Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са основните теми в дискусията?
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането и грижата за новородените?
Какви преживявания споделят майките по време на раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането и грижата за новородените?
-
Какви преживявания споделят майките по време на раждането?
-
Какви са някои от предизвикателствата, свързани с грижата за новородените?
-
Какви са препоръките за водата след операцията и за кърменето в родилното?

вече знаеш и ти какво е чувството 

Ужас,аз не мога нещо да се организирам да ми остане толкова време,че да седна спокойно на компютъра...Уж си имам помощница и пак не ми стига времето.
само се храним на 3часа и спим.Направо незнам какво да правя...На мен ми е хубаво да си го гушкам,още не мога да спра да го целувам постоянно имам чувството,че ще го изям.Колики имаме,но май слаба работа за сега.Дано и така си остане.На разходка излязохме още на 3тия ден.Понеже тука трябваше да оправяме документи пълномощни разни за паспорти и визи за мъника и нямаше как.Но пък и тука времето е страхотно и не ми се пропуска нито един слънчев ден,че като знам цяла зима ще се побъркам в къщи,сега използваме...

Честито на всички новообебили се майчета!Здрави и хубави бебоци!На останалите кураж и стискаме палци!
и аз много се притесних от това...При вас как е положението със жълтеницата?Дадоха ни да пием глюкоза и сега я наливам насила,иначе доктора каза системи и в болница 
- tazi pompa na awent e strashna