💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 3 /10.03. - 21.03.2021/

  • 51 802
  • 996
# 165
Иван: "Когато ни поканиха за кастингите..." Все едно не са кандидатствали. Така излезе.

Голям смях с Лейля и Иван!
Виж целия пост
# 166
Лейля и DJ Khaled са ми по-симпатични вече.
Виж целия пост
# 167
Сега Милена и Иван-Асен трябва да имат: “Когато правихме секс за първи път!” 🤣
Виж целия пост
# 168
Милена се надява тя да е уцелила Неговите, милата...
Виж целия пост
# 169
Сега Милена и Иван-Асен трябва да имат: “Когато правихме секс за първи път!” 🤣

...и за втори, и за трети, и
Виж целия пост
# 170
Ето!!!🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 171
Сега Милена и Иван-Асен трябва да имат: “Когато правихме секс за първи път!” 🤣

Пускай тото. Grinning
Виж целия пост
# 172
“Когато за първи път правихме секс”.
Еееее не 🤣🤣🤣 тия са луди с тоя секс, верно. Не изневериха на себе си 😀😀😀
Виж целия пост
# 173

Виж целия пост
# 174
9 от 10 е много добре. Засега те имат толкова и Де/анитата.
Те бяха за 3 мин. и малко, Милена и Шишман не показаха.
Дано някой изкара 10 от 10, че тия не ги търпя вече, да си ходят.
Виж целия пост
# 175
Ох, аман с тоя секс. Иван Асен Шишман ще се окаже як полов атлет Thinking
Виж целия пост
# 176
Милена и Иван Асен ще вземат да я спечелят тая игра 🙄
9/10, за 3.19.
Не помня Де/Данитата за 3 и колко се справиха 🙄

Стана ми мъчно за Здравка Sad ето че си има обяснение държанието й. Милата ... и евала на Мирослав, разбира се. Да са живи и здрави!
Виж целия пост
# 177
Ох, аман с тоя секс. Иван Асен Шишман ще се окаже як полов атлет Thinking
Ми 28-годишен жребец. Това го вълнува на тия години. То и Милена де... Joy Тя пък се доказва, че още става.
Виж целия пост
# 178
Още по- приятни ми станаха Здравка и Миро.
Виж целия пост
# 179
Каквото и да си говорим, при Милена и Иван - Асен всичко е кекс, и нищо друго!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия