💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 3 /10.03. - 21.03.2021/

  • 51 802
  • 996
# 180
3.19 мин. значи, не съм го видял. Де/анитата май бяха с 3.24
ама щом са им показали времето на Милена/И-А, то явно някоя двойка ще мине с 10 от 10...
Браво на Миро. Не всеки мъж би останал, а тя е и с 6 г. по-голяма. Обича си я и държи на нея. Жалко, но това е живота...
Виж целия пост
# 181
Не чух,какво и има на Здравка?
Милена и Пишман и Тяна,не ги трая.
Лейля и Шуменци са супер шемети.
Виж целия пост
# 182
Множествена склероза.
Виж целия пост
# 183
Не чух,какво и има на Здравка?
Милена и Пишман и Тяна,не ги трая.
Лейля и Шуменци са супер шемети.

Автоимунно. Множествена склероза. Едно от най-ужасните заболявания според мен...
Евала обаче, и на двамата!
Виж целия пост
# 184
Деница пак се юрна като хала напред. Доста е грубовата и недодялана на моменти.
Сега да видим дали при Тяна/Иво няма да има картонче с изневярата...

Засега последни с 6/10 са Лейля и Иван
Виж целия пост
# 185
Оххх това с изненадата на Зорница беше толкова режисирано.. Хич не ги харесвам и двамата. Все още нямам любима двойка.. Лейля все още ми е противна.
Чакам с нетърпение да отпаднат повечко двойки, за да може да не гледаме само състезания
Виж целия пост
# 186
Ехеее, Тинчето машина Smile
Да видим картончетата.
Ооо, най-красивото момиче... Сладурчета сладки Smiley
Виж целия пост
# 187
Тяна и Иво не са се развеждали, какъв развод?
Виж целия пост
# 188
Яница вика с ръката си Grinning Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 189
Тяна и Иво не са се развеждали, какъв развод?

оф, да се чете изневярата, обърках се.
Виж целия пост
# 190
Тяна и Иво не са се развеждали, какъв развод?

оф, да се чете изневярата, обърках се.

Ето затова ще го повтарят още, докато запомниш.
Виж целия пост
# 191
Леле Милена и Иван Асен май ще отърват кожата от елиминации.
Виж целия пост
# 192
Когато Емо говореше със Здравка и Миро и стигнаха до болестта ѝ, имах усещането, че Емо видя в тяхната двойка своето семейство. Наистина много се беше развълнувал. Нищо чудно да е направил паралел с неговата жена.
Виж целия пост
# 193
Стефи и Анжело са последни засега, по много тъп начин се разминаха с първия въпрос.
Спомняте ли си как започна епизода? С разговор между тях и Тяна/Иво дали да са отпред или отзад... Не е истина ако така ни спойлират. Подобни монтажни подсказки имаше и в Игри на волята. Много дразнещо. Дано не стане така.
Не че съм обезпокоен. Ако те са на елиминация, 100% ще останат, всички ги харесват.
Виж целия пост
# 194
Когато Емо говореше със Здравка и Миро и стигнаха до болестта ѝ, имах усещането, че Емо видя в тяхната двойка своето семейство. Наистина много се беше развълнувал. Нищо чудно да е направил паралел с неговата жена.

И аз го видях в очите му и ми стана адски мъчно. Сигурна съм, че мислеше за жена си и за нейната болест.. Много тежко Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия