Не, това не е шега, виждам втората черта !~бебеправене 386~

  • 29 359
  • 743
# 240
Стискам палци Белийв 🍀🤞
Виж целия пост
# 241
Билийвче и аз се моля с теб и ти стискам много силно палци Heart Чакам да се похвалиш след по-малко от две седмици Hug
Едит: Успех Слънчево момиче имаш положителен тест за О, както се казва действайте Wink До колкото аз знам даже е по-добре да пробвате преди О Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 242
Кактус, мисля е били точно О и аз така я усещам понякога режеща. Стискам палци да сте уловили момента.
 Аз също не знам къде ще е, надявам се да е в ляво, предната беше в дясно и на 12 ден. По моите сметки трябва на 29-30.03. да е идната и да е в ляво. Сефте правя тестове и толкова се развълнувах като видях наситена черта на Ову тест, чак питах в темата за тестове дали тази вечер да пробваме. То зависи и от настроението на ММ, но се надявам да е в кондиция. Споделям и с вас. То нали С живеели няколко дни де факто, ако се Heart около 12 ч. имат добри шансове при О на 29-30ти.
Виж целия пост
# 243
Кактус, мисля е били точно О и аз така я усещам понякога режеща. Стискам палци да сте уловили момента.
 Аз също не знам къде ще е, надявам се да е в ляво, предната беше в дясно и на 12 ден. По моите сметки трябва на 29-30.03. да е идната и да е в ляво. Сефте правя тестове и толкова се развълнувах като видях наситена черта на Ову тест, чак питах в темата за тестове дали тази вечер да пробваме. То зависи и от настроението на ММ, но се надявам да е в кондиция. Споделям и с вас. То нали С живеели няколко дни де факто, ако се Heart около 12 ч. имат добри шансове при О на 29-30ти.
Благодаря ти за отговора 🥰
Дано и двете да имаме О от ляво(вдясно нямам тръба), както и да сме хванали момента. Много ще се радвам след две седмици да се похвалим и да бременеем заедно 🤞🍀❤️
Виж целия пост
# 244
Благодаря ви момичета! ❤️ Да, на ЕЦ без стимулация имах 2 уж супер ДФ 1 в ляво 1 в дясно, но на следващият преглед док каза че в дясно е "леко сплескан" и се бях отчаяла, но пък другият бил супер 🥰. На 5ти ден е трансфера и ми казаха след 14 дни кръвен тест 🙄.

Преди това имах 2 инсеминации със стимулации. Едната с фостимон, втората с бемфола. С док решихме третият път да бъде инвитро на ЕЦ имах само по 1 инжекция Цитротид и 1 Хориомон преди пункцията.
Много успех на всички желая, дай Боже това да бъде нашият месец момичета! 🙏❤️🥰
Виж целия пост
# 245
Момичета чуствам се като пълен изрод....
Брат ми принципно още не искаха да имат деца, но явно след моите аборти са решили да не чакат.. и сега разбрах, че чакат бебче... хем супер много се зарадвах, че ще ставам леля, хем и след малко се разплаках.
Виж целия пост
# 246
Спокойно, Фелиша! Това, че се чувстваш гадно не те прави изрод. Нито намаля доброто отношение към брат ти и жена му. Ние жените сме сложни същества и тази палитра от емоции е нещо нормално. Не се самообвинявай ❤
Виж целия пост
# 247
Ехаа много положителни О днес, и моя е положителен днес, подрани с един ден, та ще го гоним ицето.

Белив стиснати палци и на теб!

Фелиша горе главата момиче! Няма лошо, ще се догоните с брат ти, после децата ви ще растат заедно, 1-2 години разлика нищо не са при децата.
Виж целия пост
# 248
Кактус, аз съм чела, че дори при липсваща тръба в съответната страна, организма си намира начин за забременяване (много силен вакуум към другата тръба, или нещо подобно). Успех на всички с положителни за О, действайте Wink
Believe, ще чакаме с теб, ще стане!
Фелиша, не се обвинявай. Ако добре те познават (теб и борбата ви) няма да те съдят за емоциите, които са абсолютно разбираеми и нормални.
Виж целия пост
# 249
Believe стискам палци след две седмици да се похвалиш с положителен тест!🍀

Kactus и аз мисля, че болката е била от О - аз поне така я усещам понякога, като режеща болка в ляво ило дясно.

Felisha не се обвинявай, нормално е да не се чувстваш ок при всичко, през което си преминала.
Виж целия пост
# 250
За вакуума не знам, но съм чела за миграция на Я, аз смятам нещо такова се случи при мен. На Кактус, разправях нямам дясна тръба, но като забременях 2рия път овулирах в дясно. Иначе и аз като нея се надявам на повече леви Я.
Виж целия пост
# 251
Именно, нещо се случва. Не съм задълбавала да чета, но знам, че не е непреодолимо.
Виж целия пост
# 252
Felisha не се обвинявай. Нормална е реакцията ти, когато ти самата толкова искаш бебче.

Искам да си помрънкам, гадно ми е, излезли са ми пъпки, един от симптомите на М, винаги ми излизат няколко дни преди това. А такава надежда имах този месец, защото доста се потрудихме.
Виж целия пост
# 253
ХЕРА докато не дойде не губи надежда - пъпките са от промяната в хормоните, а при бременност много се променят. Аз когато бях бременна имах повече пъпки отколкото през целия пубертет 🙄😒
Виж целия пост
# 254
Белийвче, успех!! Стискам много силно палци на хубаво ЧХГ след 14 дни!

Аз с моите уж два положителни теста за О, установих, че май този на 9 ден е бил наистина положителен, защото на следващия ден имах и аз болки в левия Я, а след това не се повтори. Дано при всички да има положителен резултат след 2 седмици!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия