Инсулинова резистентност и отслабване - Тема 36

  • 71 290
  • 739
# 510
За ваксинирането и глюкофажа - аз питах моята ендо имам ли противопоказания за ваксина, защото съм на глюкофаж, вит д и б12. А последните 2 месеца съм и на анакапс и тирохелп, инофолик, че след прекаран ковид ноември много ми се засили косопадът и се разбъркаха малко на щитовидната стойностите.

Тя каза, че няма никакви проблеми и не е нужно нищо да спирам, да се ваксинирам спокойно. Сега остава и да отида да се ваксинирам, де 😀
Виж целия пост
# 511
Не, че някой е правил проучване де или поне на мен не ми е известно да съществува такова.

Аз продължавам с експериментите с глюкомера. Вчера следобед изядох едно малко парче купешки сладкиш и захарта ми скочи до 8,7 един час след яденето. Определено не ми хареса ефекта. Още един час след това беше спаднала до 7,3. Интересното е, че между втория и третия час се появи голяма разлика, в сравнение с час 1 и 2. От 7,3 падна рязко до 4,7. С други думи, процесите си продължават и след втория час. Вероятно ми се е качил инсулина, за да свали толкова рязко захарта.

Не знам дали има връзка и каква точно, но нощес спах сравнително лошо и днес стартирах деня с по-висока захар от предните дни. От тогава, меря през два часа като през това време съм само на мазни кафета. Два часа след първото мерене, се беше качила и от тогава играе леко нагоре-надолу.
08:30   5.1
10:30   5.4
12:30   4.3
14:30   4.9
16:30   4.6

Още не съм яла днес, ще си хапна режимно малко по-късно и няма да помириша сладкиш в близките поне няколко месеца. Този беше в името на експеримента Nerd
Виж целия пост
# 512
Всъщност са прави донякъде. Мозъкът наистина има нужда от енергия, за да оцелее тялото. И в повечето случаи това става с вх. Само че когато няма вх, същата работа вършат и мазнините. Просто ви трябва време, за да се адаптира и мозъкът, и тялото.

Затова и напомням периодично за мазнините.
Виж целия пост
# 513
Точно. Пропускат една малка подробност, черният дроб е напълно способен да произведе цялата необходима за работата на мозъка глюкоза и други органи нуждаещи се от нея, от други източници - мазнини и протеини. При това без никакви проблеми. Изобщо не е задължително да се приема с храната.
Виж целия пост
# 514
Моля за мнение за тези изследвания на мен и ММ. На лекар сме след няколко дни.


Първите са моите, а вторите неговите.

Виж целия пост
# 515
Не, че някой е правил проучване де или поне на мен не ми е известно да съществува такова.

Аз продължавам с експериментите с глюкомера.
Скрит текст:
Вчера следобед изядох едно малко парче купешки сладкиш и захарта ми скочи до 8,7 един час след яденето. Определено не ми хареса ефекта. Още един час след това беше спаднала до 7,3. Интересното е, че между втория и третия час се появи голяма разлика, в сравнение с час 1 и 2. От 7,3 падна рязко до 4,7. С други думи, процесите си продължават и след втория час. Вероятно ми се е качил инсулина, за да свали толкова рязко захарта.

Не знам дали има връзка и каква точно, но нощес спах сравнително лошо и днес стартирах деня с по-висока захар от предните дни. От тогава, меря през два часа като през това време съм само на мазни кафета. Два часа след първото мерене, се беше качила и от тогава играе леко нагоре-надолу.
08:30   5.1
10:30   5.4
12:30   4.3
14:30   4.9
16:30   4.6

Още не съм яла днес, ще си хапна режимно малко по-късно и няма да помириша сладкиш в близките поне няколко месеца. Този беше в името на експеримента Nerd


Аз през почивните дни правих същото. Премерих си кръвната захар над 10-15 пъти, за да установя кое как ми влияе. Пръстите ми са направо на дупки. Flushed

Резултатите, ако меря правилно, са много интересни.
Меря сутрин на гладно и при хранене на първия и на втория час.
Отново си фаствах до ранен следобед и имах по едно леко следобедно хранене и обилна вечеря.
При НВД хранения като яйца, салати, месо и подобни всичко си вървеше отлично. Установих, че при обилна вечеря с месо и салати и 1 чаша червено вино кръвната ми захар си е идеална на сутринта. 
Ябълка, без нищо друго за баланс през деня - след 1 и 2 чака кръвната ми захар не беше над 5,7

За сметка на това балансирана по Зоната закуска с яйце, сметана, домат и само 1 филия черен хляб ми докара 9,9 захар. Направо щях да падна. Първата вечер имах въглехидратна вечеря от запечени макарони и месо и кашкавал и 1 чаша вино (не питайте защо) - 6,9 кръвна захар на сутринта на гладно.

След това въглехидрати и всякакви козунаци и подобни даже и не помислих да ям, освен едно парченце колкото кибритена кутийка за проба, след като изпекох козунака и го извадих от печката.

За съжаление, установих че без плодове се запичам ужасно. Въпреки мазнините, които си добавям на храненията. Имате ли идея как да се справя с това?
Виж целия пост
# 516
Lady12, ти правиш лека хипогликемия на 120 минута. При мъжът ти не знам как да коментирам този нисък инсулин. Хубаво е да си провери и други показатели като чернодробни и гликиран хемоглобин. Другото важно е да се четат резултатите придружени с анамнеза. Симптоми с отлични резултати на хартия, означава проблем както и лоши резултати на хартия, но без никакви симптоми, не значи непременно заболяване.

Gadina_Malka, нагласи си иглата на минимална дължина, за да не си нараняваш пръстите много. Аз съм я врътнала на минималното и като се бодна, масажирам хубаво, за да излезе кръвта.
За запека, не мога да дам съвет, аз такъв проблем не съм имала от поне 2 години. В началото на режима имаше някакви епизоди, но отшумя бързо с адаптирането и от тогава нещата са гладки. Аз обаче пия бронирани кафета - по 2-3-4 на ден от съвсем в началото, защото чисто, кафето не го мога, асъм кафеджийка. Другото при мен е, че аз салати не ям - почти никакви фибри не приемам, ако не броим шепа ядки от време на време или някоя кисела краставичка, маслини и лук в месото.

Днес стартирах със захар 5,5 и естествено, увеличено напрежение в ставите. Явно, едно такова провинение като онзи ден, е достатъчно да ме извади от строя за не малко време. Сега ще трябва да изчакам да се нормализират нещата, че да пробвам с нещо друго, макар че ми е ясно какъв ще е резултата.
Плодовете не вдигат много захарта, но фруктозата натоварва черния дроб и трябва да се внимава с тях
Виж целия пост
# 517
Плодовете не вдигат много захарта, но фруктозата натоварва черния дроб и трябва да се внимава с тях
Не вдигат, не вдигат, бялото десертно грозде как вдига захар....
Друга храна не ми повишавала така кръвната захар както бялото грозде, пък ми е любимо.
Не знам как е с тортите, тях не ги обичам Grinning
Виж целия пост
# 518
Аз по празниците също си направих един експеримент. С неприятен резултат. Купих два козунака, ама много хубави, разкошни. Изядох доста от единия. Тъкмо си рекох, че всичко е наред, никаква тежест, никакво подуване и дискомфорт. И като ме друсна една хипогликемия след 2 часа, щях да пукна за десетина-15 минути. Ужас просто. Никога повече. Последно си правих такова сепуко с един тиквеник. Двете ми най-любими неща - тиквеник и козунак. Еми сега, като знам, че явно това чудо не минава, няма повече да си го причинявам и толкова. Като си ям нормално по режима, нямам никакви проблеми. Ако хапна някой картоф или ориз (рядко) също нямам проблем. Но пустото тесто....Grin
Виж целия пост
# 519
Аз ядох всеки ден, но по-малко и нямам драма.
Виж целия пост
# 520
Плодовете не вдигат много захарта, но фруктозата натоварва черния дроб и трябва да се внимава с тях
Не вдигат, не вдигат, бялото десертно грозде как вдига захар....
Друга храна не ми повишавала така кръвната захар както бялото грозде, пък ми е любимо.
Не знам как е с тортите, тях не ги обичам Grinning
E, ти пък сега грозде Satisfied то си е от природните бонбони. Нали, друг е въпросът, че съвременните плодове са селектирани да са възможно най-сладки. Не съм хапвала грозде откак съм на режим то и преди си ми беше сладко, сега сигурно ще ми е отровно. Иначе на мен купешките ябълки ми я вдигат колкото торта. Имах предвид плодове от сорта на берита по-скоро.
Виж целия пост
# 521
От плодовете ям по един банан сутрин с чията и 3-4 ягоди.
Не съм усетила да ми е зле,но днес си взех сандвичи от моите със слънчоглед,ленено семе,кокосово брашно-1 с л и 3 яйца. Слагам малко кашкавал и шунка. С такива киселини се обзаведох,все едно не съм ги яла до сега.Мисля да почна да изключвам една по една съставките,за да разбера коя е проблемната.
Виж целия пост
# 522
От плодовете ям по един банан сутрин с чията и 3-4 ягоди.
Не съм усетила да ми е зле,но днес си взех сандвичи от моите със слънчоглед,ленено семе,кокосово брашно-1 с л и 3 яйца. Слагам малко кашкавал и шунка. С такива киселини се обзаведох,все едно не съм ги яла до сега.Мисля да почна да изключвам една по една съставките,за да разбера коя е проблемната.

Опитай първо да изолираш лененото семе - голям причинител на киселини е за хора с по-слаби стомаси.
Виж целия пост
# 523
Благодаря за съвета. Чудя се дали да не мина на ръжени сухари, има ги в Била, едни много тънички в червена кутия.
Виж целия пост
# 524
Плодовете не вдигат много захарта, но фруктозата натоварва черния дроб и трябва да се внимава с тях
Не вдигат, не вдигат, бялото десертно грозде как вдига захар....
Друга храна не ми повишавала така кръвната захар както бялото грозде, пък ми е любимо.
Не знам как е с тортите, тях не ги обичам Grinning
E, ти пък сега грозде Satisfied то си е от природните бонбони. Нали, друг е въпросът, че съвременните плодове са селектирани да са възможно най-сладки. Не съм хапвала грозде откак съм на режим то и преди си ми беше сладко, сега сигурно ще ми е отровно. Иначе на мен купешките ябълки ми я вдигат колкото торта. Имах предвид плодове от сорта на берита по-скоро.
Ее, вие пък баш за гроздето ли се хванахте от всички плодове, че и десертно Grinning Нали знаете че едно от наименованията на глюкозата е "гроздова захар"? То ако си е узряло както трябва, направо ми лепне устата след няколко зрънца.
Направо се броя за късметлийка като гледам как повечето се оплакват че плодовете им липсват... Откакто се помня плодове съм яла само ако ме карат, на мен да ми се прияде е рядкост. И то винаги съм предпочитала да ги ям недоузрели. Още да хрупат и да не са толкова сладки. (Не ме питайте що за физиономии събирам като съм си избирала праскови дето още хрупат като краставица, забавно си е). Това ако изобщо ми хрумне де. Ягоди и малини ако ще и от домашна градина да са, ще хапна 1-2-3 пъти за сезона им и ми стига, хем знам че те не са особен проблем и може и по-често човек да се поглези.
Ама пък щом аз отвикнах от бирата, дето пускам лиги само докато ви я споменавам... значи не е чак толкова зор, свиква се с всякакъв режим. Другото са гевезелъци и оправдания. Само време иска и желание, а резултатът си струва, няма да се отказвате я.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия