Какъв крем за лице използвате? – 20

  • 86 324
  • 736
# 255
Здравейте, искам да попитам Filorga Oxygen-Glow Cream подходящ ли е за комбинирана към мазна кожа?
Абсолютно подходящ.
Много благодаря, а некомедогенен ли е ?
Намерих го на много добра цена и мисля да си го поръчам.
Илиза ми малко под 50 лева с доставката Simple Smile
Без опаковка е , с опаковка е  60 лева и безплатна доставка Simple Smile
Не съм забелязала комедони, а кожата ми е много чувствителна на тази тема 😁😁😁
Взимай го смело!
Виж целия пост
# 256
Искрица, може да погледнете тази оферта:

https://www.notino.bg/filorga/oxygen-glow-kozmetichen-komplekt-za-sijajna-kozha/
Виж целия пост
# 257
В момента ползвам този крем:

LANCÔME RENERGIE MULTI-LIFT ULTRA CREAM SPF 20

и съм доволна от него. На 45+ съм, с нормална към леко суха кожа.
Виж целия пост
# 258
Здравейте, какво Ви е мнението за този крем и черен сапун, дали наистина са толкова хубави?? https://galidoll.com/
Виж целия пост
# 259
Здравейте, искам да попитам Filorga Oxygen-Glow Cream подходящ ли е за комбинирана към мазна кожа?
Абсолютно подходящ.
Много благодаря, а некомедогенен ли е ?
Намерих го на много добра цена и мисля да си го поръчам.
Илиза ми малко под 50 лева с доставката Simple Smile
Без опаковка е , с опаковка е  60 лева и безплатна доставка Simple Smile

Поръча ли го ,доволна ли си от крема,на много ниска цена е .Filorga Oxygen-Glow Cream за каква възраст е подходящ.
Виж целия пост
# 260
Aadii, поръчах го и го използвам вече цяла седмица Blush.
Много ми харесва.
С комбинирана кожа съм, но не лъсвам както се опасявах,за сега нямам запушен пори.
Ако очакваш да е силно хидратиращ, не е.
Виж целия пост
# 261

Понеже имам изключително странна кожа, супер чувствителна, понякога суха, понякога мазна, дълго време купувах и много скъпи и ефтини кремове и все не ми пасваха нещо, открих това. Не бях наясно колко е важно в козметиката, особено за лице да няма никакви парфюми и тези ги препоръчвам с две ръце. Нито омазняват нито изсушават кожата, важно е да уцелиш подходящите серуми за своя тип кожа естествено, кожата ми е чиста и гладка дори и в онези женски периоди. А крема на Ревив също е уникален, единствения със 100% екстракт от охлюв, ув защита и без парфюми, който намерих. И също важно е, че са икономични, на нормални цени и качествени.
Виж целия пост
# 262
В темата за придобивките бях обещала да дам отзив за новото почистващо олио на Кларанс....
Признавам,консерва си падам и доказано работещи за мен продукти не обичам да сменям.....та, за няколко дни до момента не ме впечатлява....
Имам чувството, че не маха всичко, при изплакване с хладка вода почти не се пени и след него не виждам "чисто" лице, както с твърдия балсам на Клиник, който при нанасяне на лицето става като олио. Него ползвам най-често...
Уточнявам, че след олиото ползвам измиваща пяна и тоник.
Не знам дали е от новото почистващо, някаква хормонална промяна или рязкото затопляне и маската, но дори неголеми воднисти пъпки ми се появат напоследък. Отдавна не ми се беше случвало.
Ще споделя отново след по-продължителна употреба, но на първо четене - този продукт не е "must have".
Виж целия пост
# 263
Light Beam, TAKE THE DAY OFF CLEANSING BALM ли е балсамът на Клиник, от който си доволна?
Виж целия пост
# 264
Да, този е. Кутията ми стига за доста време.
Виж целия пост
# 265
Аз бях една от тези с молба за отзив и благодаря! За много продукти мненията ни съвпадат, така че и за това олио съм склонна да се доверя и да го пропусна. Така или иначе в момента имам още от почистващия балсам на Дъглас (приличен),  дрогерийно от Rossmman (странен аромат) и едно полско или чешко беше, натурално. То ми харесва много, но по опаковка немското го надминава. Фаворит си ми остава на Диор от скъпите и на Ейвън (да, на Ейвън точно) от масовите.
Днес бях цял ден навън и на слънце от 9 до 18 ч с Шака флуида на Ла рош. Поднових само два пъти след почистване с мокра кърпа, че бях нон стоп в движение. Но пък сега вечерта лицето ми беше спокойно, не зачервено и си мисля, че добре съм се предпазила. Определено оправда очакванията ми и задмина лично за мен Екрана на Кларанс. Един ден скоро обаче пътьом взех от Дм буквално за 2 намазвания техен матов флуид и ми е ужасен. Лепне, запотява, опъва, ужас. Но пак не изгорях, ама ще го ползвам за ръце.
На бебка крачетата ги мажа тия дни за разходка с мостра от Ерболарио, хем е само 30 фактор, но не се е зачервила и грам. Ако прекаля се мацвам и аз по дланите отгоре поне. Приятно съм впечатлена. Ето този е:
Виж целия пост
# 266
шака флуидът е на ла рош

кое е натуралното измиващо олио (чешко или полско) и от къде е купено?
благодаря предварително за отговора!
Виж целия пост
# 267
Light Beam, TAKE THE DAY OFF CLEANSING BALM ли е балсамът на Клиник, от който си доволна?

5 дни има намаление на марката клиник в аптека медея - 30 % Simple Smile
 вчера го загледах и му се чудя.Аз не използвам грим , освен спиралa и то от време на време и не знам дали си заслужава.
Да не се отклонявам , да напиша,вече близо две седмици използвам Filorga oxygen glow и съм много, много доволна.
Тена ми се избистри, кожата ми стои някак си чиста и сияйна без да е мазна(аз съм с комбинирана кожа)
Много си харесвам лицето от както използвам този крем.За сега нямам пъпчици(а аз доста бързо се изривам ако нещо не ми понася).
Виж целия пост
# 268
Бубанка, благодаря за корекцията, поправих се за флуида. Лицето съм си предпазила, ама слънцето явно в главата ме е ударило Joy
Ето от този сет е олиото:

Сега проверих с точност-Saloos e чешка марка за натурална козметика. От Нотино около 30 лв беше сета. Почистващото е 50 мл, само то отделно около 9 лв, има и други видове. Маха много добре грим от очите и лицето, с две апликации. Не ми пари на очите, емулсира се лесно с вода. По няколко капчици са нужни. И флоралната вода и олиото-грижа са супер. С него обаче трябва да се внимава с количеството. А и срока му след отваряне е само 3 месеца. Тази серия специално е за комбинирана към мазна кожа. Напомнят ми много на любимите ми и не много бюджетни Деклеор.
Виж целия пост
# 269
благодаря!
предполагам, че са поръчани от нотино
преди няколко години ползвах два различни вида (единият беше с нар, другият не помня), но ми пресушаваха кожата повече отколкото ми харесва

ползвала съм измиващо олио на ив роше (много ми хареса, но вече не се предлага), в момента ползвам на балея (все още няма да пиша за него) и Astrid Beauty Elixir, което е с Paraffin на първо място в състава, но почиства много добре, а някакво неотворено на нивея чака в шкафа да му дойде реда

чудесен начин за добро почистване на лице особено от ежедневната слънцезащита
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия