💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 3 /10.03. - 21.03.2021/

  • 51 795
  • 996
# 495
Тина тази от Лондон ли беше? Бедрата и задника са и прекалено големи.
А Деница онази със зъбите ли е? Simple Smile  И тя е едричка, а и в лице не е хубава.
Виж целия пост
# 496
А Тяна от Татяна ли идва?

Тяна си е Тяна. Точно това е името й.

Леко съм впечатлена. Двете SS в запазения знак на Дуписима направо изрисуват задник. Simple Smile
Виж целия пост
# 497
Докторшата сигурно е по-хубава на живо, може камерата да не я обича.  Доктора е със самочувствие , не вярвам да се прежали , ако не е хубавка .
Много скучно и оскъдно от към динамика, за съжаление остава да коментирам външни белези. Надявам си да опознаем характери скоро.
Виж целия пост
# 498
Според мен двете Денита ще стигнат до финала  (не са ми фаворити), защото преди време имаше чистка във форума относно споделени техни клипчета. Надали някой би си правил труда да трие писаното тук, ако не ги спрягат за финалисти и им пазят имиджа.
Виж целия пост
# 499
Камерата и осветлението. Ако и е малко отпусната кожата или има бръчки (нормално за възрастта; нищо лошо в това няма), осветлението може да ги преувеличава. Евала че се поддържа. На мен малко бръчки не ми пречат. Дори предпочитам за жена на средна възраст. Това, което не мога да понасям е запуснати, затлъстяли хора (мъже и жени). 
Виж целия пост
# 500
Според мен двете Денита ще стигнат до финала  (не са ми фаворити), защото преди време имаше чистка във форума относно споделени техни клипчета. Надали някой би си правил труда да трие писаното тук, ако не ги спрягат за финалисти и им пазят имиджа.

Нищо общо с действителността. Трият, когато някой докладва поста.
Виж целия пост
# 501
Това с докладването не го разбирам, върли фенове или роднини ли докладват...
P.s. Или те самите...
Виж целия пост
# 502
Докладва този, който реши.
Виж целия пост
# 503
Смятам,че модитата си следят пренаселените теми и трият спама. WinkТова им е работата.
Виж целия пост
# 504
Чак пък лисичка... Ако беше толкова хитра, нямаше да правят тия малоумни залози всеки път. Дори Иво на Тяна отбеляза, че Тина и нейният не мислят като залагат.
Защо да се напъват да мислят, като Тина ще направи милата муцунка и останалите ще ги спасят . Ей така в шеги и закачки, докато другите се усетят, англичаните ще стигнат до финала.
Виж целия пост
# 505
Не вярвам да стигнат далеч, защото софиянците си пазят гърбовете едни на други.
Виж целия пост
# 506
Кои са софиянци и кои не са е малко спорен въпрос. Като гледам много двойки са от провинцията, но работят и имат общо жилище/квартира в София. В т.ч. много вероятно са Иван-Асен и Милена и Здравка и Миро, Анжело е от Перник, кои останаха - Тяна и Иво и Дани/Денитата май.
Виж целия пост
# 507
Тина преиграва с това да се прави на по-наивна и по-несръчна отколкото е. Сред провинциалните ергени вероятно тези номера вървят. Да видим колко ще и помогнат в предаването.
Едва ли има разделение на софиянци и останалите. Това кой откъде е, много повече занимава хората, които на са от София, отколкото софиянците.
Виж целия пост
# 508
Доколкото помня точно софиянката Тяна обсъждаше как би гласувала за софиянци. Както и да е, просто на мен ми се стори просташко това нейно изказване да се делят на това кой от къде е, пък даже да елиминират хора само защото са от провинцията.
Виж целия пост
# 509
Доколкото помня точно софиянката Тяна обсъждаше как би гласувала за софиянци. Както и да е, просто на мен ми се стори просташко това нейно изказване да се делят на това кой от къде е, пък даже да елиминират хора само защото са от провинцията.

Точно тя, когато бяха със Стефания и Анжело.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия