💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 3 /10.03. - 21.03.2021/

  • 51 798
  • 996
# 330
Кой им задава въпросите?
Плакал,пък ги обичал...и те него...
Виж целия пост
# 331
Въпросите са от фенове- последователи. На стори в Инстаграм.
Виж целия пост
# 332
Мисля, че имаме парадокс. Никога досега или поне аз не си спомням, някой масов любимец да бъде остранен толкова рано (едва на трета пълна седмица сме). Анжело и Стефи за отрицателно време станаха много харесвани. И тук и в социалните мрежи и може би и за това всички бяхме толкова шокирани от отсраняването им.
Виж целия пост
# 333
Във времето, когато една двойка играе, другите предполагам са заедно и си говорят. Естествено, сигурно ги разделят на играли и неиграли.
Вероятно затова, когато ги дават, че играят на нещо, някои двойки липсват. А не защото се "цепят" от колектива.
Виж целия пост
# 334
Ето - Стефи е на 21г. и Яни на 21г., но разлика в поведението  между тях - планина! Яница се напъва да мине и за интересна, и за хубава, и за забавна и за комуникативна, но само изпростява и се излага, освен това погледът ѝ мн. я издава. Тоест, тъпее.
Яница май са я вкарали, защото прави скандали, ама още е много тиха и не се проявява. Май бяха казали, че е много избухлива и с мъжа и се карат ежечасно. Не съм гледала визитката, може да греша.
Иначе със Стефи, не може и да става сравнение, Стефи е по-интелигентна.
Виж целия пост
# 335
Според мен Деница и Николай имат шансове да продължат доста напред в играта.Изглеждат  ошлайфани  като двойка и са чудесен тандем.Харесва ми, че при тях го няма този лигавия и превзет елемент.Здравка ми е много симпатична, мисля че е от този тип хора,които  не правят невероятно първо впечатление, но се оказват страхотни приятели.Сладникавите двойки определено не са моята чаша чай - Стефания/Анджело, Тина/Станимир и Денитата.
Деница и Николай може би ще са следващите, не си дават много зор двамата.
Виж целия пост
# 336
Мисля, че имаме парадокс. Никога досега или поне аз не си спомням, някой масов любимец да бъде остранен толкова рано (едва на трета пълна седмица сме). Анжело и Стефи за отрицателно време станаха много харесвани. И тук и в социалните мрежи и може би и за това всички бяхме толкова шокирани от отсраняването им.
Позитивни и усмихнати са с което просто не дразнят зрителите, но чак пък масово харесвани. Тук не един и двама писаха,че ги приемат за скучни и лигави
Виж целия пост
# 337
И аз не съм съгласна, че са масово харесвани. И на мен ми бяха скучни. Друго се чудя - нали са аниматори, как тогава ги дадоха във визитката, че работят дълги часове онлайн? Може и да имат друга работа, но съм изтървала.
Виж целия пост
# 338
И аз не съм съгласна, че са масово харесвани. И на мен ми бяха скучни. Друго се чудя - нали са аниматори, как тогава ги дадоха във визитката, че работят дълги часове онлайн? Може и да имат друга работа, но съм изтървала.

Още във визитката казаха, че са се преквалифицирали. Той е програмист, а тя нещо с дигитален маркетинг до колкото помня.
Виж целия пост
# 339
Няма да имам време да запиша останалите въпроси и отговори  на Стефания и Анжело в близките часове, а след 6 часа ще се изтрият. Който проявява интерес, може да ги види тук в стори.
Виж целия пост
# 340
И аз не съм съгласна, че са масово харесвани. И на мен ми бяха скучни. Друго се чудя - нали са аниматори, как тогава ги дадоха във визитката, че работят дълги часове онлайн? Може и да имат друга работа, но съм изтървала.

Още във визитката казаха, че са се преквалифицирали. Той е програмист, а тя нещо с дигитален маркетинг до колкото помня.
Ето, изпуснала съм. Благодаря!
Виж целия пост
# 341
Пише се инжЕнер, а  не инжинер.
 За Анжело и Стефка: Чак пък  парадокс , пък и  масови любимци ! Не ги харесвах, не ми бяха любимци и не се шокирах от изгонването им.  Ивелина  и Святослав от 1-ви сезон те бяха масови любимци.  Стефка хубавка, но като се усмихне не се виждат зъби, а венците ѝ. Като имат план - програма за в бъдеще предлагам   да се обърне към ортодонт и  след процедурите  ще е може би голямата красавица, ако останат заедно.
Виж целия пост
# 342
хахахахахаха каква аналитична мисъл! За другите професии нещо? Юристите?

Анжело учил политология. Кой нормален човек учи политология по собствено желание?!

- Умни хора с въображение учат науки (физика), поунауки (химия, биология), математика, приложна математика (напр. статистика), компютърни науки, медицина.
- Умни хора без въображение стават инжинери.
- А тези без особен талант и средно интелигентни,  но с амбиция за образование, учат психология или икономика.

(Да видим сега колко хора тук ще се почувстват засегнати Simple Smile )
Без чувство за хумор сме Wink

Чак масови любимци, чак всички в шок от отпадането им, и аз не съм съгласна за Стефания и Анжело.
Да, сладки млади хора, ама чак пък такава драма, че са отпаднали, ми не.... Има по-интересни двойки определено.
Виж целия пост
# 343
И мен ме кефиха Стефания и Анджело. Много се разочаровах.
Виж целия пост
# 344
Полина на мен ми е типичен пример за жена в 'мъжката енегрия', ако мога така да се изразя. Като изгледах сватбенито клипче, разбрах, че точно това някак си я загрозява, А сега на тия години, ми се струва, че тъкмо мъжкото и излъчване се е засилило, при това, че е станала и майка. Не съм много запозната, но си мислех, че ако се ожениш за арабин, ще седиш цял ден в къщи, няма да работиш и ще се гримираш и фризираш за мъжа си. Но имам усещане, че тя много работи. Това, че е амбициозна не ме дразни, напротив, хъс за победа в състезанието.
Други дами с повечко мъжка енергия са Деница, Здравка - при нея няма друг изход, докато не смени гаджето, донякъде Дени.

Обратно, дами с женско излъчване са Тина, Тяна, Милена, Стефи много силно изразено. Поставям и Зорница в тази група. И Лейля. И Яница с нейното "говори ми по женски".

Интересно ми бяха жените по отношение на домашните им задължения, май готвенето вече не се практикува много, много? Съгласна съм   с Тяна, че по-този начин жената е щастлива, а това е важно, както за мъжа, така и за децата. "3 дни ресторант/1 ден на гости/3 дни храна за вкъщи" ли беше схемата на Тяна? Така има повече време за любими неща. Ще има време и да стане професорка.
Други пък, не пипали прозорци. Някои даже натискането на копчето на пералнята бяха сложили в средата на скалата  по неприятност.
Май трябва да им направят една игра по готварски рецепти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия