Аз ходя на гости на родителите му, той отказва да ходи при моите

  • 11 611
  • 199
# 90
Явно сте в началото и още се движи по навиците си.Мога да кажа, че това отминава с времето, постепенно се отдръпва, но на нас ни отне години, защото живеехме заедно.По трудно  става отдръпването, емоционално.Може да стане така ,може и да не стане.
Домът му, приятелите, навиците и всичко го привличат там.При вашите няма нещо да го дърпа.
Но пък струва ли си да зарежеш свестен мъж сега и веднага заради това, може да се оттегли, приятелите - също с техни преживявания, деца, интереси  и нужди.
Може да опиташ да разредиш ходенето, да ходи понякога сам, да се вгледаш доколко  е с теб като не сте при тях - дали ти помага, усеща ли ти емоциите и твоите проблеми.До теб ли  е, или раздвоен постоянно към неговото семейство, приятели, минало.
То  и в момента избор за ходене няма.
Има мъже, които никога и при никакви обстоятелства дори свързани с интересите на детето им не поставят детето какво да говорим за семейството което е създал с майка му на първо място, пред майка си и въобще пред членовете на семейството в което се е родил и порастнал. Като чета постовете на авторката нейният любим е точно от тези, но тя погрешно вярва, че с времето, брака или с появата на дете нещо ще се промени.
Виж целия пост
# 91
Не знам, но мъжът ми  се промени и отряза мама, че и повече.Но минаха години да я намрази дори.
Може да преувеличава привързаността му, може и тя да тегли към нейните близки и  да се дразни заради това.
Когато са заедно е важно да помага, да я разбира, да не е сама общо казано.
Убедена съм, че избираме еднакъв тип хора , мъже и жени , за близост.Идва от нашите нагласи.Та тя каква  е- домошар, купонджия, пътешественик, зависима от другите или свободен човек, който поставя своето развитие поне наравно с това на партньора, своите желания, нужди.
Дали тя е завършен човек или хлапето ,дето поглежда за подкрепа.За него е същото.При тотално различие щастие няма.
Виж целия пост
# 92
Не знам, но мъжът ми  се промени и отряза мама, че и повече.Но минаха години да я намрази дори.
Може да преувеличава привързаността му, може и тя да тегли към нейните близки и  да се дразни заради това.
Когато са заедно е важно да помага, да я разбира, да не е сама общо казано.
Убедена съм, че избираме еднакъв тип хора , мъже и жени , за близост.Идва от нашите нагласи.Та тя каква  е- домошар, купонджия, пътешественик, зависима от другите или свободен човек, който поставя своето развитие поне наравно с това на партньора, своите желания, нужди.
Дали тя е завършен човек или хлапето ,дето поглежда за подкрепа.За него е същото.При тотално различие щастие няма.

Ех, чак пък омраза.
Или може би е била някаква супер контролираща майка и на мъжът ти му е писнало.

Авторката да спре тотално посещенията при неговите родители. Но и да не иска той да ходи при нейните.
Да си ходи само при нейните отвреме навреме. Сама.
Ако пита господина, да му каже, че както той е привързан към неговите и тя има същите права и не е длъжна да си прекарва свободното време всяка седмица с тях, щом и той не иска пък с нейните.
Ако господина продължава почивните дни да ходи там и да я зарязва, ясна е работата.
Виж целия пост
# 93
Като казвам омраза, значи е така.Ставало ми е неудобно като я гони да си върви в стаята  и да не се пречка, от думите му, а бяха едно цяло в началото.
Промени се  из основи като я подслушал какво говори веднъж, явно за него  и край.
Не че аз съм я обичала, но я понасях  и съжалявах тогава.
Тя почина три години след него  и бе непоносима накрая.
Но  е истина, че винаги се е влиял от нейното мнение, дори когато прави напук само да не е както тя иска.
Тя бе причина да си среже пръстите на ръката, не се отдръпна тогава, а от едни думи  го направи.Тава и не каза какво точно  е било подслушаното.
Виж целия пост
# 94
Значи на авторката ѝ трябва едно бебе и ще види как ще се наредят нещата Simple Smile)) определено няма да скучаят, нито ще ходят на гости Simple Smile))
Виж целия пост
# 95
Борянче, явно е нещо, което наистина го заболяло и променило.

player82, най-голямата заблуда в която изпадат много жени е да имат дете от някого с малоумната надежда той да се промени.
Виж целия пост
# 96
Значи на авторката ѝ трябва едно бебе и ще види как ще се наредят нещата Simple Smile)) определено няма да скучаят, нито ще ходят на гости Simple Smile))

Обикновено нищо не се нарежда при такива. Имам наблюдения над близки. Тя си гледа децата и шета у дома, чакайки го да си стои през уикендите при мама.
Виж целия пост
# 97
Борянче, явно е нещо, което наистина го заболяло и променило.

player82, най-голямата заблуда в която изпадат много жени е да имат дете от някого с малоумната надежда той да се промени.
Нямах предвид това, Елора Simple Smile Имах предвид, че изобщо повече няма да имат време да се замислят за каквито и да е било други неща, като кой при кого и кога ходи например.
Виж целия пост
# 98
Значи на авторката ѝ трябва едно бебе и ще види как ще се наредят нещата Simple Smile)) определено няма да скучаят, нито ще ходят на гости Simple Smile))
Нищо подобно няма да стане. Ще си гледа сама бебето, а баща му ще продължи да ходи при майка си. Даже ако тя не харесва имената на свекърите и иска да избере име на детето я чака огромен, огромен проблем с мъжа и близките му.
Виж целия пост
# 99
Авторката упорито не казва на колко години е.
Виж целия пост
# 100
Борянче, явно е нещо, което наистина го заболяло и променило.

player82, най-голямата заблуда в която изпадат много жени е да имат дете от някого с малоумната надежда той да се промени.
Нямах предвид това, Елора Simple Smile Имах предвид, че изобщо повече няма да имат време да се замислят за каквито и да е било други неща, като кой при кого и кога ходи например.

Трябва да си много млада и много наивна и без грам опит, че да вярваш на тия глупости.
Виж целия пост
# 101
"грижовен и много отговорен мъж,които не би изневерил' - хахаха, да не мислиш, че на мъжете, които изневеряват им е изписана алена буква на челото за предупреждение? И най-грижовните могат и го правят понякога - това са фактите. Не са само серийните Дон Жуани на този свят, има и други типове.

Виж целия пост
# 102
Ами, хайде тогава да го напусне и да търси идеалния, че те- идеалните са много и чакащи точно авторката.
И идеалните не са мъжете, които нямат отношение към родителите си. Напротив, това е лош сигнал.
Малко търпение е необходимо. Да си направиш история с този мъж, да го привържеш към себе си.
Виж целия пост
# 103
Като гадже не го ли прилапаш, чакай като съпруг Laughing
Виж целия пост
# 104
Ами да се бори момичето да го откъсне от мама. Ако сега не става, как си представяте след години, вече семейни, да ходят другаде освен у свекърите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия