Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са основните теми в дискусията?
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането и грижата за новородените?
Какви преживявания споделят майките по време на раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането и грижата за новородените?
-
Какви преживявания споделят майките по време на раждането?
-
Какви са някои от предизвикателствата, свързани с грижата за новородените?
-
Какви са препоръките за водата след операцията и за кърменето в родилното?
. А аз имам 5 мин. спокойствие, за да ви кажа Добро утро!!!
. На малкия определено му хареса във водичката!





Аз понеже нали бях в болницата с две мами които реално ги бяха взели че термина им минал преди 3-4 дена, да си кажа. Едната имаше контракции на 10 минути но беше без разкритие и щяха да и го предизвикат, така че контракциите не са определящи 
въпроса е че имам плацинта трета степен и вчера тоновете на бебето бяха добри, а днес не са и доктора ми каза че трябвало да се вади