Темата на Ибо 🎧 Ибрахим Челиккол и Демет Йоздемир в "Doğduğun Ev Kaderindir" №72

  • 41 168
  • 736
# 240
Страхотна Демет Hands Clap


скоро прочетох, че силата й била в ромкомите....абсолютни глупости.
Виж целия пост
# 241
Ох, бе тия хора нямат сърца, скъсах се от рев. 😥😢😢😢
Виж целия пост
# 242
Как се дръпна Баръш. Така щях да постъпя и аз. Много го заболя. Ох, не млъква Сакине
Виж целия пост
# 243
Виж целия пост
# 244
Не знам какво си говорят. Но се задейства старото като света правило: за болката си по лесно говориш с чужди хора и се държиш по-естествено...Ех, ако знаеше коя ....

Ах, Зейнеп, когато пак трябва да те измъква от тресавището някой...дано Баръш още е насреща...
Виж целия пост
# 245
Не знам какво си говорят. Но се задейства старото като света правило: за болката си по лесно говориш с чужди хора и се държиш по-естествено...Ех, ако знаеше коя ...
И Дженгиз в женски образ влезе в действие...Боже колко еднакви са с Мехди..Confused
Айдееее и музиката се включи...
Виж целия пост
# 246
Тези безкайни разговори и нищо не разбирам.
А Баръш защо се вихри в офиса, защо е ядосан?
Виж целия пост
# 247
Значи сестрата е оръдието на отмъщението на Екрам и Мелтем...Зейнеп, ще имаш остра нужда от поддръжка и то каква...
Виж целия пост
# 248
Опасна комбина. Десет серии психопати ли ще гледаме???
Виж целия пост
# 249
Значи тази наистина е Гюлбин, която се представя за Несрин и търси отмъщение Grin Лошото е, че благодарение на Екрем и Мелтем, Зейнеп ѝ е прочетен книга... Много ми е жал за Баръш. Как го нарани Зейнеп Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 250
С малки изключения - отново бях подвластна на наркозата наречена "ДЕК" 
Затова запомнете от мен: никога не казвай "Никога" Joy останах си с каненето да не гледам! Хвана ме музиката, след това играта на Демет и дори забравих, че не разбирам бъкел....
Все пак нещо чактисах де.....но ще чакам Кати или Дани / ако и е разминало за Зейнеп, макар че Демет направи и невъзможното да ни накара да се ядосаме на Зейнеп/ да ни светнат с кратко преразказче. Hands Pray
Името на сестрата си е Гюлбин, разбрах, но не ми стана ясно как Зейнеп не я позна? Дали е била толкова малка или заради избоденото лице на снимката?
Виж целия пост
# 251
Много съчувствам на Баръш. Отсега съм убедена, че за да възтържествува правдата ще дадем жертви, все пак е драма, и на Зейнеп ще й трябва подкрепа, за нуждата от която явно доста късно ще разбере. Когато е затънала дълбоко в тресавището на отмъщението. Връщам се на Баръш. Още в дома на Нух и Джемиле, когато се дръпна обиден, трябваше да се дистанцира и само да наблюдава. Да я остави да изживее болката си сама. Видимо всеки от близките й пречеше...Ако Зейнеп има нужда от него, не само заради създаващата се ситуация, но въобще - тя трябва да го потърси. Защото в противен случай тя действително не го обича и тогава...всеки по пътя си.
Виж целия пост
# 252
Доколкото помня, Несрин/ Гюлбин каза, че е на 35 г., на колкото изкараха и Мехди, че е бил (от надгробния надпис се разбра). Зейнеп е с 9-10 г. по-малка от тях, защото навърши 26. По тези сметки, щом Гюлбин на 15 г. е избягала от дома им, значи Зейнеп е била на 5-6 г. Възможно е да не я разпознае, защото изобщо не я е виждала от тогава. Ще е интересно дали Сакине, ако я види, ще я познае.

Разговорът в Пиер Лоти беше интересен. Виждаше се колко преднамерено Гюлбин го направлява. Изобщо не ѝ стана приятно обаче, че Зейнеп смята Емине за сестра...

Иначе в офиса Баръш полудя, като Зейнеп го определи само като шеф и като каза, че Емине я е накарала да дойде. Тогава Баръш май каза да подготвят документите ѝ за уволнение, за да не се мъчи повече. Че той също е много изморен вече.

В дома на Нермин пак си казаха много тежки думи.
Виж целия пост
# 253
И откъса на скандала между Баръш и Зейнеп в офиса

https://vk.com/dizimedya?fbclid=IwAR0eY1_a8UufiLKuJ_8ncVbfCZvKm1 … l_wall_-132999259
cд 38- у Барыша сдали нервы (рус.суб)
Виж целия пост
# 254
Не разбирам причините за отмъщение- парите и фирмата са от бащата на Нермин, за какво драпа Мелтем?
А Гюлбин да отмъщава на баща си и майка си- защо Зейнеп ?

И Зейнеп не разбирам защо  се дърпа от Баръш? Дори и в мъката си, трябваше да е по-толерантна към него. А тя се нахвърли с груб тон, в какво го обвинява толкова... не ми хареса поведението ѝ.

Благодаря за подсказките Flowers Hibiscus
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия