










, който е ужасен ) 

, Чачо има други приоритети. Държи да се докаже като можещ, външният вид не го вълнува... За последния си филм можеше да позаслабне повече, например. А колкото до севгилито му - добра актриса се оказа, но не ми е симпатична. За разлика от Беррак. 









, феновете на Санджар възприеха Гедиз като предател, защото си позволи да обича, помага и защитава Наре- собствеността на Санджо 

, за това се опитвал да му го отнеме
. Удобно се пренебрегна факта, че благодарение на Гедиз справедливостта, която беше отнета на семейството на Санджар, възтържествува.
, защото предвид това което чета сега относно преобразяването на Санджо, изглежда че мисията на Гедиз е била да научи приятеля си да бъде мъж, а не леке





А Дуйгуто я видях ,че е добра актриса , но не мога да я харесвам , сори
, ми щом му е сладко... Последната година ни показа колко е крехко равновесието в живота ни, как днес сме тук, утре ни няма. Да му се не види, веднъж се живее, що пък да не си позволим някои волности 
, но откакто надживях тийнейджърството, гледам повече съдържанието, както на екрана, така и не само 



Много здраве, късмет и любов! 




Препоръчани теми