💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 3 /10.03. - 21.03.2021/

  • 51 799
  • 996
# 570
Условието на играта не ли :Какво си носят в дамските чанти всекидневно?
Какви са тези лампи и сешоари?
Аз ли пак нещо не разбрах
Виж целия пост
# 571
Някой питаше за парфюмите, та:
Яница - Amber Elixir Crystal Oriflame
Тина - Roberto Cavalli Eau de Parfum
Зорница - Chloé Chloe
Деница - La Nuit Trésor à la Folie Lancome
Милена - This is Her Zadig & Voltaire
Това разпознах, доколкото успях.
Виж целия пост
# 572
В интерес на истината и аз често имам странни неща в чантата. Е не лампа, но сешоар често нося. Grinning

Май и Дани няма да успее.
Виж целия пост
# 573
Някой питаше за парфюмите, та:
Яница - Amber Elixir Crystal Oriflame
Тина - Roberto Cavalli Eau de Parfum
Зорница - Chloé Chloe
Деница - La Nuit Trésor à la Folie Lancome
Това разпознах, доколкото успях.
Аз бях, прекрасна си , огромно благодаря🌺
Виж целия пост
# 574
Вече сетихте ли се на кого са белезниците? 😁
Виж целия пост
# 575
На Милена Joy
Виж целия пост
# 576
Милена Grinning
ясно и садо-мазо правят, освен кекс...
Виж целия пост
# 577
Обаче да казваш бебо на дедо ми е странно.
Предполагам,  че сега, като се гледат , ще се усетят и ще спрат. Наистина е странно.
Едва ли ще спрат,хората така са си свикнали и най-вероятно за тях не е странно. Пък ако им е дремело за хорското мнение изобщо нямаше да участват в предаването
Виж целия пост
# 578
Условието на играта не ли :Какво си носят в дамските чанти всекидневно?
Какви са тези лампи и сешоари?
Аз ли пак нещо не разбрах
Е, както се оказа - Здравка не носи чанта. Тогава какво да ѝ познава Мирослав?
Както казват това е нейно, онова не е нейно, явно става въпрос за предмети на жените, като не всички се носят в чанти. Но пък стана ясно, че на масата има само 9 предмета, дадени от съответната жена + една чанта.
Виж целия пост
# 579
Иван разпозна и несесера на Тина Smiley
Виж целия пост
# 580
Иван разпозна и несесера на Тина Smiley

Нали Станимир го развява пред мъжете!

Да, бе! Иван-Асен ще познае червилото, ружа и спиралата на Милена! Яко ни пързалят.
Виж целия пост
# 581
Morkovel99, странно чувство за хумор, обикновено схващам... Няма проблеми, няма драми, шоу да става. Simple Smile

хах, белезниците се оказаха подлъгващи. Никой не се хвана обаче. :o
Виж целия пост
# 582
Виж целия пост
# 583
Иван-Шишман малко пре-добри...
И аз се гримирам на масата сутрин, докато пием кафе, но мнооого се съмнявам, че това помага за разпознаване на червилото.
Явно аз и моя мъж не сме един за друг, на повечето игри нямаше да минем😁

Здравка като каже " гадже " много ме кефи😁
" лека нощ гадже" 😁
Виж целия пост
# 584
Дени ще трябва да ги измъква утре, защото ако отидат на елиминация като нищо ще ги изхвърлят, защото са силна/силова двойка и опасни за всички.
А, Яница подходи силно стратегически днес и това им помогна много с Момчи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия