Пролетта на прага чука, нови плетки диплим тука - юбилейна тема 100

  • 43 475
  • 751
# 435
Много е красива чантата.Браво.Аз съм в лятна ваканция , май мога да плета само, когато времето е лошо, зимата
Виж целия пост
# 436
А аз на сериал Laughing
Виж целия пост
# 437
Красива е чантичката, Браво!
Ха и аз плета на сериал, видео! Обикновенно съм на дивана и компа е пред мен, само че вече е топло и малко времето не стига.
С плетките съм на вълна летни блузки, топове. Разучавам и избирам ажури, та чак главата ми е пламнала. Красиви са, но и много концентрация се иска в плетенето!
Виж целия пост
# 438
Така е, със сериалът се получава нещо като медитация, само слушам.Аз не съм правила още много сложни схеми, дрехи, но и аз имам желание вече за нещо по-сложно.
Виж целия пост
# 439
Здравейте момичета,
темата ви ме запали отново да започна да плета, след прекъсване от 15 години. Поръчах си прежда от България и за 5 дни пристигна, много съм доволна.
Започнах една жилетка с шал яка, обаче не мога да се сетя как се свиваше за ръкавите, та ако знаете някъде в нета да има описание, по възможност на български ще съм много благодарна.
Виж целия пост
# 440
След дълга почивка от плетене, показвам едно обикновено бебешко одеяло.
Виж целия пост
# 441
Баба Яка ето тук има описание на свивки: 

https://performanceyarn.bg/models/
https://startuptowers.net/8947139-women39s-knitted-sweaters-with … s-and-description
Виж целия пост
# 442
много нежно одеалце.
Виж целия пост
# 443
Dilyani, много благодаря Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 444
Здравейте, момичета! Да ви питам някоя от вас плела ли е с прежда Долче - една такава плюшена. Купих за да изплета еднорог на внучките ми, обаче много се "рони" преждата. Та да споделите някоя тънкост, ако знаете.
Виж целия пост
# 445
Здравейте, момичета! Да ви питам някоя от вас плела ли е с прежда Долче - една такава плюшена. Купих за да изплета еднорог на внучките ми, обаче много се "рони" преждата. Та да споделите някоя тънкост, ако знаете.
Здравейте. Слагам линк с мнението за такава прежда
https://youtu.be/ctTM_Jk_qqI
Виж целия пост
# 446
В момента всички плюшени прежди са много на мода. Играчките ставот бързо и големи.
Плета играчки от години и мнението ми за плюшените прежди е доста негативно(основно - рони се/оставя косъмчета и не е естествен материал), но трябва да омръзне на хората и нещо друго да се появи 🙂

nas_nina, много свежо одеялце!
Виж целия пост
# 447
В момента всички плюшени прежди са много на мода. Играчките ставот бързо и големи.
Плета играчки от години и мнението ми за плюшените прежди е доста негативно(основно - рони се/оставя косъмчета и не е естествен материал), но трябва да омръзне на хората и нещо друго да се появи 🙂

nas_nina, много свежо одеялце!

Благодаря! А препоръки за друга по-подходяща прежда за еднорог?
Виж целия пост
# 448
Ами че памук всякакъв. Или смески от рода на alize cotton gold, cotton gold plus, или Jeans.
Виж целия пост
# 449
Срещали ли сте схема на тази красота?

Търсих по сайтовете, но точно тези не открих. Дали не сте ги виждали някъде със схема?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия