В ОКТОМВРИйското човече, сърчицето тупка вече! - Тема 4

  • 28 686
  • 744
# 465
Азалия няма стрално нали и ти пивше иногинол Simple Smile тя поддържа КЗ
Виж целия пост
# 466
И моето едно иска да правим обременяване към 24 г.с.
Засега захарта ми на гладно е добре, но най-вероятно защото нищо не влиза в устата ми след 19 часа освен вода и после ходя 5 километра преди лягане .А за протокола и мен ме мързи.В началото ми беше отпаднало и едвам се завличах до пътеката, а тя е в съседната стая, как пък ходех после просто не знам😂
Аз съм правила обременяване и на мен не ми е чак толкова гадно .По скоро притеснението ми е от резултатите 🙄
Виж целия пост
# 467
Пууу, още имам лош спомен, как ми горчи в устата от глюкозата и съм с лаптопа в кафето на Надежда и имам супер важен работен разговор, а не мога една глътка вода да пия Astonished No Mouth
Виж целия пост
# 468
Аз щях да припадна като го правих,хем не бях бременна...Може би най-неприятното изследване,което съм правила(а имам цветна снимка и офис хистероскопия без упойки,които понесох доста по-добре).
Виж целия пост
# 469
Аз все пак на своя глава си пуснах изследване за тромбофилия. По-запознатите може ли да ми разчетат резултатите, че не ми изглеждат добре, а съм на преглед чак на 15.04 и мн се притеснявам 😥
Виж целия пост
# 470
Според мен задължително се консултирай с лекаря си. Обади му се по телефона, прати му изследванията нека да каже какво да правиш, но смятам, че трябва задължително да приемаш антикоагуланти за разреждане на кръвта. Имаш ли предишни загуби?
Аз все пак на своя глава си пуснах изследване за тромбофилия. По-запознатите може ли да ми разчетат резултатите, че не ми изглеждат добре, а съм на преглед чак на 15.04 и мн се притеснявам 😥

Боби, съгласна съм изцяло с момичетата. Такъв мъж не заслужава нито да бъде до теб, нито да е баща на детето ти. Очевидно е просто един "кърлеж“, без който ще си по-добре. 😊❤️
Виж целия пост
# 471
Baby Monkey, аз също съм с тромбофилия. Първото, което трябва да направиш е да се видиш с доктор веднага, за да може да ти назначи подходяща за теб терапия. НЕ ЧАКАЙ 15-ти. Имам вече една загуба заради тази гадост, моля те, просто се погрижи за себе си. Контролирана не е опасна, но иска терапия задължително.
*Редакция-абсолютно правилно е написала Попи26. Можеш да се обадиш и да ги изпратиш, това навярно е и най-бързият вариант в момента.
Виж целия пост
# 472
имам, да, в 6 г.с. Тази бременност вече съм в 10 г.с., док по принцип ми беше казал, че няма смисъл да ги пускам, но аз ги пуснах....
Виж целия пост
# 473
Зависи как реагира организма на изпитата глюкоза .Аз само на такива истории се бях наслушала за причерняване, припадане и се бях настроила да умирам в лабораторията.😂Затова като ми се размина с 10 минути гадене бях потресена.
Baby Monkey , ако Аг-то ти не разбира от тромбофилия има шанс изобщо да не те отрази пак.Търси си такъв които е наясно с това, за да получиш адекватно отношение навреме .От кой град си?
Виж целия пост
# 474
от Русе съм, докторът ми е на работа чак в петък
Виж целия пост
# 475
Моята първа загуба беше в 11г.с., също съм с тромбофилия. През втората бременност пих аспирин, но отново го загубух в 7г.с. Сега съм на фраксипарин и аспирин. Така ще е до края на бременността. Не чакай изобщо!
имам, да, в 6 г.с. Тази бременност вече съм в 10 г.с., док по принцип ми беше казал, че няма смисъл да ги пускам, но аз ги пуснах....
Виж целия пост
# 476
Питай в тази тема момичетата за съвет за някакъв специалист близко до теб.За съжаление аз мога да помогна с инфо само за лекари в София...
Виж целия пост
# 477
Здравейте,
Може ли някое момиче, което е било на Ранна Фетална Морфология (11-13 г.с) в Оскар Клиник да сподели как протича прегледа+ дали са й взели кръвни изследвания там?
Виж целия пост
# 478
Здравейте,
Може ли някое момиче, което е било на Ранна Фетална Морфология (11-13 г.с) в Оскар Клиник да сподели как протича прегледа+ дали са й взели кръвни изследвания там?

Привет,

Аз имам час за утре в Оскар Клиник, после ще споделя. За кръвните изследвания, знам, че ги взимат там Simple Smile
Виж целия пост
# 479
Аз също ще ходя там,но чак на 15.04.Вие при кой лекар се записахте?Аз при доктор Янкова по съвет на доктор Станулов.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия