Страхотна диета-3част

  • 38 229
  • 284
# 75
добре съм и аз.нямам кандар за да ви кажа дали има резултат.
 днес съм пак на ябъки-не ям киселото мляко 4е ми става гадно.
и приателят ми(и тои диетува с мен)върви добре...
 аз маи тръгнах от 62 кила..
за 1,67 мисля 4е 5 кила загуба ще бъдат супер Peace
Виж целия пост
# 76
Здравейте, момичета! Отдавна чета във форума и  от него се мотивирах да отстраня някой друг килограм. Започнах от тегло - 60кг в момента съм 56кг. От м. юли съм със Страхотната диета. Първия път със стриктно спазване на часове и леки прегрешения в храната свалих 6 кг. Следваше почивка на море и  леко отпускане в количеството на храната и последствие +2.5кг. През м. септември отново започнах със Страхотната, но резултата не е същия. През различните етапи на диетата свалях до 1.5кг, но окончателния резултат от повтарянето на диета е -0.500кг. Страхотната диета ме научи на нещо, което никога не съм спазвала - закуска сутрин и хранене в определени часове и по малко количество. В момента сигурно задържам. На всички на вас пожелавам по-големи успехи.
Виж целия пост
# 77
Здравейте момичета   bouquet
Възхищавам ви се на ентусиазма и постиженията! Hug
Имам около 20 кг за сваляне и.... не мога и не мога!!! При мен проблема е липса на воля и стимул.... С 300 зора започвам някоя диета /като преди това цяла седмица съм яла като за световно/, издържам 1 седмица и като дойде week-end-а нарушавам ама здраво. Ям като за пред диета с мисълта че от понеделник край с яденето! В резултат на което 1 седмица съм на диета, следващите 3!!!! седмици съм ПРЕД диета/разбирай здраво хапване/ и си седя все около 76-78 кг!!!!/сега може да съм и повече ама не смея да се кача на кантара  Embarassed/, а искам да съм поне 55кг. Опитвам се да се надъхвам с вас и с вашите постижения, от понеделника пак съм се зарекла, та.... ще пиша!
Успех на всички в борбата с килограмите!
Виж целия пост
# 78
iskam edin hamburger koito ste go iadem i ste otslabnem!!!!

moje li???
Виж целия пост
# 79
iou, киселото мляко е неслучайно в диетата. Когато си само на ябълки, ти по-скоро правиш гладуване и сваляш вода и мускули, а не бива, защото после връщаш всичко с горница. ХАпвай си и кислео млекце...

Аз да ви призная... Embarassed тоз Димитровден не го преборих. Снощи бяхме на гости и попрегреших тук и там...Трябваше да съм на риба през деня, но... вечерта хапнах и телешко задушено и малко пастърма и салатка от доматки.... абе не е най-гадното, като се има предвид, че имаше панирани хапки, сладки и кекс, които не пробвах, но.. най-лошото е, че ги ядох нещата до към 2 часа през нощта... 
Тази сутрин със страх пристъпих към кантара и... о, чудо... още едно кило надолу... и сега съм 20-ти ден от диетата с общ резултат от -5 килца.

Все пак да не забравям да се изтъкна, че продължавам да изминавам по 6-7 км всеки ден и да правя коремни преси. newsm47

Sunsunny, настрой си мисълта, че от понеделник нататък вече няма да се храниш както досега, напазарувай си всичко необходимо за първите 5-6 дни от диетата, за да не ти се наложи да влизаш в хранителни магазини и ... успех! Чакаме те да се присъединиш...
Виж целия пост
# 80
Iggiberry, колко хубаво ми стана като прочетох резултата ти (-5кг.).
Страхотно ни стимулираш, благодаря ти Hug
Виж целия пост
# 81
Да се отчета вече съм  -2 кг. Купих си Верея 0.1% и утре съм на кисело и плодове. Утре обаче е и лунен ден- дали да не откарам само на течности newsm78.
Пишете , за да се подкрепямееее Hug
Виж целия пост
# 82
5и ден днес за мен!!!
не знам дали съм -1кг зашото нямам кандар.предполагам 4е съм -1,-2 кг..там някаде
днес бях на зелева салата.
 все още не ям киселото мляко.не мога!!гадно ми става! Sick


утре съм на ябълки и маи ще готвия пилеско..
Виж целия пост
# 83
Темата ни пак е отхвърчала назада, та да се отчета и аз... кантарът за сега не мърда, колебае се около 100-те..., но и аз малко попрегрешавах тези дни... най-вече в часовете... все много късно ям.... а вчера с телешкото хапнах и гъбки...

Но си премерих мерките и да ги споделя...:

Талия - 105 см
Ханш - 115 см
гръдна - 120 см
Бедро - 68 см

Това беше на 26 октомври. Сега съм решила един месец да не си ги меря...

Успех и да пиете вода  Wink
Виж целия пост
# 84
Честит ми айрян  Misc Baby Bottle Край на бирата  Sad
Вече съм сериозна, обещавам!
Сто пъти се включвах в темата, но не бях настроена за диета. Никак  Confused Но вече прекалих! Кантарът не ме обича  Sad Мразя се! Защо винаги ми е толкова трудна първата крачка  Close
Виж целия пост
# 85
Аз ще търся въже за бесене  Cry Cry Cry

Седя на същите килограми, няма надежда хора, разболявам се...

И не, ако се откажа и от бирата, то зна4и да се отакажа от малкото хубаво, което ми остава  Peace 4е тъй де - отказах се от хляб, от вси4ко тестяно, от сирената. Ми поне малко бирена мая и фолиева киселина да прриемам 4рез бирата  Outta Joint
Виж целия пост
# 86
мнооооого съм доволна...
9и ден днес и се 4уствам страхотно!!! Joy
 ли4и 4е съм отслабнала,но не спирам!!!имам оше малкото корем4е да падне!!! #2gunfire #2gunfire


светла къде си? Hug
Виж целия пост
# 87
Много ми е криво, но ще трябва да си прекъсна диетката Sad От 3 дни съм на лекции и не мога да я спазвам. Няма как да изкарам киселото мляко и да го изпукам на банката. Резултатът ми за 4 дни беше 2 кила, после малко бях на гости и си развалих диетата.
На всички ви обаче пожелавам леко смъкване на излишните килца Peace
Виж целия пост
# 88
 iou, Много се радвам за теб. Браво  действай!
И аз продължавам, само един ден се изложих, дойде ми цикъла, толкова болезнен, виеше ми се свят и ми притъмняваше. Майка ми донесе  шоколад, за да ми светне и си го хапнах. Е не че толкова ми светна ама май по-добре се почувствах.
Сега пак съм на диета, но много не усещам резултат, защото по време на цикъл съм много подута.
Скоро пак ще пиша, дано с по оптимистични резултати. Peace
Виж целия пост
# 89
 Peace
bravo i na teb..
 as ste dokladvam do ponedelnik..posle si trugvam ot bulgaria i ne znam dali ste moga da vlizam..no obestavam sled kato svursi dietata da vi kaza rezultatite!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия