💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 3 /10.03. - 21.03.2021/

  • 51 795
  • 996
# 420
От друга страна бившата съпруга има друг мъж, нови деца, живот извън Бг. Що дълбае? Хубаво е да го съди за издръжка, но друго няма смисъл. Може пък на Мохамед наградния фонд за издръжка да му трябва Wink.
Виж целия пост
# 421
Всеки се излага така, както може.
Виж целия пост
# 422
Не му прави чест на Мишо да не спомене голямото си дете. Това не е Стани Богат, нито Игри на Волята, а семейно шоу и това, че си се разделил с една жена, не означава че се разделяш с детето си - то винаги си остава част от твоето семейство и е редно да го споменеш и да говориш за него. Достатъчно семейни теми се обсъждаха. Отделно щом се съдят и си изнасят кирливите ризи на показ, задължително има доста мърсотия и от двете страни. Няма как Мишо да е чист и благороден, пък точно към детето си и бившата си да постъпва гадно и грозно. На фона на всичко това да се пънеш да се доказваш колко си идеален като Поли ми идва туу мач! До колкото разбирам от постовете на бившата, бизнеса им дори не е личен, а Мишо в семейната фирма на баща й - няма лошо, но поредното инфо, което е изкривено и представено по някакъв друг начин.

Почвам да се чудя какво е любопитното в професиите на Лейля и Иван, че само за тях не се говори какво работят? Никой ли не ги познава в живота?
Виж целия пост
# 423
Точно за фирмата, мисля, че още в първото си появяване казаха, че е на бащата на Поли. Ако не се лъжа де, но съм го чувала от тях.

Аз не познавам никого. Дори и съгражданите ми.... Simple Smile
Виж целия пост
# 424
Точно за фирмата, мисля, че още в първото си появяване казаха, че е на бащата на Поли. Ако не се лъжа де, но съм го чувала от тях.

Аз не познавам никого. Дори и съгражданите ми.... Simple Smile
Работел е във фирмата на бащата на Поли и в последствие се запознават и женят, така ли? Изтървала съм подробностите, затова питам.
Виж целия пост
# 425
Скрит текст:
Точно за фирмата, мисля, че още в първото си появяване казаха, че е на бащата на Поли. Ако не се лъжа де, но съм го чувала от тях.

Аз не познавам никого. Дори и съгражданите ми.... Simple Smile
Работел е във фирмата на бащата на Поли и в последствие се запознават и женят, така ли? Изтървала съм подробностите, затова питам.
Не, запознават се в заведение май. А сега работят във фирмата на баща й.
Виж целия пост
# 426
Скрит текст:
Скрит текст:
Точно за фирмата, мисля, че още в първото си появяване казаха, че е на бащата на Поли. Ако не се лъжа де, но съм го чувала от тях.

Аз не познавам никого. Дори и съгражданите ми.... Simple Smile
Работел е във фирмата на бащата на Поли и в последствие се запознават и женят, така ли? Изтървала съм подробностите, затова питам.

Не, запознават се в заведение май. А сега работят във фирмата на баща й.
[/quote]
Ясна е работата, затова е тази сервилност Мишова, към майката и бащата на Полина. Ако не са "тате" и "мама" нема пАре! 😀
Виж целия пост
# 427
Бързо му е сменила професията да е под контрол.
Аз затова не ставам за любовница Joy.Все ще живея със страх,че и с мен ще се случи същото.Ще си държа мъжа под ключ,ако го пускам да излиза ще е плътно с мен и ще си работим заедно 🤣.
Виж целия пост
# 428
Скрит текст:

Млади, но недотам красиви Simple Smile
Виж целия пост
# 429
Ох, хич не ми харесват Тяна и мъжа й..
Виж целия пост
# 430
Скрит текст:

Млади, но недотам красиви Simple Smile

Тяна и сега е недотам, просто няма как съвсем да скрие специфичната си масивна брадичка. Всъщност, тази прическа тип Уилма от Фред Флинстоун цели и успява да прикрие поне малко тази несъразмерност в чертите ѝ.
Виж целия пост
# 431
Скрит текст:

Млади, но недотам красиви Simple Smile

Тяна и сега е недотам, просто няма как съвсем да скрие специфичната си масивна брадичка. Всъщност, тази прическа тип Уилма от Фред Флинстоун цели и успява да прикрие поне малко тази несъразмерност в чертите ѝ.

Носа си е оправила, но брадичката май няма как..

Скрит текст:
Виж целия пост
# 432
Да, пипала е нос, устни и бюст на прима виста. Може и още да има.
На мен ми харесва външният й вид.
Виж целия пост
# 433
Аз мислех, че е естествена. Не й личат корекциите, ако не си виждал стари снимки. В четвъртък като я гледах в епизода си мислех как се гримира добре и доста й отива.
Виж целия пост
# 434
И след корекции не изглежда твърде добре Тяна, има нещо, което трябва да дооправи, не мога да преценя кое точно. Не я харесвам визуално. И фъфли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия