Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 73

  • 56 271
  • 726
# 120
Мишето, Митик Ойл пак е про серия. Аз лично не му издържах на миризмата и така си замина в кофата. Имай го предвид. Аз и на МароканОйл едвам му свикнах, но пък заради действието му, се напънах.
Виж целия пост
# 121
Мишето, Митик Ойл пак е про серия. Аз лично не му издържах на миризмата и така си замина в кофата. Имай го предвид. Аз и на МароканОйл едвам му свикнах, но пък заради действието му, се напънах.
Да, и на мен ми идва малко силна миризмата, но и аз заради действието му сигурно ще свикна с нея
Виж целия пост
# 122
Момичета, има промо код от салони Морфи. Мисля, че те предлагат това олио за коса : ) код: snow
Виж целия пост
# 123
Много ви благодаря, момичета. Сега като се замисля, може би наистина ще си поръчам този професионалния флуид. В крайна сметка специално неговата цена не е особено висока, особено когато е на промоция. Стига да го има наличен, че Виталитис в последно време страшно се дънят с вноса Sad
Виж целия пост
# 124
Погледни в Нотино, имат безплатна доставка. Можеш да качиш снимка на косата си в темата за професионални продукти и момичетата там ще ти помогнат.
Виж целия пост
# 125
Връхлитам да похваля ето тези трици на Христина :
Ексфолират чудесно, от аптека ги купувам за 3,99 лв.
Виж целия пост
# 126
Коя аптека и къде?
Виж целия пост
# 127
Тези трици ги има от страшно много години, но доколкото си спомням се коментираше, че не всички съставки са описани в съдържанието. Преди 6-7 години може би съм използвала.
Виж целия пост
# 128
Хубави са продуктите на Христина.
Виж целия пост
# 129
Варненска квартална аптека, но предполагам, че и в Ремедиум продават, а там може и онлайна да се поръча.
Виж целия пост
# 130
И на мен ми прави впечатление, че всичко ново е добре забравено старо. И трици на Христина и ББ-то на Миша бяха хит преди 7-8 години.😁
Виж целия пост
# 131
Момичета, имате ли отзиви за аква гел крема на Балеа и за този с бюти ефект? Колебая се между двата, защото не ми се трупат кремове и без това съм зарината.
Търся хидратация, освежаване....
Виж целия пост
# 132
Издирвам ето това стикче за бебета със SPF 50. Дали някоя от вас го е виждала в ДМ?  Също събирам отзиви ако сте го и пробвали. Благодаря

Виж целия пост
# 133
Тези трици ги има от страшно много години, но доколкото си спомням се коментираше, че не всички съставки са описани в съдържанието. Преди 6-7 години може би съм използвала.
Това не се отнася само за тези трици. По-добре стойте далече от продуктите им.
Виж целия пост
# 134
Тези трици ги има от страшно много години, но доколкото си спомням се коментираше, че не всички съставки са описани в съдържанието. Преди 6-7 години може би съм използвала.
Това не се отнася само за тези трици. По-добре стойте далече от продуктите им.
Какво имате предвид? Какви продукти евентуално биха могли да ги "крият". Надали има нещо по-страшно от бензина, дето се намърдваше в един пилинг на така обичаната марка балеа..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия