Керем Бюрсин в ”Почукай на вратата ми”/Тема 79/Съмнението е посято, 🤔 отиде коня в Босфора /18+/

  • 30 609
  • 741
# 45
№1 Wink И после обяснявай, че в Турция не ни гледат ....

Скрит текст:
Виж целия пост
# 46
Благодаря за новата тема! 


Покрай тази бременност се сетих за един виц, няма да го крия

Седят и сладко си говорят мъж и жена вече на преклонна възраст.
жената: Скъпи искам да ти призная нещо от нашата младост. Синът ни не е от теб.
мъжът: Ти пък да не мислиш, че е от теб?
жената: Какво искаш да кажеш?
мъжът: Когато роди и дойдох да ви видя в родилния дом, ти ми каза детете се е насрало смени го. И аз го смених.
Виж целия пост
# 47
Селин ако наистина беше бременна щеше да го обяви по всички медии, щеше да гл изпише по звездите, глухите щели да са чули.
Катп гледах наново сериятс, видях как Селин я чакаше... Всипко е предварително планирано. Шото наки шом тя, то и те...
Ей това вече ако не прелее чашата на търпвнието на Серкан не знам кое ще е. Пе търпението му има граници се видя миналият път, и пак му беше преляло когато Ю стана въпрос за това че действията ѝ се отразиха на него и Еда (с нахкуването ѝ в апартамента му, шото наупила всипкитв му лъжи, млля ви се...), сега предполагам тояа ще е последната капка...
Виж целия пост
# 48
Добре де, ако без интимност Селина се опитва да заблуди останалите, че е бременна и за известно време успее, нали и Серкан ще разбере в даден момент. Той как ще я посрещне тази новина, някак ми е нелепо, не знам Joy Е, те и да са спали заедно ясно е, че не е бременна, но просто ще ни остане горчив вкус.

Тесето, разсмя ме с вица Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 49
№1 Wink И после обяснявай, че в Турция не ни гледат ....


Голям кеф ми е да сме отличници навсякъде. Обичам, когато сме номер 1. Trollface Trophy



Виж целия пост
# 50
Сейфи, нали там е уловката. Останалите не знаят какво са правили в Словения. Не ни бе показано да е имало разговор между Пъръл и Селин на тази тема или между Серкан и Енгин. Върнаха се ръка за ръка, после се сгодиха. Никой няма да постави под съмнение, че Серкан тази градина може да я е копал. Ама Мело... Тя е нашата немска овчарка. Надявам се, че ще надуши нещата с време. Ще помогне на Еда и тогава Серкан може да заведе Селин в Кападокия и да я пусне от един балон. Да сме сигурни, че трети път няма да се върне 😆

Пс: Не, не съм родопско чАдо.
Тракийско съм 😆
Виж целия пост
# 51
Сейфи, нали там е уловката. Останалите не знаят какво са правили в Словения. Не ни бе показано да е имало разговор между Пъръл и Селин на тази тема или между Серкан и Енгин. Върнаха се ръка за ръка, после се сгодиха. Никой няма да постави под съмнение, че Серкан тази градина може да я е копал. Ама Мело... Тя е нашата немска овчарка. Надявам се, че ще надуши нещата с време. Ще помогне на Еда и тогава Серкан може да заведе Селин в Кападокия и да я пусне от един балон. Да сме сигурни, че трети път няма да се върне 😆
След като Фифи замина надеждите ми са в Мело...А в началото я мислехме за вятърничава....а тя Джерен се оказа такава ....
А дано
Виж целия пост
# 52
P.S. И да се допълня ☺
Селин каза на Еда да не  осведомява Серкан ,че е бременна..  А Селин защо не отиде и лично да му съобщи ? То ако беше наистина бременна самата Перушана щеше да  нахълта като ураган в офиса и лично щеше да съобщи "новината" на любимия. Щеше да мрънка , да плаче - как нима той ще изостави майката на детето си и то да израстне далече от него ? Няма да пропусне това. Още повече като знае колко е отговорен Серкан. И защо според вас не го прави, а си служи с такива завоалирани маневри- телефони ране в офиса  от доктора до приятелка на Еда,осведомяване на Еда от Мело, после очаквана визита от съперницата в апартамента...  Какво ли се крие зад този замисъл на Селин ? Може би разчита на това ,че Еда ще е огорчена и наранена ,ще мълчи и няма да каже на Серкан.  Така ще се получи дистанция между влюбените, ще има неяснота , недоразумения,съмнения ,които ще ги разяждат, доверието между тях ще е подкопано и накрая ще се разделят. Колко би се зарадвала Селин от такова развитие!
Тук на помощ би могла да се включи Мело и да разкаже на Серкан какво се е случило , за да се стигне до отказа на Еда. Това разбира се е при положение,че самата Еда не му обясни.
То все някога и Серкан ще научи ,че ще става баща. Бих искала да видя изражението му тогава. А също и как би реагирал ? Той накара Селин да се извини на Еда, а Кокоша я нарани още повече. Интересно ми е на какво разчита Селин ?/ при фалшива бременност/
Припомням ,че според мен е изключено да има истинска бременност. Да не се окаже накрая всички да знаят ,че Серкан ще става татко, а само той не знае. Нито пък да знае как Селин е бременна като той не е мачкал чаршафите с нея ?
Виж целия пост
# 53
Момичета, има ли информация за фраг? 💙
Виж целия пост
# 54
Няма информация още. Хората питат в туитър. Доктора ще има, да се надяваме, че като онзи път... без да искат ще пуснат и за нас нещо. Ама и да няма ще е окей. Покрай Биге и заснемането отново, може и да се забавят нещата 😒
Виж целия пост
# 55
Ще чакаме за фраг...
Прочетох по-горните коментари от Александра, Маргарита, midnight_sun   и други май всички ще се обединим по един въпрос -защо лично Селин не съобщи новината за бременност на Серкан ?  Защото според мен такава новина няма..... И докато се разбере ще мине време и доста конфузни ситуации...
Виж целия пост
# 56
Разпознах се, ок, и на ”Сейфи” се обръщам Joy

Налбантова, направо ми идва да пусна една анкетка да видим колко хора са на мнение, че Серкан е уважил Селина и колко са на обратното.
Аз си държа на моето, че Селин НЕ е бременна, но за да си повярва толкова и да ги прави на глупаци явно има основание.

Аквамарин,:35: точно това си мислех и аз, тъй като сме ромком да не стане така, че всички освен Серкан да знаят, че той ще става баща. Joy
Виж целия пост
# 57
Може би иска да спечели време , за да забременее наистина , макар че кой е толкова луд , че да си легне с нея ThinkingJoy
Запис в новата темичка Flowers Hibiscus страхотна е Hug
И аз си мисля , че тази вечер може да ни зарадват/ядосат с първия фрагман Joy най-късно утре , ако ще е гаден фрагмана нямам против и да е утре Joy
Болните да оздравяват бързо , моите и двамата са болни пак , да минава вече и март , че ми писна Sweat
Аз нямам против да съм Айфер, ама хич ме няма с цветята , вкъщи имам две оцелели, едното е кактус Joy
Виж целия пост
# 58
Селин си е приготвила билетчето. Надпреварва се с времето. Виси на въже оплетено от собствените и' лъжи. Жалка, безскрупулна,  нещастна манипулаторка. 😈

И на мене много ми липсва Фифи. Внасяше баланс, завършеност, и сигурност в отношенията на момичетата. 🍀
Виж целия пост
# 59
Може би иска да спечели време , за да забременее наистина , макар че кой е толкова луд , че да си легне с нея ThinkingJoy
Запис в новата темичка Flowers Hibiscus страхотна е Hug
И аз си мисля , че тази вечер може да ни зарадват/ядосат с първия фрагман Joy най-късно утре , ако ще е гаден фрагмана нямам против и да е утре Joy
Болните да оздравяват бързо , моите и двамата са болни пак , да минава вече и март , че ми писна Sweat
Аз нямам против да съм Айфер, ама хич ме няма с цветята , вкъщи имам две оцелели, едното е кактус Joy
Спокойно, тя Айфер нали се преквалифицира от цветарка , на готвачка.....кетъринга не ти е проблем нали
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия