Азиатска козметика и грим - 21

  • 57 634
  • 782
# 765
Reddish Brown,  благодаря! Ще се пробвам.
Виж целия пост
# 766
... Вече изпитвам ужас, като си помисля за неуредиците с нашите митници. Получих СМС на 27.07., че пратка ми е спряна на митница. Пратих имейл със декларация за представителство и всички останали необходими документи, но ни вест, ни кост. Няма да мога да претендирам и за неполучена стока /за 85 $ от Али/
Rusalka, можеш да си спестиш срещите с бг аддминистрация, както правя аз, като поръчваш чрез превозвач. Малко по-баено е, но... Не искам да чувам за бг пощи и митница!
Виж целия пост
# 767
Здравейте, момичета! И аз в като някой от Вас се спрях с поръчките за известно време и си ползвам каквото имам . Еее е 2-3 неща взех от БГ сайтове да допълня тук таме дупки 😁
Обачеееееее тези 3 месеца без поръчка направо ги усещам като 33месеца и почнах да се ослушвам и оглеждам пак. Последните поръчки ги правих директно до БГ, но с тези нови условия май ще се завърна до превозвач. Някой да знае какво се случи с Габиели Варна и защо не приемат май поръчки в склада си в УК ? Варненски кореянки, вие кой превозвач използвате до тук ?
Момичета, споделете кой какъв околоочен използа да разнообразя малко Simple Smile
Виж целия пост
# 768
Някой да знае какво се случи с Габиели Варна и защо не приемат май поръчки в склада си в УК ? Варненски кореянки, вие кой превозвач използвате до тук ?
Габиели не приемат поръчки уж заради Брекзит. Не разбрах точно защо, но другите превозвачи дето все още обслужват UK май не го правят много законно. Габиели са измислили вариант за поръчки до Северна Ирландия, която законово не я засягат промените, въпреки че е част ОТ UK, но засега приемат само поръчки от Amazon UK.
Иначе аз си ползвам пак тях, но поръчвам до Германия.
Виж целия пост
# 769
Miss V, ако не ти се оскъпява прекалено, можеш да ползваш GGBG до София (5лв на кг) и после Еконт, speedy. 
От юли имам 5 поръчки в т. Ч. и ebay, без проблеми.
За очни кремове - не знам какво ползваш и какво търсиш като ефект. Това лято много мазах на su:m37  water full eye serum и сам остоятелно и с подхранващ  крем отгоре вечер. Иначе, на MEDI PEEL mezo filla серума е хубав за лифтинг, но при мен си иска и крем.
Виж целия пост
# 770
Здравейте🌹 А ако поръчам с Fedex по-малка ли е възможността да бъде задържана пратката и после от спиди и еконт ли я получавам. Извинявам се ако задавам глупави въпроси, но ми предстои да направя първата си поръчка от jolse, а не съм никак запозната...
Виж целия пост
# 771
На теория след 1 юли всичко минава през митница.
На практикта - не знам как е, не съм поръчвала до България. И нямам намерение.
Виж целия пост
# 772
Пак аз Innocent
МД в Jolse.
Виж целия пост
# 773
Здравейте, някой поръчвал ли е скоро от Yesstyle до БГ? Интересува ме дали се когато ДДС е включено в цената тук ще платя само такса евентуално?
Виж целия пост
# 774
Joy E и аз, а уж бях на шопинг диета, но не съм спряла да си проверявам мейла.
Този крем откога го мисля
https://jolse.com/product/md-preange-cica-defense-cream-50ml/45310/?cate_no=588
покрай него  и тонера
Пък и любимата миша на детето - то за детето си е извинение Grinning
На huggee, почистващата вода и още 1-2 нещица  и докато се замисля и тя поръчката си стана неусетно.
Виж целия пост
# 775
Момичета, препоръчайте хубав слънцезащитен крем с физични филтри или физични и химични, подходящ за по мазна кожа. Последно ползвах на Neogen, но за съжаление ми дразни очите
Виж целия пост
# 776
Момичета, препоръчайте хубав слънцезащитен крем с физични филтри или физични и химични, подходящ за по мазна кожа. Последно ползвах на Neogen, но за съжаление ми дразни очите
Etude House Sunprise Mild Airy Finish Sun Milk
https://www.yesstyle.com/en/etude-sunprise-airy-finish-spf50-pa- … ml/pid.1039258908
Виж целия пост
# 777
Не трябваше да влизам днес в темата Rolling Eyes Отнесох една кошница с продукти. Оказа се че има от всичко което искам Innocent Не се отрази добре на картата ми, но вътрешно съм много доволна. Благодаря за споделянето. Тревогата ми е, че довечера ме чака и Yesstyle календара и да мирясам Satisfied

Виж целия пост
# 778
Дами, ако някоя от вас иска, може да пусне нова тема. Аз може би ще имам време довечера, така че ако никой не се е заел до тогава ще я направя 👍
Виж целия пост
# 779
..хубав слънцезащитен крем с физични филтри или физични и химични, подходящ за по мазна кожа.
Скрит текст:
Dr.G Green Mild Up Sun
make p:rem UV Defense Me. Calming Sun Cream
Anua  5-Zero Mild Sun Cream
numbuzin No. 1 Mild Moisturizing Sunscreen
Isntree Hyaluronic Acid Natural Sun Cream
SIDMOOL  MIN JUNG GI Physical Sun Cream
Real Barrier  Mild Sun Cream
SKIN1004 Madagascar Centella Air-Fit Suncream
Dr.Jart+ Every Sun Day Mild Sun
goodal Houttuynia Cordata Calming Sun Cream
PURITO Daily Go-To Sunscreen
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия