Парфюмни размисли и страсти (март 2021 г.) - 258

  • 130 871
  • 1 914
# 375
Честит 8ми Март мили дами!


Обичани и красиви, нежни и уханни да сте Tropical Drink
Парфюм за деня: Mon Guerlain Eau de Parfum Intense SmileHeart Eyes
Виж целия пост
# 376
Хоп, аз имам Розенрот на Рамщайн. Страхотно свежи рози с докосване оот локум и здравец. Страшно напомня на един розов Монтал, не мога да се сетя точното име. И 22евро за 100 милилитра. Шишенцето също е прекрасно
Виж целия пост
# 377
Честит празник на всички празнуващи днес!
Аромат за деня:
Виж целия пост
# 378
Честит празник!



Парфюм за деня:Good girl
Виж целия пост
# 379

Парфюм за деня: Mon Guerlain Eau de Parfum Intense SmileHeart Eyes
Това сериозно ли? Не мога да си го представя върху мъж. Лавандулов ли го усещаш?
Виж целия пост
# 380
Виж целия пост
# 381
Честит празник, дами! Бъдете обичани, харизматични, вдъхновяващи!



Тази консултантка не разбрах Нарсисо или Булгари определя като ниска класа, но във всеки случай не бих взел мнението й под внимание. Grin
Виж целия пост
# 382
Честит празник, красавици! 💗
Виж целия пост
# 383


Днес тематично съм с Thierry Mugler Womanity, нищо по-подходящо не ми дойде на ум. Heart Eyes

Виж целия пост
# 384
Честит празник, дами!
Една от любимите ми теми, заради добрия тон и позитивното настроение! Нека така да продължава и весело изкарване на празнуващите!


SOTD: Gucci Guilty Intense
(Беше подарък-изенада от ММ преди време, предполагам с помощта на някоя консултантка, резултат - много доволна от изненадата)
Виж целия пост
# 385
Честит и весел празник! Flowers Hibiscus

Мон Герлен Интенз мога да си го представя на мъж. Макар и да съм фен на линията, този не купих, понеже на мен се развива с унисекс уклон.
Моля за няколко думи за Lalique Les Compositions Parfumées Electric Purple. Намирам само описания на Ковачева, търся и други мнения за него. В руската фрагрантика първото мнение го определя като мъжки или на 90 % мъжки, други, че бил близък на Rose Amazone от Hermes, трети - бил сапунест, а в parfumo.net са положителни мненията. Стои ми в кошницата в Н-но на1/3 цена и му се чудя от доста време...
SOTD: Magnolia Rosae Lancome Sparkling Heart
Виж целия пост
# 386
Честит празник, парфюмни феи! Здраве, щастие и любов! Revolving Hearts
SOTD:
Виж целия пост
# 387
Честит Празник! Много щастие и усмивки!

Днес докапчвам La Fille de Berlin Serge Lutens.
Виж целия пост
# 388
Честит празник и от мен, момичета! 🌹🌹🌹
Днес патриотично, с българска роза, една бабичка. 😁
Виж целия пост
# 389
Честит празник!

SOTD: LVEB L'eau de Parfum Intense
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия