Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 36

  • 72 792
  • 740
# 255
Деспи,честит рожден ден!
Здраве,много щастие и късмет във всичко!Много сте сладки тримата на снимката.
Един ориз ,да съм по темата
Виж целия пост
# 256
Спанак с ориз, супа топчета и палачинки. 😊

https://www.instagram.com/mamascookingexperiments/
Виж целия пост
# 257
Деспи, честита да си !
пиле с картофи

гъби с ориз
Виж целия пост
# 258
Деспикабъл, честита и здрава бъди!
Скрит текст:
В първия момент помислих свещичките за пирони и се чудех какво правят върху тортата

Едни кюфтенца от булгур...ми не е нещо особено да ви кажа, доста повече подправки им трябват според мен от тези в рецептата.
Виж целия пост
# 259
Деспи жива и здрава да си и детенцето ти също...
Овесени
Виж целия пост
# 260
едно ми е салатено... пролетно...  на пук на времето! Innocent
сирене ... варианти разни (преди печене)
Виж целия пост
# 261
Първата ми домашна баница Simple Smile
Виж целия пост
# 262
След тая красива баница, моя прост боб шушулки - както казва People Woman

Зелена салата... с морков.

Кексчета, видяни днес из интернет Thinking Не станаха 12, а и нямам такива бонбони, които да се разтопят след изпичане... С една дума - не са както ги видях


Деспи, честита да си! Много щастие! Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 263
Деспи, честит рожден ден! Бъди здрава, обичана и обичаща! Flowers Hibiscus
Пилешко филе с ориз


Торта от изрезки от блатове (купувани)


Вратна пържола с лук
Виж целия пост
# 264
От мен вече предимно здравословно хранене:
панирана бяла риба, домашна майонеза с авокадо и печени картофки
Виж целия пост
# 265
Честит рожден ден, Деспи! 🌹
Свинско с лук и зелени чушки и салата.
Виж целия пост
# 266
Честит рожден ден, Деспи! Flowers Bouquet Да си жива и здрава, много щастие, любов и късмет ти пожелавам! Хубава снимка, всички сте много сладки!
Карам на лесни манджи. Китайско.

Калмари. Този път от Кауфланд и повече ми харесаха.

Супа с нахут и свинско.

Сьомга.

Пилешки обезкостени бедра с оризче.
Виж целия пост
# 267

Пълнозърнести бисквити с овесени ядки, бадеми и какао- Mikkey😘(при мен са с лешници)
Деспи, честита да си!🎂💐🎉 Бъди все така усмихната и лъчезарна, сбъдвай мечтите си с лекота и бъди много щастлива!
Скрит текст:
( на снимката си нетипично за теб сериозна, но явно е от болестта, бързо възстановяване!)
Виж целия пост
# 268
Деспи , бъди жива и здрава , мнгоо късмет и всички да те слушат Heart
Пържени картофи със сирене ( имаше и карначе,но снимката стана многоо размазана )

Пица и салата


Памук кифлички ( с нутела и с мармалад )
Виж целия пост
# 269
Здравейте и моля за помощ,
Преди време съм си запазила тази рецепта, но част от нея мисля, че е закрита от текста. Ако някой я познае нека да ми напише какво липсва. Много благодаря и се извинявам за офтопика.
Скрит текст:

Миленка, това много ми прилича на Джаста Праста на овесените диетични нещица.... Дано се включи.

Аз правих крем- карамел в тава (стана много твърд, май по- кратко трябваше да го пека... супер е де)





Деспи, честита да си! 🎂🎁🎉💐🍀😘
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия