От коя марка съдомиялни сте доволни? - Тема номер 3

  • 44 706
  • 738
# 630
И нашата пристигна мокра преди два дни.
Каква е?
Виж целия пост
# 631
Bosch SGV4HCX48E
Виж целия пост
# 632
Честита! Хайде, ако е удобно, като започнете да я ползвате да дадеш мнение. Имам един поостарял Бош на вилата, който последните два пъти нещо взе да ми лази по нервичките и сигурно напролет ще бъде пенсиониран щом не слуша...
Виж целия пост
# 633
Здравейте! Вече съм с нова съдомиялна . Дойде запечатана , още не е ползвана , нито е свързана. Нормално ли е вътре да има вода?
Нормално е и в моята имаше тестват ги в завода АЕГ/Зора.
Виж целия пост
# 634
Честита! Хайде, ако е удобно, като започнете да я ползвате да дадеш мнение. Имам един поостарял Бош на вилата, който последните два пъти нещо взе да ми лази по нервичките и сигурно напролет ще бъде пенсиониран щом не слуша...

Разбира се Simple Smile
Виж целия пост
# 635
Мъж с пушка желая ти дълга безпроблемна работа.
Виж целия пост
# 636
Благодаря.Надявам се до края на месеца да започнем да я ползваме и бързо да се заобичаме.
Виж целия пост
# 637
На-дали няма да я заобичаш. Доста сериозен модел е. Като ползваш хубави препарати и  я подреждаш добре, няма да имаш проблем.
Виж целия пост
# 638
Здравейте! Вече съм с нова съдомиялна . Дойде запечатана , още не е ползвана , нито е свързана. Нормално ли е вътре да има вода?
Честито кой модел е?
Виж целия пост
# 639
Здравейте! Вече съм с нова съдомиялна . Дойде запечатана , още не е ползвана , нито е свързана. Нормално ли е вътре да има вода?
Честито кой модел е?
https://www.aeg.bg/kitchen/dishwashing/dishwashers/free-standing … asher/ffb73517zm/
Виж целия пост
# 640
FlooooWeRRR , пробва ли я вече ?
Виж целия пост
# 641
FlooooWeRRR , пробва ли я вече ?
Все още не е свързана и не съм я пробвала .
Виж целия пост
# 642
FlooooWeRRR , пробва ли я вече ?
Все още не е свързана и не съм я пробвала .
И аз ще чакам да дадете отзиви ,ако е удобно
Виж целия пост
# 643
Аз съм сигурна , че ще е страхотна . Дано е с качеството на стария модел /който още се намира , но на надута цена/ .
Виж целия пост
# 644
FlooooWeRRR , пробва ли я вече ?
Все още не е свързана и не съм я пробвала .
И аз ще чакам да дадете отзиви ,ако е удобно
Много е хубава , изглежда много качествена и удобна. Вече е свързана и я пуснах празна. Ако нещо конкретно ви интересува ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия