините, че Санджар споделил на бижутера или там, който и да е, че най- накрая срещнал жена, която разбира Smile
Ами, какво да кажа, освен Браво!
Той и Наре можеше да разбере, ако беше погледнал по- далеч от носа си навремето Smirk

Само да не се окаже накрая, че толкова усърдно се опитва да заличи Наре, че без да иска си е поиграл на щастие с Мави.
Само така ще разбера, защо сериала все още носи името Дъщерята на посланика Sunglasses
Виж целия пост
# 459

Рени, ма то ролите са най- важни за един актьор. Дали изглежда като манекен или не, не е от съществено значение.
Сещам се за Ал Пачино например, който едва ли може да се нарече красавец, но за сметка на това професионалната му биография е повече от забележителна.
Обичам хората, които експериментират и често са извън клишето, независимо в коя сфера се изявяват Hands V

Абсолютно

Джули, и за двата поста

Виж целия пост
# 460
Здравейте другарки Heart Eyes
Още ме е яд ,че "" убиха '' Гедиз , да го бяха изпратили при Наре поне .И какво от това ,че не " убиха '' Наре ? Направиха я жена , която изостави детето , заради което живееше .Тъпи СЦ Angry
А за външния вид на актьорите не съм напълно съгласна .Да , понякога не е нужно да си красиви , за да си талантлив и голяма звезда .Примери колкото искаме , но да си млад и красив ( лице и осанка )  , и да се запуснеш , няма извинение . Що се отнася за Ал Пачино - той е много хубав като млад , просто е по дребен. А сега вече е на възраст , но пак е поддържан . Не е най добрия пример , не знам защо сега ми изникна Дани де Вито като пример .
Писах за Чаатай , защото аз също го харесвам и ме е яд ,че се отпусна , а може да си позволи всички диети и лични треньори на света Grinning А Дуйгуто я видях ,че е добра актриса , но не мога да я харесвам , сори Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 461
Джули, и аз това казавам, ролите са важни. На мен ми харесва, от една страна, че Чачо има цели като актьор и гледа не е известен само с външния си вид и личен живот. От друга, искам да го гледам като хубавец, от трета - човекът обича да си хапва Joy, ми щом му е сладко... Последната година ни показа колко е крехко равновесието в живота ни, как днес сме тук, утре ни няма. Да му се не види, веднъж се живее, що пък да не си позволим някои волности Joy

Виж целия пост
# 462
Абе, никога не отказвам красив мъж на екрана и не само Stuck Out Tongue Winking Eye, но откакто надживях тийнейджърството, гледам повече съдържанието, както на екрана, така и не само Grinning




Heart

Виж целия пост
# 463
Фили, ЧРД! Heart Много здраве, късмет и любов! BirthdayCocktailTada



Привет, момичета! CoffeeGrinning
Виж целия пост
# 464
Фили Пожелавам ти много любов и сбъднати желания
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия