💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 3 /10.03. - 21.03.2021/

  • 51 795
  • 996
# 345
И аз прочетох коментара на бившата съпруга на Мохамед във фейсбук и рязко ми паднаха в очите като хора. Била му любовница четири години, той не поглежда сина си от първия брак, все едно не съществува...Трябва да си много долен, за да причиниш това на собственото си дете. Със сигурност вече не съм им фен. Харесвам Здравка и Миро, засега май те са ми фаворити.
Виж целия пост
# 346
Арабите могат да имат 2 жени Simple Smile , ако имат достатъчно пари.
Виж целия пост
# 347
Аха ще го позволи това Полина!Тя сама изтъкна ,че всички други около него е разкарала(не помня израза,който употреби).
Виж целия пост
# 348
Някои даже натискането на копчето на пералнята бяха сложили в средата на скалата  по неприятност.
Нямаше такова нещо в играта. Дейността беше прибиране и сгъване на пране.

За Стефани и Анжело бях много изненадана, че отпаднаха, но също не смятам, че е някаква голяма трагедия. Нито пък че е едва ли не чудо невиждано - както и други са посочили, случаят на Ива и Святослав миналия сезон беше подобен. Силната пристрастност на Diavolo е повече от очевадна, но няма смисъл от думи, повече подхождащи на едно друго сбогуване. Хората са си живи и здрави и дано да бъдат все така усмихнати и щастливи.
За гласуването бях сигурна, че е стратегическо, защото виждах одобрението към двойката тук в темата. По този начин и гласувах. Обаче пък ние наистина не знаем точно какво се е случвало във вилата, какви точно са им взаимоотношенията, така че - няма как да сме абсолютно сигурни в това. Може наистина Милена и Иван-Асен да са по-приятни и интересни за останалите.

Стана ми малко мъчно за Здравка и Мирослав в тая тъмница. Дано поне топла вода да имат. Ама пък пак е по-добре от палатката, че поне са на топло и ще спят на легло.

А, да! Пропуснах - за "анализа" на morisay - това въз основа на какво е написано? Някакви наблюдения? Каква е извадката? И не, не съм сред обидените. Просто ми звучи много уеднаквяващо и обобщаващо.
Виж целия пост
# 349
Аха ще го позволи това Полина!Тя сама изтъкна ,че всички други около е разкарала(не помня израза,който употреби)
Аз ги разчистих 🙂

На мен ми изглеждаше много тих и благ Мохамед, затова след първи епизод, като обсъждахме разликата в годините, попитах тук, дали е имал предишно семейство. Гузен явно е думата, тих, послушен и гузен.
Жалко,ако е вярно, че не си гледа детето от предишен брак, но като гледам Поли, явно от нея зависи.
Виж целия пост
# 350
Анжело учил политология. Кой нормален човек учи политология по собствено желание?!

- Умни хора с въображение учат науки (физика), поунауки (химия, биология), математика, приложна математика (напр. статистика), компютърни науки, медицина.
- Умни хора без въображение стават инжинери.
- А тези без особен талант и средно интелигентни,  но с амбиция за образование, учат психология или икономика.

(Да видим сега колко хора тук ще се почувстват засегнати Simple Smile )

От мен имаш - мерси за комплимента Flowers Tulip
Виж целия пост
# 351
Аз пък мисля, че ако е верно това за Мохамед и първото му дете, ням аначин да е добър човек. А и съм си имала близки наблюдения върхи араби/точно от Египет/, всичко е мазнотия и поза навън. В къщи е истинското лице..
Виж целия пост
# 352
Първата му жена българка ли е?
Виж целия пост
# 353
Знаех си аз, че има нещо скрито при Полина, прекалено много се напъва да изкара нещата при тях от розови, по-розови. Бравос, перфектният мъж, който не поглежда детето си от първия брак. Пирамиди, фараони...
Виж целия пост
# 354
Аз имам въпрос.
Как се определя победиля накрая? Има ли вот на зрителя? Или който победи на игрите?
Виж целия пост
# 355
Не знам точно какво е коментирала ,ама тя бившата може много неща да пише и каже. Може да е била трудна раздяла ,а при такава после винаги има много приказки дали от едната или другата страна,та аз лично не приемам думите,че не си е погледнал детето за чиста монета.
Виж целия пост
# 356
Аз имам въпрос.
Как се определя победиля накрая? Има ли вот на зрителя? Или който победи на игрите?
накрая остават само 2 двойки и финална игра, зрителите не се питат.
Виж целия пост
# 357
Аз също не приемам всяка клюка в интернет за истина. Възможно е жената да е била озлобена от раздялата и да клевети сега наред.
Шоуто напредва и вече започват да си измислят историите за участниците. Видяхме скалъпената статия за цар Иван, изкопирана от мненията във форума.
Виж целия пост
# 358
Не знам точно какво е коментирала ,ама тя бившата може много неща да пише и каже. Може да е била трудна раздяла ,а при такава после винаги има много приказки дали от едната или другата страна,та аз лично не приемам думите,че не си е погледнал детето за чиста монета.
Най- малкото това дете въобще не е споменато досега. Всички други разведени с деца са споделяли тези факти. Явно животът на Мохамед започва от срещата му с Поли.
Виж целия пост
# 359
Не знам точно какво е коментирала ,ама тя бившата може много неща да пише и каже. Може да е била трудна раздяла ,а при такава после винаги има много приказки дали от едната или другата страна,та аз лично не приемам думите,че не си е погледнал детето за чиста монета.
Най- малкото това дете въобще не е споменато досега. Всички други разведени с деца са споделяли тези факти. Явно животът на Мохамед започва от срещата му с Поли.

Не знам дали при тях ги има уредените бракове, но ако е бил такъв напълно го разбирам защо изобщо не говори за това. Все пак на никой не му е приятно да го оженят за някой, когото изобщо не познава и обича, и е длъжен да живее с него и да имат деца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия