Пролет се задава, ДЕСЕТОКЛАСНИК на училище с приятели се надява

  • 42 990
  • 729
# 540
Удостоверенията се издават от училището. Срокът  е 14 дни от датата на протокола с резултатите от НВО.
Виж целия пост
# 541
Нашата госпожа по математика е заявила, че който изкара 6 на НВО, директно ще му пише 6 за годината, без оглед на предходни оценки.
Виж целия пост
# 542
И как точно ще се определи дали някой е изкарал 6 на НВО като няма оценки?
Виж целия пост
# 543
Ми, 100 точки. Joy
Виж целия пост
# 544
Пропуснала съм,че пише някъде че ще са 100т-или това е просто предположение?
Марулетке,не се коси-липсата на новина е добра новина,щото да ти подшушна,че у наше село в ПМПГ 3ПП е задължително матем,само 4ПП могат да избират-ама пък що не е обявено в 7 кл с приема не се знае и защо пък за предния випуск не беше задължително пак не се знае...
Виж целия пост
# 545
Точките като абсолютна стойност са фиксирани само за седми клас.
Аз бих настоявала за шестица при шест точки.
Нашата госпожа по математика е заявила, че който изкара 6 на НВО....
Виж целия пост
# 546
Joy

Айде, честито ви ПО до края на учебната година! Връщат ги, та да ги поизпитат едно хубаво юни месец. Laughing
Виж целия пост
# 547
Привет, привет! Simple Smile

Sanaka, твоята девойка къде щеше да ходи на курсове по химия и биология?

Съученици на щерката, избрали този профил, са се записали на курсове Родина, аз не съм ги чувала, сега тръгвам да проучвам. Мислех, че  курсовете са към МУ, СУ, ама явно това е било отдавна и вече има и други школи.

Друг е въпросът, че наборката още не е избрала твърдо специалност, отделно не сме решили дали ще остава тук, или ще се пробва във Виена (сестра ми е там). Ама ще трябва да решим това лято за курсовете...
Виж целия пост
# 548
На уроци ще ходи тя - по биология - индивидуален, по химия - в малка група. Дилемата с мястото за учене стои и пред нея, но засега ще се готви за България.
Виж целия пост
# 549
Да, хубаво е човек да се подготви и за двете опции при възможност. Ще обмисля и частни уроци, стига да намеря препоръки, че на прима виста малко отзиви има във форума, за мое учудване.

Днес в Школо споделиха информация от ръководството на Първа АЕГ, че за новия випуск осмокласници ще има и STEM паралелка - предприемачески профил и ИТ. Това е допълнителна паралелка, не са намалили броя на езиковите.
Виж целия пост
# 550
Видях го и аз това в ДПП. Доста ме изненада.
Виж целия пост
# 551
Начччччиииии,Дидева, само да смеят да ни извъртят номер с оценките от нво, ще се възползвам и ще задам тия въпроси.Без да те цитирам.ПиснА ми!И от набора , от него много , и от учители , и от кучетата.
   Тия последните днес такава тренировка ми спретнаха,че.......На щелката кучето някак си си изхлузи главундера от нашииника,щото я изкарах от клетката да изчистя.И онова ми ти куче като ми хукна из градината, портичката към двора с другото куче не беше затворена,а те двете не се харесват.И аз тичам от едната порта към другата,после виждам,че една външна порта не е затворена,бегом и  натам.Кучето си мисли,че си играем,и то бегом -през домати,през картофи, , през салати.....Лудница!!!!
    Другото куче,добре че го оставих вързано, само лае и се зъби.Как не се утрепах не знам.
Виж целия пост
# 552
И аз тичам от едната порта към другата,после виждам,че една външна порта не е затворена,бегом и  натам.Кучето си мисли,че си играем,и то бегом -през домати,през картофи, , през салати.....Лудница!!!!
Joy
Това си го представих образно. Малко като Том и Джери ми се получи. Анимационно някак си. Laughing
Виж целия пост
# 553
Не някак си,а точно така.Преддтави си ме,аз съм ТЕЖКА,МНОГО ТЕЖКА, 110кг , как се надбягвам с черно куче,45 кила, което си мисли,че си играем.
   Обута с едни градински чЕЕли, леко кални,щото поливам, а някъде в картинката имаше и един маркуч,от който тече вода.
  Абе кви профили,кви 5 лева,при мен е е живият живот.
    Дойдох на работа,краката ме болят,нямам сила да мръдна.
Виж целия пост
# 554
Марулета, направо ме развеселяваш. То не ти е скучно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия