Малки ОКТОМВРИйски слънчица, топлят вече мамини сърца!

  • 13 718
  • 291
# 105
Хей Simple Smile Честито на Русавелка и на Кръц!!! Да са здрави и щастливи!!!



 smile3525                                             smile3525                             smile3525



Лека, приятна и спокойна вечер на всички ви newsm53
Виж целия пост
# 106
ЧЕСТИТО И НА РУСАВЕЛКА...СЕГА ВИДЯХ ДА СА ЖИВИ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ С МАЛКОТО СЪКРОВИЩЕ
Виж целия пост
# 107
В 20:30 тази вечер мама Евелинка е родила бебе Благовест - 2900, 50 см.


 smile3525                                          smile3525                                            smile3525


                   Да са здрави и щастливи!!!

Родила е по естествен път за около 4 часа и звучеше доста добре Simple Smile
                   
Виж целия пост
# 108
Честито на Евелинка, много целувки и гушки за бебо newsm51  love001 newsm51  love001

Нямам вече търпение и аз да гушна моя бебок, той само си мърда из корема ми и си вири дупето посока високо към сливиците ми, трябва май някой да му обясни правилната посока newsm78...Снощи цяла вечер сънувах че ми изтичат водите и аз съм на разни неподходящи места и не мога да се оправа да стигна до болницата, и през 2 часа се събуждах да ходя до тоалетната направо #Crazy, дано тази вечер да успея да поспя
Виж целия пост
# 109
KРЪЦ, честито съкровище! Да расте здравичко, да радва мама и тате! Много, много целувки
Огромни извинения на Кръц и семейството й, че не съобщих новината аз (преди Калима съм получила смс), но покрай банята на Ради, кърменето и коликите, чак сега го видях  Embarassed

Честито и на Русавелка И ЕВелинка! Само радостни мигове около бебчовците!

Чакаме ви, момичета!    bouquet
Виж целия пост
# 110
То и аз малко я позакъснях, защото е от 19.17 часа СМС-а, но майка ми беше гости и не съм чула телефона, после седнах да гледам форума и си мислех за Кръц че нещо се изгуби и викам да ви напиша какво си мисля и както си пиша, опа я да проверя телефона и то съобщението с радостната новинка там чака някой да го види. Но важното е че са добре с бебко, пожелавам на всички бебчовци весело и радостно бебуване, а на другите които още сме в комплект безпроблемно обебване Wink Hug
Виж целия пост
# 111
Тъкмо ми беше докривяло, че днес няма бебе, влизам във Форума-цели три!

Да са живи и здрави малките съкровища и техните семейства да са най-щастливите!

очакваме информация на ухо  Joy ,че малко останахме чакащите обебване  baby_neutral

Виж целия пост
# 112
ЧЕСТИТИ НИ ДВЕ НОВИ МОМЧЕНЦА  НЕКА БЛАГО И ЦЕЦКО ДА СА ЖИВИ ЗДРАВИ И ДА НОСЯТ САМО ЩАСТИЕ НА КРЪЦ ЕВЕЛИНКА!
 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
mira sm за три седмици бебчо ще наддаде още не се притеснявай!
Относно водичката аз пък давам ,доста четох в кърмаческия ,но все пак след като бебо си има лекар смятам да се вслушвам в съветите му.
При нас големия проблем си остава къпането моля обебените мами опишете как го правите !!!!!!
 smile3518
Количката ни най-после дойде и утре ако е хубаво времето ще излезем да се покажем на света.
Виж целия пост
# 113
Честито бебче на мама Евелина  smile3525 smile3525 smile3525 Бързо възстановяване на мама и наздраве на тати  Drunk
Илияна ей тука една тема за къпането. Дано ти е от помощ.
Виж целия пост
# 114
Честити бебченца на  Кръц Кръц и Евелинка!Да са живи и здрави малките съкровища!
 smile3525 smile3525 newsm68 smile3525 newsm44
Лека и спокойна вечер мамчета Hug
Виж целия пост
# 115
Хера благодаря за инфото   bouquet
Дано утре да сме малко по смели и да пробваме анатомичната ваничка.
Виж целия пост
# 116
Честита рожбичка на Евелинчето, да е здрав и послушен малкият Благовест!  Praynig
На мамите, които им предстои скорошна среща - спокойстиве и кураж!
Виж целия пост
# 117
Честити бебешори на Русавелка, Кръц Кръц и Евелинка Да ви растат живи и здрави и много да ви радват

Браво момичета само такива новини да се чуват
За дрешките аз не навличам но навън го увивам хубаво защото спи и се отпуска пък и е много мъничък
Оска и аз вода не давам
Утре сме на консултация и ще видим как се развиваме Ох днес имаме ужасни колики
Отивам да се къпя и при него че тая нощ няма да се спи
Поздрави
Виж целия пост
# 118
УРААААААаа!  newsm44
Пак сладки бебчета!  newsm07
Честито на мамите Буба, Русавелка, Кръц Кръц и Евелинка!  newsm51
Пожелавам от сърце здраве, щастие и много късмет на новите ни бебенца  smile3501
На мамите бързо възстановяване и много глезотийки от татковците!  smile3521
А на татковците НАЗДРАВЕ!  cheers
Виж целия пост
# 119
Здравейте и от нас! Огромно Честито за новите бебоци на едни от най-постоянните форумски мами!

Само не мога да разбера на Евелинка акушерката, такъв зор даде да изкара бебето по-рано, че било голямо, а той милия е 2900, според мен трябваше да си го чакат. Но важното е, че са добре и че всичко е мнало сравнително леко.

Кръц ме изостави, уж щяхме да сме двете утре, а тя хоп, 2 дена по-рано  Laughing Сигурно малкият така е решил!

Оска, аз като ходех на у/щето там ни казаха, че никой няма право да лишава живо същество от вода!! Да предлагаме на бебоците, пък те ако не искат няма да пият, някои пък много обичат. То си е като при големите хора, някои пият повече, други не толкова. Така че аз лично смятам да давам на бебка живот и здраве, пък тя ще си покаже. Също нали е хубаво да се дава неподсладена вода след кърмене, 2-3 лъжички да си плакнат устата да не им стават гъбички, това правите ли го?

Хайде лек ден от нас!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия