Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 36

  • 72 792
  • 740
# 195
Честита гастрономическа пролет!
Закуска:крок мадам
И месеница с плънка от задушен лук и мляно месо
Виж целия пост
# 196
Какво представлява точно, може ли рецептата. Звучи интригуващо
Виж целия пост
# 197
Ducet0 - да ти е жив и здрав малчугана, щастливо детство!
Болните - бързо оздравяване.
На днешните именици - здраве и щастие! Весел празник!

- постни бисквити, бая хрупат Grinning
Гореща разрязана лазаня, че ММ беше много гладен...

Салата от праз за ракията


Тайне, аз пък винаги спазвам точно рецептите и винаги това което правя за пръв път става, после вече може и да не стане. Чакам да се похвалиш с нова хлебопекарна Wink Моята така си спи в шкафа, а голям мерак ми беше.
Виж целия пост
# 198
Наминавам  да почерпя, че съм именица.....TadaChampagne

Свинска пържола с гъбен сос и станимашки сармички

Скрит текст:
Гъбен сос


Портокалопита

Скрит текст:
Скрит текст:

Моята е с орехи и пак стана вкусна и ароматна.[/spoiler
http://www.mycookingbookblog.com/portokalopita-s-kori-za-baklava-i-shamfastak/

Мини сладкиши с портокал и шоколад от Бени


Дупчен сладкиш



Честита Пролет! Flowers Tulip
Много пролетно настроение, усмивки, радост и веселие!
Виж целия пост
# 199
Здравейте,  от мен баница с праз и сирене





И сладки орехчета с шоколад





Честит празник на всички!
Виж целия пост
# 200
doroty3 , честит имен ден Hug
Честито на всички празнуващи Balloon
Днес правих пирог със свинско, лук и праз





И от обяд, яйчица с шунка и праз
Виж целия пост
# 201
Момичета,толкова вкусни неща...лазаня,сладки орехчета, пържоли,пирог и какво ли още не.
Дороти,много здраве и щастие,да се сбъднат всичките ти мечти!

Честито и на всички празнуващи!
Дърпана баница с кофти брашно и не се получи

Картофи с яйца и сирене на фурна
Виж целия пост
# 202
Направих и аз въздушна салата. Ама очаквах да е тежка, а тя буквално е въздушна! Благодаря за вдъхновението! 😘
Виж целия пост
# 203
Честита пролет, момичета! 🌷🌷🌷
Честит имен ден, Doroty!

Едно горещо, много питателно и лечебно телешко варено

Виж целия пост
# 204
Направих и аз въздушна салата. Ама очаквах да е тежка, а тя буквално е въздушна! Благодаря за вдъхновението! 😘
изобщо не е тежка Simple Smile Е, освен ако не е обилно полята с майонеза и колбаси.

 Свински гърди на скара за вечеря имахме ,

 шкембе чорба https://pep-4o.blogspot.com/2009/11/6-1-60-60-05.html 
 
едни джобове от лаваш питки, приготвени за фурната (завити първо в хартия за печене и после в алуминиево фолио)

 и яхния от спанак с месо https://pep-4o.blogspot.com/2010/03/blog-post_18.html за утре

от вчера боб Simple Smile и суши


Виж целия пост
# 205
Ducet0, прекрасна торта си направила, поздравления! Да ти е здраво детенце, да имате много поводи за радост и гордост!
Дороти, честит имен ден! Бъди здрава, сбъдвай мечтите и желанията си с лекота и усмивки!
Не помня, коя дама питаше за козунака с брашно за пица, дали е останал мек?Правих го в четвъртък и днес сутринта последните парченца си бяха още влажни, меки

Пилешко филе по Пеп-4о-вите " Бутчета по гръцки"(най-любимо ми е сосчето 😘)

Салата-печен пипер и домати

Филийки с гауда, сирене и яйца

"Сладкиш с ябълки без мазнина"-Labrex

Спокойни почивни дни!
Виж целия пост
# 206
Баница с кайма от вчера, и китайско от днес



Виж целия пост
# 207
Новодошлите, които влизат да попитат само нещо...знам, че е досадно да се чете първия пост и аз понякога не го правя в други теми, обаче не цитирайте десет снимки за да попитате за рецепта или "какво е това".

Броколи със синьо сирене и сметана


Скрит текст:
Пролетта в София 🤣
Виж целия пост
# 208
Честито на всички имащи поводи да празнуват! Бъдете здрави и щастливи!
Пилешко филе с бекон, царевица, лук  и сос от течна сметана https://www.edimdoma.ru/retsepty/133170-kurinoe-file-v-slivochno … konom-i-kukuruzoy. Направих соса, а той се оказа горчив, сметаната беше развалена. Друга сметана нямах и го направих отново, но с бешамел и топено сирене. Вкусно се получи и бързо!

Скрит текст:
Омлет с консервирани домати и сирене.

Пъстърва на фурна.



Яйчица с немски наденички.

Супа с пилешко, гъби, картофи, лук, елда и сметана.

Пиле със зеле и ориз - доп. гарнитура за ММ.

Пиле с тиква и чесън на фурна.

От остатъците на тиква направих мъфини за ММ с по-малко захар.

Сьомгов бургер.
Виж целия пост
# 209



И доказателство, че втория път нещата не винаги стават. Защо се получиха тия тъмни петна от бакпулвера Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия