Бременна от женен мъж на 35 - той не иска дететоо

  • 45 926
  • 1 322
# 1 050
Той бъдещият тати да не стане преди това деди.
Че ще има, деди, деди,  вуйчо се насра.
Виж целия пост
# 1 051
Той бъдещият тати да не стане преди това деди.
Че ще има, деди, деди,  вуйчо се насра.

И какво лошо има в конфигурацията? Все по-често се случва, включително и в двойки с дългогодишен брак..

Въпроса е да е желано и искано.

Преди 5-6 г, дъщерята от първия брак на мъж (много близки познати) роди.. Тогава се бъзикаха "Аз станах дядо, но не си лягам до баба" Е, не беше бъзик. Преди година и жена му роди, въпреки, че имат общ син почти пълнолетен.
Щастливи са всички:)
Виж целия пост
# 1 052
Авторката се е надявала жената да прояви "достойнство" и да се отегли или пък мъжът да зареже жена си заради нея, а се оказва в същата, лелеяна за друга ситуация. Макар и темата да е прекалено хлъзгава поне за мен, то сюжетът е точно точно толкова ироничен. Достатъчно добър шамар за освестяване и слизане на земята е, а и за преосмисляне на приоритетите. И никога не е късно да промениш точно това и да насочиш живота си в друга, по-удовлетворителна пътека. 
Мисля,че ако темата е пусната с реален проблем, достатъчно много мнения получи, за да бъде затворена. В противен случай, повече излагации ще има в коментарите. Спестете си го.
Виж целия пост
# 1 053
Той бъдещият тати да не стане преди това деди.
Че ще има, деди, деди,  вуйчо се насра.
Това е от едно време. В модерния свят не прави впечатление.
Виж целия пост
# 1 054
Скрит текст:
Скрит текст:
quote author=sigma link=topic=1322010.msg42657233#msg42657233 date=1618068771]
Той бъдещият тати да не стане преди това деди.
Че ще има, деди, деди,  вуйчо се насра.
Това е от едно време. В модерния свят не прави впечатление.
[/spoiler]

Не прави на възрастните. В училище, докато израстне племенника, доста подигравки ще отнесе.
Виж целия пост
# 1 055
Скрит текст:
Скрит текст:
quote author=sigma link=topic=1322010.msg42657233#msg42657233 date=1618068771]
Той бъдещият тати да не стане преди това деди.
Че ще има, деди, деди,  вуйчо се насра.
Това е от едно време. В модерния свят не прави впечатление.
[/spoiler]

Не прави на възрастните. В училище, докато израстне племенника, доста подигравки ще отнесе.
Все за нещо ще носи подигравки и ще има опити за тормоз в училище - очила, килограми, цвят на косата, кожата, ръст, говорен дефект, за серсемчетата табута няма
Виж целия пост
# 1 056
Той бъдещият тати да не стане преди това деди.
Че ще има, деди, деди,  вуйчо се насра.
Това е от едно време. В модерния свят не прави впечатление.

Не знам кой "модерен" свят имате предвид, но не е типично мъж да върти млада любовница под носа на съпругата и то години наред. В "модерния" свят, който аз познавам, това може да се случи на някой изключително богат човек, но всъщност като се замисля, и Тайгър Уудс го изгони жена му и то скандално като разбра, че има любовница. Просто има механизми на запад, които защитават интересите на съпругата и децата. 

Такива неща, за които чета в тая тема--любовници, извънбрачни деца, деденца--не са нормата на запад.  Явно в България няма такива механизми за щастие на деденцата или все още социално икономически деденцата са в позиция да използват млади наивни жени.

П.П. Може би не съм разбрала горе цитата, но е вярно, че хорските приказки няма да са решаващи в избора между дете и аборт в "модерния" свят. Аргументите "а какво ще кажат хората" си е източна традиция.
Виж целия пост
# 1 057
И аз съм на мнение, че само много отчаяна съпруга може да търпи мъжът й да я мотае с години и да тича по други мадами. Чудя се за толкоз години как и "любовницата" не се е отчаяла и отказала. Ама това кой знае какъв велик мъж е, дето не можем да си представим Simple Smile
Виж целия пост
# 1 058
На запад никой не изневерява, не си хващат млади любовници? Това вече става абсурдно...
Виж целия пост
# 1 059
Скрит текст:
Скрит текст:
quote author=sigma link=topic=1322010.msg42657233#msg42657233 date=1618068771]
Той бъдещият тати да не стане преди това деди.
Че ще има, деди, деди,  вуйчо се насра.
Това е от едно време. В модерния свят не прави впечатление.
[/spoiler]

Не прави на възрастните. В училище, докато израстне племенника, доста подигравки ще отнесе.
Все за нещо ще носи подигравки и ще има опити за тормоз в училище - очила, килограми, цвят на косата, кожата, ръст, говорен дефект, за серсемчетата табута няма
Ми, то си го има и после, в повечето случаи прикрито и зад гърба, а в някои сфери, направо се цели да те осмеят, като в политиката (ПКП, Шкембе войвода, т.н) Един вид в училище получаваме школовка за живота.
Виж целия пост
# 1 060
Ми щом много държала съпругата да носи фамилното му име, някой известен може да е...
Виж целия пост
# 1 061
Това е Цецо бе, той е по апартаментите.
Виж целия пост
# 1 062
Не съм казала, че не изневеряват. Съвсем друго казах.

В България социално-икономическате условия позволяват на повече деденца и млада любовница и добра съпруга у дома. Това са мои наблюдения, но все пак и малко българки според мен ще се съгласят на това.

Виж целия пост
# 1 063
Аз мъжът си го представям като някой мазен мушморок, лъже и маже. Също не мисля, че е чак толкова богат. Богатите мъже имат друго поведение.
Виж целия пост
# 1 064
Най-малкото е страхливец. Като стана напечено и вазира...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия