Едва ДЕВЕТОКЛАСНИКЪТ училище позна и бързичко го върнаха обратно у дома

  • 47 912
  • 737
# 330
110 на месец, в които влиза Нетфликс, който си делят с приятелки. Давам накуп около 1ви (по-точно превеждам в дебитната карта, тя така иска), обикновено към 5-6 число вече няма нищо, затова до края на месеца давам всеки ден според нуждите. Ако ги харчеше за глупости, нямаше да давам допълнително, но тя си купува разни приложни материали, някоя дреха, ходят от време на време на корейски ресторант с НДП, без да ми иска пари, затова после минаваме на дневен разход.
Виж целия пост
# 331
Виж целия пост
# 332
Имаме ли наше дете в паралелките с биология и химия на НПМГ?
Виж целия пост
# 333
Имаме приятeлче в химия, а на JD младежът беше и той с химия, мисля.

Спунки, по това описание моето е слънце Simple Smile.  
Малко ми размина като ви прочетох. Мен драмата ми е, че не разбират, че и от тях се очаква нещо.  
Не може само и единствено да искаш.
Виж целия пост
# 334
Имаме ли наше дете в паралелките с биология и химия на НПМГ?
Моят син е там, но те са две паралелки.
Виж целия пост
# 335
Аз направо тук ще си кажа.
Търся тестовете по химия и биология, давани през 2019 и 2020 г.
Виж целия пост
# 336
Какви тестове, Спунк?
Виж целия пост
# 337
От Национално състезание по природни науки и география „Акад. Чакалов“
Тук намерих за 2018, но за следващите две години не ги открих.
Виж целия пост
# 338
Да, това е мястото по принцип.
Има само качени "въпросници" за 2021, но предполагам, че обхващат съдържанието на учебниците.
http://www.prirodninauki.bg/archives/16357
Виж целия пост
# 339
Благодаря, Слънчева, гледахме ги тези въпросници.
Става въпрос за дете на приятелка, която е и съфорумка, така че и с пощата разполагат. Там има някакви материали, но хубаво щеше да е, ако може и конкретните изпити да видят.
Виж целия пост
# 340
И аз търсих вчера, но не ги намерих никъде качени. Да си се подготвя по зададените теми и ще се справи детето.
Виж целия пост
# 341
Малко да се посмеете, онзи ден беше изпращането на дванадесетокласниците, учителите са направили специален клип. Уловили са характерни неща Simple Smile
Скрит текст:
Виж целия пост
# 342
Много оригинален и вълнуващ поздрав. Успя да ме разчувства.
Браво на учителите.
Виж целия пост
# 343
Slavena, много вълнуващо и се посмях и поплаках!
Виж целия пост
# 344
Толкова й е готино училището на дъщеря ми, така й се ходи, страхотни емоции за тези две седмици, въпреки контролните и новата двойка по Физика...много е оклюмала сега, пак пред компютъра, надявам се поне юни да са на училище, следващите седмици само 5 и 9 клас са си вкъщи, те ще борят пандемията! Добре, че поне има доста неучебни дни Simple Smile.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия