Какъв крем за лице използвате? – 20

  • 86 322
  • 736
# 240
Здравейте,искам да попитам кремовете на estée  lauder  подходящи ли са за млада кожа говорим 24- 25 години?  Също така ако някой има опит с  лек срещу разширени пори и като цяло хидратация на лице, ще бъда  много благодарна да сподели мнение. 🙂
Виж целия пост
# 241
Здравей! Според мен Daywear серията е подходяща, за съжаление обаче разширени пори не се лекуват Simple Smile
Кларанс имат серия за млада кожа, основно хидратация и туширане на несъвършенства е.
Виж целия пост
# 242
Здравейте, тази седмица ще навърша 25год. и се замислих, че изобщо не полагам грижа за кожата си. Моята кожа е мазна и ако се намажа с някакъв крем, какъвто хвана за лице, ако навън е топло веднага ще ми се изпоти лицето. Моля препоръчайте ми крем, който е за по мазна кожа, който да попива добре и да направи кожата на лицето мека и гладка. Може и серуми да ми споделите, ако знаете както и домашни маски за лице, които са изпитани. За нощен крем също ще се радвам да ми споделите някой, който е хубав. Мога да си позволя около 30лв за крем...И последно препоръчайте ми, ако може и крем за лице, против бръчки искам да започна да се мажа превантивно Grinning Благодаря на всяка отговорила дама.
Виж целия пост
# 243
Тереза, а как разбра че кожата ти е мазна? Понеже и аз мислих така, но се оказа, че си ми е съвсем нормална към комбинирана, след като започнах да се грижа правилно. До миналата година, преди да стана на 25 и аз не правех нищо. Мога да ти препоръчам Avene hydrating emulsion (тази без спф фактор) https://galen.bg/avene-hydrance-hidratirashta-emulsiya-40-ml и
Revolution lightweight gel cream https://www.notino.bg/makeup-revolution/skincare-hydration-boost … tirassh-gel-krem/
и двата съм ги ползвала, леки са, попиват хубаво и не оставят мазно (дори за моята кожа в момента са ми недостатъчни). Това бяха първите кремове, с които започнах, както и измиващ гел Cerave.
Серум може хиалуронова киселина, Revox примерно ползвам и съм доволна. Но не започвай всичко наведнъж.
За бръчки, мисля че ни е рано Stuck Out Tongue Closed Eyes, хидратация засега е идеално. Малко като подвикне кожата ти и наистина се увериш, че е мазна, може да вземеш матиращи кремове, тоници и т.н.
Виж целия пост
# 244
Здравейте, тази седмица ще навърша 25год. и се замислих, че изобщо не полагам грижа за кожата си. Моята кожа е мазна и ако се намажа с някакъв крем, какъвто хвана за лице, ако навън е топло веднага ще ми се изпоти лицето. Моля препоръчайте ми крем, който е за по мазна кожа, който да попива добре и да направи кожата на лицето мека и гладка. Може и серуми да ми споделите, ако знаете както и домашни маски за лице, които са изпитани. За нощен крем също ще се радвам да ми споделите някой, който е хубав. Мога да си позволя около 30лв за крем...И последно препоръчайте ми, ако може и крем за лице, против бръчки искам да започна да се мажа превантивно Grinning Благодаря на всяка отговорила дама.
На тази чудна възраст, ти стига само добро почистване, добра хидратация и слънцезащита. Както и правилни навици, разбира се. Добрия сън и достатъно вода + по-малко вредни храни и без цигари, правят много повече за кожата, от който и да е крем.
Иначе леки и бюджетни хидратиращи, от които съм много доволна са:
https://www.laroche-posay.bg/tretirashti-produkti/Hydreane/Hydre … egere-p10369.aspx
https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000010031630
Виж целия пост
# 245
А,серията на Есте лаудер  day wear matte нощния  и дневния,тежки ли ще бъдат за 25 годишна кожа? 🤔
Виж целия пост
# 246
Day wear е точно ,за по- младежка кожа, след 35 г. минах на Time zone.
Виж целия пост
# 247
Здравейте, може ли отзиви за серията на Нивеа - HYDRA Skin effect. Насочила съм се към нощния крем и серума, но не мога да намеря никакви мнения, дали са добре и дали наистина толкова хидратират. Можете ли да препоръчате бюджетен крем, който да хидратира добре и да има слънце защитен фактор?
Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 248
И в крайна сметка нищо не разбрах😂 мога ли за ползвам серията day wear дневен нощен крем за моята кожа ще направя 25 или да заложа само на хидратация 🤔
Виж целия пост
# 249
Можеш разбира се. Той си е хидратиращ крем с антиоксиданти. Аз съм на 34 и от време на време си ги ползвам, особено през лятото.
Виж целия пост
# 250
От около месец ползвам Филорга тайм филър. Мисля, че най-после срещнах голямата любов, след много опити с други Laughing
Виж целия пост
# 251
Малко да се посмеете:

Joy
Виж целия пост
# 252
Здравейте, искам да попитам Filorga Oxygen-Glow Cream подходящ ли е за комбинирана към мазна кожа?
Виж целия пост
# 253
Здравейте, искам да попитам Filorga Oxygen-Glow Cream подходящ ли е за комбинирана към мазна кожа?
Абсолютно подходящ.
Виж целия пост
# 254
Здравейте, искам да попитам Filorga Oxygen-Glow Cream подходящ ли е за комбинирана към мазна кожа?
Абсолютно подходящ.
Много благодаря, а некомедогенен ли е ?
Намерих го на много добра цена и мисля да си го поръчам.
Илиза ми малко под 50 лева с доставката Simple Smile
Без опаковка е , с опаковка е  60 лева и безплатна доставка Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия