Крем за около очи - тема 11

  • 119 778
  • 741
# 75
Е тази серия на Герлен пък е най-простата и от нея няма нещо, което грам да ми е харесало! Ако ще е скъпа козметика без голям смисъл, по-добре да е серията на Герлен abeille royale.
Виж целия пост
# 76
Понеже дискутираме продукти на Ординъри (да зная, че има стотици страници във форума посветени на бранда) искам да постна линк към една изключително откровена статия за тези продукти, каквато не бях чела от много, много време. Открих блога приз профила на Барбарела. За мен беше изключително полезна:
https://ineedmoneyforchanel.wordpress.com/2020/05/26/всичко-за-the-ordinary-част-i/
Виж целия пост
# 77
Понеже дискутираме продукти на Ординъри (да зная, че има стотици страници във форума посветени на бранда) искам да постна линк към една изключително откровена статия за тези продукти, каквато не бях чела от много, много време. Открих блога приз профила на Барбарела. За мен беше изключително полезна:
https://ineedmoneyforchanel.wordpress.com/2020/05/26/всичко-за-the-ordinary-част-i/
Е, това аз съм го писала 😊
Виж целия пост
# 78
Barbarella*, благодаря за полезната статия. Може ли да споделиш каква е кожата ти?
Виж целия пост
# 79
Да, да, зная, затова написах, че открих блога през твоя профил. Прекрасен е. Уникален изказ и стил ❤
Виж целия пост
# 80
Момичета, кой от двата крема бихте ми препоръчали за 40+ :ESTEE LAUDER REVITALIZING SUPREME+  или  Resilience Multi-Effect Eye Creme  ?
Първият е от любимите ми. На 44 съм, с много суха околоочна зона, торбички и подпухващи горни клепачи, плюс тъмни кръгове.
Не съм елиминирала изцяло никой от изброените проблеми, де Joy
All  About Eyes на Клиник също не е никак лош вариант. Червеният на Кларанс - също. Благодарение на положителни коментари тук в момента съм с него и не съжалявам.
В хладилника стои и недоизразходена опаковка Abeille Royal на Герлен. Помага ми за сухотата и озарява, но не работи за подпухването. И прави лош кир ефект в комбинация със слънцезащитния екран на Кларанс, който ползвам.
Виж целия пост
# 81
Здравейте, момичета! В търсене съм на околоочен крем за фини линии и леки торбички. Имате ли впечатления от околоочния крем на Gala Secrets?  Съдържа пептиди и би трябвало да има някакво действие върху фините линии. В последните месеци ползвах Advanced Night Repair Eye на Estee Lauder. Хидратира добре, но нищо повече от това (поне за мен). Ползвах го заедно със серума за очи на Medik8 с витамин C, за който мога да кажа, че изсветли зоната под очите.
Виж целия пост
# 82
Е тази серия на Герлен пък е най-простата и от нея няма нещо, което грам да ми е харесало! Ако ще е скъпа козметика без голям смисъл, по-добре да е серията на Герлен abeille royale.

На мен, този крем ми осигуряваше хидратация през лятото и бях доволна, но бях под 40г. Почитател съм на серията Abeille Royale и я използвам, от време на време.
Виж целия пост
# 83
Е тази серия на Герлен пък е най-простата и от нея няма нещо, което грам да ми е харесало! Ако ще е скъпа козметика без голям смисъл, по-добре да е серията на Герлен abeille royale.

На мен, този крем ми осигуряваше хидратация през лятото и бях доволна, но бях под 40г. Почитател съм на серията Abeille Royale и я използвам, от време на време.
На мен ми се появи обрив от тази серия.
Виж целия пост
# 84
На мен ми се появи обрив от тази серия.

Явно зависи от кожата, а и може да са сменили междувременно формулата, имат такава практика. Но така или иначе, след като има и нежелани реакции е хубаво да се внимава. Най-добре човек да си вземе тестер, независимо какъв крем си купува.
Виж целия пост
# 85
Една позната продава амуей. Поръчвам си чат пат, по-точно веднъж в годината. Харесва ми тоника за хидратиране, който се слага преди крем. Един ден ми даде тестер на най-новия им околоочен крем против бръчки. Само с едно намазване и светнах - няма бръчици, торнички, кожата се изпъна. Обаче пустия крем струва над 300лв за 15 мл количество. Ще му разгледам съставките и ще се опитам да видя ключиви съставки
Виж целия пост
# 86
Крем, дори да струва 300лв за 15мл, който да изтрива бръчките около очите или пък другаде - няма.
Виж целия пост
# 87
Зависи от бръчките и възрастта.
С комплексни грижи (не само крем) могат да станат незабележими.
И не е задължително единичната цена на продукта да е 300 лв.
Но всеки сам си преценя какво и как да ползва.
Виж целия пост
# 88
Разбира се. Всеки преценява сам за себе си - дали да вярва, че един тестер на крем за очи може да изтрие бръчките под очите или не. Просто като прочета, че само след едно намазване и кожата така се била опънала и бръчките вече ги нямало и се чудя има ли хора, които да ги вярват тези неща..
Виж целия пост
# 89
Вярвам в натрупания от мен през годините личен опит.Резултатите са налице.И то не защото така искам да си мисля. .
Не налагам мнение, нито убеждавам  когото и да било в каквото и да било.
Кой с каквото.иска да се маже.
Не съм господар на ничия кесия, всеки сам преценя колко и за какво да даде.Не е моя работа.
Между другото, отдавана не  деля козметиката на скъпа и евтина , а на работеща и не работеща за мен.

А иначе  кой в какворо иска да вярва.Не ми пречи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия