Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са основните теми в дискусията?
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането и грижата за новородените?
Какви преживявания споделят майките по време на раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането и грижата за новородените?
-
Какви преживявания споделят майките по време на раждането?
-
Какви са някои от предизвикателствата, свързани с грижата за новородените?
-
Какви са препоръките за водата след операцията и за кърменето в родилното?

Гушкате си малките съкровища, а аз моето само го милвам през корема. 

) и ме пусна да се разхождам. Имах около 2 сантиметра разкритие и нерегулярни контракции, много рядко болезнени. Така мина целия ден, едва вечерта получих нещо като болки в кръста, но по-леки и от предменструалните. В неделя вечер записите показаха регулярни контракции на 5 минути, но слаби, за да са родови. Сложиха ми Но шпа да не ме боли през нощта. Само че през нощта болките се засилиха. Станаха като при болезнена менструация. Въобще не успях да заспя - най-много се притеснявах как е бебето - Нина беше дала инструкции да не ми се дават много обяснения.


/,та в 12 на обед постъпих с контракции ,разкритие 3 см и отворен мехур.Минах през задължителната клизма
и видеозон попълване на докум и т.н.
.
,толкова малко остана-няма да се предаваме накрая я
.На всички новообебили се мами ЧЕСТИТИ РОЖБИ



. Не хълцаме всеки път след хранене, но все пак е доста често.