Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са основните теми в дискусията?
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането и грижата за новородените?
Какви преживявания споделят майките по време на раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането и грижата за новородените?
-
Какви преживявания споделят майките по време на раждането?
-
Какви са някои от предизвикателствата, свързани с грижата за новородените?
-
Какви са препоръките за водата след операцията и за кърменето в родилното?

.Сега чакам мъжа ми да се прибере и отново излизам.Дано спомогне и в най-скоро време и аз се похваля с бебче.Стега толкова пооплаках ви се.

,свекърва ми е тука и допринася за лошото ми настроение...
Иначе малката е добре,мисля че е пораснала-утре сме на консултация и ще видим.


ама като излезе ще му хвърля един бой. 


За сега ние сме само на кърма.