Лидл 149 - Мартенска, предпролетна :)

  • 147 744
  • 2 767
# 2 715
За любимите продукти имах предвид. Луканка, кренвирши, кашкавал.
Виж целия пост
# 2 716
толстолобът как е, да се изкуша ли?
интересно, че в йогурта са си спестили какви са бактериите. със сигурност не са нашите, де. аз лично без кисела жилка не признавам мляко.
Виж целия пост
# 2 717
Вкъщи уважаваме гръцкото мляко с добавка плодове и мед. Може да се ръснат и стафиди/овесени ядки. Купувам голямата кофа.
Но го свързваме с Гърция и сме силно пристрастни.
Виж целия пост
# 2 718
Аз да ви занимая пак с моите маслени бисквити...обади ми се любезна дама, поговорихме, обясни че направили проверка и отворили една кутия и да, били по-различни, златисти употреби тя, на цвят. Но били в срок на годност. Аз обясних че претенции относно годността им нямам никакви, че знам че не са вредни за здравето, просто за МЕН не отговарят на това какви следва да бъдат и как да изглеждат едни маслени бисквити.
Каза че ще предадат инфото към доставчика. Това исках и аз всъщност..нека имат обратна връзка.

Та така...Grinning

А, и при нас са заредили вече от ония парфюмчета по 75 мл. за 9.99 лв. Взех си едночко и мирисах всичките тестери .
Виж целия пост
# 2 719
Аз да ви занимая пак с моите маслени бисквити...обади ми се любезна дама, поговорихме, обясни че направили проверка и отворили една кутия и да, били по-различни, златисти употреби тя, на цвят. Но били в срок на годност. Аз обясних че претенции относно годността им нямам никакви, че знам че не са вредни за здравето, просто за МЕН не отговарят на това какви следва да бъдат и как да изглеждат едни маслени бисквити.
Каза че ще предадат инфото към доставчика. Това исках и аз всъщност..нека имат обратна връзка.

Та така...Grinning

А, и при нас са заредили вече от ония парфюмчета по 75 мл. за 9.99 лв. Взех си едночко и мирисах всичките тестери .
Това с бисквитите за мен е много тъпо. Дори бих се срамувала да водя подобен разговор.
Виж целия пост
# 2 720
Аз да ви занимая пак с моите маслени бисквити...обади ми се любезна дама, поговорихме, обясни че направили проверка и отворили една кутия и да, били по-различни, златисти употреби тя, на цвят. Но били в срок на годност. Аз обясних че претенции относно годността им нямам никакви, че знам че не са вредни за здравето, просто за МЕН не отговарят на това какви следва да бъдат и как да изглеждат едни маслени бисквити.
Каза че ще предадат инфото към доставчика. Това исках и аз всъщност..нека имат обратна връзка.


Я дай една снимка на тез бисквити да ги видим черни ли са, златисти ли (ако не си ги изпапкала вече) Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 2 721
При нас имаше от търсените сушени плодове. Стоят до поръските оттатък до хладилните витрини...
Виж целия пост
# 2 722
Тези бисквити на кутията наистина са снимани като златисти към карамелени, не бели като масленки. Какво има в кутията, обаче, не ме влече да проверявам, ще ги пропусна.
Виж целия пост
# 2 723

Този кашкавал е супер гаден и безвкусен😡
Виж целия пост
# 2 724
Как ви отчитат намалението с лев от скреч? Не видях къде е в дигиталната ми бележка, а купона изчезна.
Не съм за лев, ама не разбрах получих ли го или не...
Виж целия пост
# 2 725
Лъки, обикновено ги разхвърля на всички артикули,тук стотинка,там две.
Виж целия пост
# 2 726
Лъки, обикновено ги разхвърля на всички артикули,тук стотинка,там две.
Благодаря. Така е.Имам някакви отстъпки на немалени стоки.
Виж целия пост
# 2 727
В Лидл има ли хубаво авокадо?
Виж целия пост
# 2 728
Не.
Виж целия пост
# 2 729
Суфлетата от Делукс сериите са много хубави, много ги харесваме и редовно вземаме. Най - много ни харесва шоколадово суфле със бял шоколада вътре. Тази зима и тези с малини и портокали също бяха супер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия