Керем Бюрсин в ”Почукай на вратата ми”/Тема 79/Съмнението е посято, 🤔 отиде коня в Босфора /18+/

  • 30 609
  • 741
# 75
Гости, само ние с теб ли?! Joy Ако сме в грешка си обещала баклава, аз не знам какво ...ще го измисля. Stuck Out Tongue Winking Eye

Налбантова, то и аз съм така,
но предположих ще им се зарадва и Бърборанка.
Виж целия пост
# 76
Аз отговорих 'НЕ', защото не искам да приема, че е имало такова нещо, но като ги знам сценаристите, нищо чудно да ни попарят.

Керем не беше ли честитил рожденния ден на племенника преди няколко месеца? Нещо такова ми е останало в главата.
Виж целия пост
# 77
Според това: (От Туитър - лекар-гинеколог го е коментирал )

Селин не е бременна, а страда от анемия и има спешна нужда от медицински помощ....
Съжалявам, че ще ви разочаровам, но тя може да е анемична и пак да е бременна...
"Анемията представлява недостиг на червени кръвни телца и/или хемоглобин в кръвта. Тя е едно от най-честите усложнения по време на бременност като се отчита при около 1/3 от бременните в третия триместър."
Виж целия пост
# 78
Патерина, точно това съм запомнила и аз, преди няколко месеца Керем му беше честитил рд на малкия. А това, което е коментирал явно наистина се отнася за деня, в който го е взел на ръце за пръв път.
Виж целия пост
# 79
Aз бях с анемия през бременността и си бях бременна. Laughing
Иначе гласувах с "Не", защото така ми се иска, не защото съм убедена, че Серко не е мачкал чаршафи с кокошката.ж
Виж целия пост
# 80
Аз явно ще съм единствената с ”Да” Joy
Вече станахме 4....Нас някой ще ни черпи ли, ако сме познали
Виж целия пост
# 81
Аз явно ще съм единствената с ”Да” Joy
Вече станахме 4....Нас някой ще ни черпи ли, ако сме познали

И аз мисля, че Да.
Може да не е бременна, но няма начин да не си е топнал чушката, където не му е работа. Мъж е все пак ... Като видят разгонена ***** и са дотам.
Виж целия пост
# 82
Аз съм петата, гласувала с да Sunglasses Но въпросът не е времево конкретизиран. Все някога Серкан е спал със Селин. Едва ли е бил непорочен на перденцата с Еда Kissing Smiling Eyes
Виж целия пост
# 83
Вижте какво - аз и в двата случая ще пия... Ако е спал със Селин - от мъка. Ако не е спал - от радост. Grinning

Марги,
благодаря... няма да споделям колко време оглеждах пръстите и дали са Керемовите... Grinning Да не се окаже после, че съм припадала по чужди ръце. Ай сиктир! Grinning
Виж целия пост
# 84
Селин анемия на или нещо друго . Мх, да не се окаже, че Еда може само да и помогне. От 18 мен в  Истанбул,  точно нейната кръв да е подходяща 🤔
Виж целия пост
# 85
Аз съм от по-масовия случай на отговор на накетата - НЕ.
Не че съм сигурна, а защото мисля, че сценаристите си дават сметка в какъв драматичен лабиринт ни хвърлят с една бременност на Селин, особенно ако Серкан и Селин са били заедно...Защото тя може да е бременна и от друг...
Виж целия пост
# 86
Аз съм петата, гласувала с да Sunglasses Но въпросът не е времево конкретизиран. Все някога Серкан е спал със Селин. Едва ли е бил непорочен на перденцата с Еда Kissing Smiling Eyes
Кате, благодаря, въпроса бях го задала неправилно Grinning
Виж целия пост
# 87

"Винаги, когато гледам това и смеха, който @handemiyy не може да контролира, започвам да се смея като луд ... Исках да го споделя с вас ... също се смейте малко;)"
https://instagram.com/stories/thebursin/2535164825097710565?utm_ … hid=13wtvvl7ti0fm

Най-накрая нещичко... Дори и на трохички сме доволни 😆
Виж целия пост
# 88
Леле това е от снимките на 25 епизод, къде ни върна този човек Joy кой знае от тогава колко милиони видеа имат скрити от нас IllJoy
Виж целия пост
# 89
Stuck Out Tongue Winking Eye

Ново от сета:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия