Малки ОКТОМВРИйски слънчица, топлят вече мамини сърца!

  • 13 718
  • 291
# 90
Мише аз по принцип знам че каквато и билка да свариш на чай е добре да се пие веднага и да не престоява много
Виж целия пост
# 91
Здравейте, мили мами!
Честито на всички, които вече са родили прекрасните си съкровища и успех и леко раждане желая на всички, на които предстои!
Преди една година и моето мишле беше мъничко и ме вълнуваха същите тези неща и проблеми, които сега обсъждате! Мамите октомврийки 2005 се справихме прекрасно и сега празнуваме 1 рожден ден на нашите бонбони!!! И вие се справяте прекрасно, нали сте октомврийки!!!  Hug   bouquet
Целувки на сладките малки бебчета, а за мамите които са още 2 в 1  - погалкайте коремчетата от нас!!!

Виж целия пост
# 92
Честито на Русавелка само да я радва младата госпожица Hug
Виж целия пост
# 93
Честита принцеска на Русавелка!    bouquet
Дано всичко при Евелинка е наред.Стескам палци! Praynig
От днешната консултация само разбрах, че бебчо е добре, смъкнал се е надолу към изхода.Ако не се роде на 18, да хадя пак.Да съм се разхождала много.А аз като тръгна и нямам спирка.Всички си мислят дори, че ще взема на улицата да го родя.Ох, какво да правя.Хваща ме страх да не взема да пренося.Вярно имам 9 дни до термин, ама .. newsm78.Сега чакам мъжа ми да се прибере и отново излизам.Дано спомогне и в най-скоро време и аз се похваля с бебче.Стега толкова пооплаках ви се.
Приятна вечер!  bouquet
Виж целия пост
# 94
AIR-че и аз по някога го забравям Саб-а и го давам после...ама кво да правиш..от изтичането на кърмата е Mr. Green Мен често ме напишкват и наакват едновременно...абе с пълна програма е нашия син Mr. Green
честита принцеса на Русавелка   bouquet  bouquet  bouquet Да им е жива и здрава и много да слушка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 95
Честита дъщеричка на Rusavelka!Да е здрава и радва цялото семейство!
 newsm51 newsm44 newsm51 newsm44
Галенце, и при мен такова беше заключението от вагиналния преглед,даже нямам и скъсяване на шийката.Май наистина им харесва да си стоят там вътре.Доки наза ,че ако не се роди до термин можело да се изчака още седмица.Наистина не искам никакви предизвиквания на раждането,та ще се моля бебчо да реши да изкача вече. Praynig
Виж целия пост
# 96
Честито момиченце на Русавелка!Да е жива и здрава,на мама бързо възстановяване и завръщане сред нас!
Air нашата докторка каза за обличането-както съм облечена аз + 1 дрешка повече за нея,макар че и аз не винаги мога да преценя добре как я облека.Днес не сме излизали никъде Cry,свекърва ми е тука и допринася за лошото ми настроение... Simple SmileИначе малката е добре,мисля че е пораснала-утре сме на консултация и ще видим.
Днес ми беше термина...а пък като че ли съм била бременна преди много време/макар че ми липсва коремчето и на мен/но пък сега коремчето ми спи в кошарата... Grinning
На чакащите мами успех и ще стискаме палци!
Виж целия пост
# 97
Здравеите и от нас с бебо  Laughing
НАЙ-НАПРЕД ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ А НА ТЯХ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ. newsm51 smile3525 newsm44 newsm68
Аз  днес малко съм притеснена понеже бях на преглед на личния след 10 дена от последния ни преглед и той ми каза че бебо не е пораснал направо ми омръзна да го слушам всичко си му било развито ама не щял да яде като хората,после реших пак да ходя при частния в Правителствена и там също установиха че изоставаме и не сме пораснали  Embarassed Cry,много се натъжих и направо сърцето ми се е свило сега сме едва 2,200 а до термина 30.10 има около 3 седмици незнам каква ще става. newsm45 newsm12
Много съжалявам че ви занимавам пак с моите проблеми но много ми е тъжно бебо не ще да хапва  smile3518 Bangheadама като излезе ще му хвърля един бой. cry
Пожелавам успех и на ЕВЕЛИНЧЕТО всичко в болницата да мине нормално.
Айде лека вечер от мен и отивам мъжо да ме захранва че бебо трябвал да яде smile3521 newsm09
Виж целия пост
# 98
Момичета днеска като ми бяха спряли нета пуснах СМС на Кръц Кръц да ви съобщи новинката за Русавелка, но като гледам от вчера не се е появявала из форума и си мисля да не е станала и тя мама и да ни зарадва с добра новина скоро  Hug Hug.....и сега както си седя опа СМС от Кръц

днес  в 14.30 с планово секцио се роди малкото слънце Цветелин 3300 кг и 51 см и двамата са добре. Пожелавам им много щастие и бързо възстановяване и мама Кръц Кръц да събира сили че кой ще ни оформя така добре страничките

 newsm44 smile3525 newsm44 smile3525 newsm44 smile3525 newsm44
Виж целия пост
# 99
ЧЕСТИТО НА МАМА КРЪЦ КРЪЦ И ДРУГИТЕ НОВООБЕБИЛИ СЕ МАМИ. ЖЕЛАЯ ИМ ВСИЧКО НАЙ , НАЙ НАЙ - ХУБАВО , МНОГО  ЗДРАВЕ, БЪРЗО ВЪСТАНОВЯВАНЕ И ЩАСТИЕ С ТЕХНИТЕ СЪКРОВИЩА.

Момичета аз да ви попитам пак, макар че съм сигурна че някъде из форума има написано нещо по тая тема....
Абе в крайна сметка какво ви е мнението за даването на водичка на бебо. Аз я карам по тая теория че в кърмата има всичко необходимо и не трябва да се дава нищо допълнително. Много мами и баби обаче/включително и две педиатърки/ ми казват че това е глупост и да му давам подсладена най - малкото заради физиологичната жълтеница. Една акушерка обаче на която имам вяра, пък и от много други места чувам че това е погрешно защото водата заема част от обема на стомахчето който е нужен за кърмата а захарта засилвала ферментационните процеси в стомахчето и улеснявала появатана колики. Направо не знам Rolling EyesХем ми се иска да го гледам напълно натурално и по тази тененция, според която кърмата съдържа всичко необходимо за бебо, хем страшно ме е страх да не му навредя като го лишавам от водичка..... newsm78 . Ще съм благодарна на всеки съвет и споделен опит.
Виж целия пост
# 100
Ехааааа  newsm44 newsm44 newsm44
Честито мъжле на мама Кръц  smile3525 smile3525
Да им е живо и здраво. На мама бързо възстановяване а на тате наздраве  cheers Drunk
Виж целия пост
# 101
Оска аз съм на мение, че кърмата дава достатъчно на бебчо. Жълтеницата минава с много ходене в памперса...а това става с ядене...не с пиене на вода. Но ние като ни изписаха от болницата изпихме една банка глюкоза /и то я пихме две седмици/ и това е  Flutter За сега ние сме само на кърма.
Оска явно нямаш време да смениш лентичката си отдолу и всеки път се цъкля Mr. Green
Виж целия пост
# 102
За водата и аз съм на мнение, че не трябва да се дава, в кърмата има всичк необходимо и ако има възможност да се кърми до 6 месец бебо да е на кърма само и след това да се дават и други неща за хапване, това го четох някъде из форума
Виж целия пост
# 103
хера: за лентичката си права ама на два три пъти тръгвам и нещо все или няма време или нещо друго пък и съм си забравила юзернейма и паролата в сайта за тикери та ме мързи да се регистрирам на ново
Виж целия пост
# 104
хера: за лентичката си права ама на два три пъти тръгвам и нещо все или няма време или нещо друго пък и съм си забравила юзернейма и паролата в сайта за тикери та ме мързи да се регистрирам на ново
Моята лентичка е от тук http://www.akusherstvo.ru/lines/ не ти трябва регистрация. Ако ти харесва нещо от там. Иначе не ми пречи това, че ти е бременната лентичка...просто все забравям Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия