Бременна от женен мъж на 35 - той не иска дететоо

  • 45 925
  • 1 322
# 1 230
К**воляците обикновено се събират с по-кротък и търпелив партньор. Ако и двамата са еднакви, няма кой да им гледа дома и децата.
Виж целия пост
# 1 231
Във форума има потребителки, които са разведени, заради любовници. Чест им прави, че споделят.
Хората са различни, мотивите еднакви. Меркантилните амбиции са безскруполни. Бедните провинциалистки са ясни, но има и други категории. Г-жа Банева е показател.
Охо, тука си в голяма грешка. Знаеш ли кой е бащата на г-жа Банева ?
Виж целия пост
# 1 232
Дами, харесва ли ни или не - дадоха ни мъжка гледна точка. Не знам, наистина ли не сте я чували досега? А това дали си го мразел, че го да го вре... Кой си задава такива въпроси, ако иска само да охлаби... напрежението.
Все пак, зависи от конкретния случай и типажа на участниците.
Странна представа за мъж, но всяка тук има право да определя като мъже разни путювци. Пред приятели я презира, не може да я понася, ще я разкара, а на нея и се мазни като ......
В конкретния случай тоя я е презирал 9 години, ама не я сменил.
Виж целия пост
# 1 233
Тя смени законната, която е мъртва. Има и други казуси. Във Варна живее един тип- Янко Станев. Любовниците му бяха обществена новина. Имах привилегията да го наблюдавам как се напика, след буен запой. Законната стана бивша. Лекар, убита уж от любовницата му. Познавайки нрава и морала му, не се съмнявам, че опетни бившата и в смъртта и. Инсценировката удобно спря претенциите и.
Виж целия пост
# 1 234
А, аз тези, които познавам си ги уважават любовниците. Една даже се опитаха да ми представят, ама аз казах, че в безвкусни събития няма да участвам и не я доведоха.
Виж целия пост
# 1 235
Скрит текст:
Дами, харесва ли ни или не - дадоха ни мъжка гледна точка. Не знам, наистина ли не сте я чували досега? А това дали си го мразел, че го да го вре... Кой си задава такива въпроси, ако иска само да охлаби... напрежението.
Все пак, зависи от конкретния случай и типажа на участниците.
Странна представа за мъж, но всяка тук има право да определя като мъже разни путювци. Пред приятели я презира, не може да я понася, ще я разкара, а на нея и се мазни като ......
В конкретния случай тоя я е презирал 9 години, ама не я сменил.
Е, човекът е посочил за пол мъж, нямам данни за друго, така че нормално да нарека мнението му мъжко. (нали си наясно, че се обърна към rf22)

Ms.Gorgeous, теб са те предупредили, късметлийка.
Виж целия пост
# 1 236
Скрит текст:
Дами, харесва ли ни или не - дадоха ни мъжка гледна точка. Не знам, наистина ли не сте я чували досега? А това дали си го мразел, че го да го вре... Кой си задава такива въпроси, ако иска само да охлаби... напрежението.
Все пак, зависи от конкретния случай и типажа на участниците.
Странна представа за мъж, но всяка тук има право да определя като мъже разни путювци. Пред приятели я презира, не може да я понася, ще я разкара, а на нея и се мазни като ......
В конкретния случай тоя я е презирал 9 години, ама не я сменил.
Е, човекът е посочил за пол мъж, нямам данни за друго, така че нормално да нарека мнението му мъжко. (нали си наясно, че се обърна към rf22)

Ms.Gorgeous, теб са те предупредили, късметлийка.
Рф твърди, че препредава чужди думи.
Виж целия пост
# 1 237
А, аз тези, които познавам си ги уважават любовниците. Една даже се опитаха да ми представят, ама аз казах, че в безвкусни събития няма да участвам и не я доведоха.

Била си права, но на млади години бях наивна и нямах акъл да откажа.
Не е точно безвкусица, а гледане на цирк от първия ред.
Виж целия пост
# 1 238
Човек с големи, отгледани деца може да се чувства стар за бебета и ангажимент поне за двайсетина години напред... А и мълчанието или примирението на съпругата не значи кураж да се изправиш срещу децата си и да им разбиеш илюзиите за това какъв си. Понякога.
Да ви извадя от крайностите и просташките изпълнения. Има ги и тях, но не са канон за случване. Повечето мъже си плетата кошниците, а жените сравнително по-често се влюбват. А влюбени или не, мрат да се съревновават с другата. Така че и емоции да има, не си губете здравия разум. Предотвратява проблеми.
Виж целия пост
# 1 239
Бях с обща компания с един пич, на който познавах и жената, и официалната любовница, и една от сателитките. Сладурка беше, ама му много слаб ангела. Никога не е правил изказвания като горните по адрес на любовниците си.
Виж целия пост
# 1 240
Цифричките, да не те настъпах по мазола?

Въпросните думички може да не са най-правилните за ситуацията, така че нямам претенции. Вие определете за какво става въпрос- любовницата, също да разширим обхвата и жена ползвана само за секс, се обсъжда доста подробно в мъжка компания- като се почне с най-безобидното "тази съм я е*ал" та се стигне до най-малки подробности къде как го поема, дали плюе, гълта, къде се случват нещата, и т.н. Да не изпадам в повече подробности, че става доста нецензурно. И това не само от бачкатори(те са най-брутални от към подробности), но и от интелигентни мъже.
Докато в същото време официалната приятелка/съпруга никога не съм чул някой да обсъжда такива неща, споделяли са ми приятели за засечка или друг проблем, ама такива неща никога.
Виж целия пост
# 1 241
Като чета РФ и аха-аха да стана мъжемразка... после се оглеждам около мен и си отдъхвам, че има и нормални мъже.
Виж целия пост
# 1 242
Е, ма те са някакви бройки, за които казва РФ, любовница е друго. Любов-ница, РФ, различно е.
Виж целия пост
# 1 243
Не визирам грижите и любовта, а личната им съдба. Аз също познавам такива. С някои израснах. При тях има една обремененост. Трудно се реализират или страдат в интимен план. Предполагам, че е негатив от отхвърлянето на родната им майка.
За осиновените деца: Познавам брат и сестра. Бащата почина и майката даде едното за осиновяване. И двамата бяха отгледани с много любов, макар и в различни семейства. Реализираха според способностите си, създадоха  си семейства, в които живеят  добре и с любов.
Виж целия пост
# 1 244
Като чета РФ и аха-аха да стана мъжемразка... после се оглеждам около мен и си отдъхвам, че има и нормални мъже.

Заради един-двама счупени няма да вадим изводи за половината човечество Simple Smile Нормалните са повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия