Ваксини

  • 82 314
  • 825
# 825
Благодаря за включването, Азара. Значи да следя дали се слага на ляво рамо. Кушетката и бюрото в кабинета са така разположени, че е по-удобно за сестрата да сложи мантуто на лявата ръка. Но прочетох коментар, не помня дали беше в групата Ваксини, че БЦЖ се слага в противоположното на мантуто рамо.

Четох и за масово отрицателни резултати. Ами ако резултатът е фалшиво отрицателен и се сложи ваксина? Много ме е яд, че не отидохме в ТУБ диспансера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия